234 Shares 3652 views

Cukrowy do depilacji, czyli jak pozbyć się niechcianych włosów na skórze

Gładka skóra zawsze była jednym z atrybutów kobiecej urody. Tam po prostu nie sposób wymyślić pań, tak aby skóra była gładka i zadbana, i nie było włosy na niektórych częściach ciała. Dziś kobieta może sobie pozwolić, aby mieć gładką i miękką skórę niemal bezboleśnie. I pomóc jej w tym pochodzić z różnych metod, na przykład, usunięcie cukru włosy. Oczywiście, każda metoda ma swoje wady. Więc po goleniu ściernisko szczątki, niektóre kremy do depilacji powodować reakcje alergiczne i podrażnienia. Braki te pozbawione cukru woskowania, opinie , z których nie zawsze są tylko najbardziej pozytywne. Estheticians nazywa tę procedurę „shugaring”.


Jaki jest cukrowy do depilacji?

Ten wynalazek nie jest najbardziej nowoczesne. Dzięki gładkiej skóry wykonane nawet starożytne piękno. usuwanie włosów cukier był znany nawet najbardziej Kleopatrę. Głównym elementem tej procedury – cukier. Specjalna pasta wykonana z nim jest używany, aby pozbyć się niechcianego owłosienia. Obecnie procedura ta jest jedną z najbardziej popularnych i niedrogie, zarówno w salonach kosmetycznych lub w domu.

Idealnym rozwiązaniem problemu

Cukier depilacji – doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą pozbyć się niechcianych włosów dokładnie i przez długi okres czasu. Kolejną zaletą tej procedury – jest ona oparta na wykorzystaniu naturalnych składników, nie zawierają szkodliwych substancji i nie powoduje alergii. Usuwanie włosów pasty cukrowej jest odpowiedni dla najbardziej wrażliwej skóry, która po to staje się gładka i aksamitna. Co więcej, ta manipulacja jest bardzo prosta. Każda kobieta może zrobić to sam w domu.

Jak gotować?

Aby przygotować pastę cukrową, trzeba będzie 10 st. łyżki cukru, szklanka wody i sok z jednej połówki cytryny. Wszystkie składniki są mieszane ze sobą i umieścić w garnku na małym ogniu. Pastę należy doprowadzić do wrzenia, mieszając, przez cały czas. Ogień nie może ani dodać, ani zmniejszać. Jeśli robisz to dobrze, pierwsza mieszanina cukru staje się przezroczysty, wtedy nie będzie pęcherzyków powietrza. Stopniowo wklej ciemnieje, staje się złoty kolor i zaczynają wydzielać smak karmelu. Dziesięć minut później PAN może być usunięty z ogrzewania i chłodzenia – umieścić w pojemniku zbiorczym z zimną wodą. Kiedy makaron ostygnie, ponieważ będzie musiał toczyć piłkę. Jeżeli uda się to zrobić, i nie będzie trzymać się palcami, więc makaron jest gotowane prawidłowo.

Jak aplikować?


Teraz nadszedł czas, aby przystąpić do usuwania zbędnego owłosienia na ciele. W celu przeprowadzenia usuwania włosów cukier, syrop ciepło powinno stosować cienką warstwę na ograniczonej części wstępnie oczyszczone i suchość skóry. Pasta powinna być stosowana w kierunku wzrostu włosów. Muszą być nałożone na górze paska tkaniny, wycisnąć i pociągnąć ostro przeciwko krawędzi wzrostu włosów. Syrop ściśle otacza włosy, ale skóra nie przykleja. Dlatego też, nawet bardzo krótkie włosy zostały usunięte z łatwością, a resztki syropu cukrowego dołek spłukano ciepłą wodą zwykle.