790 Shares 7925 views

Zapach „Aqua di Parma” – oznaką dobrego smaku

Włoska marka perfum Acqua di Parma został założony na początku XX wieku. Niespodziewanie, nawet teraz, wszystkie smaki są przez tych samych receptur jak 100 lat temu, wybitni mistrzowie nigdy nie zmienił jego elementów składowych.


początek sukcesu

Historia sukcesu rozpoczęła się w 1916 roku, kiedy nieznany laboratorium perfum urodził się pierwszy zapach, który stał się prawdziwym powiew świeżego powietrza. Lekkie i delikatne nuty radykalnie odmienne od tradycyjnych ciężkich, a nawet agresywnych smaków. Choć prominentni przedstawiciele mody męskiej preferowane złożoną perfumy pochodzenia niemieckiego z bogatym pióropusz. I włoskich perfum zaskoczył cały świat naturalny dźwięk orzeźwiający powiew wiatru. Z legendarnego zapachu Colonia zaczyna się historia marki rodzinnej „Acqua di Parma”, której perfumy są związane z eleganckiego świata arystokracji.

Społeczeństwo europejskie, dość zmęczony powtarzalnych ciężkich zapachów był mile zaskoczony przez nowego stworzenia Włochów, choć domyślał się pragnienie nabywców. By the way, i do tej pory ten zapach jest aktywnie sprzedawany na całym świecie, stając się najlepiej sprzedającą perfumy autentyczny.

Rozkwitu firmy perfumeryjnej

Począwszy od lat 30-tych ubiegłego wieku, „Acqua di Parma” rozpoczyna produkcję nowych zapachów. Druga wojna światowa nie jest najlepszy wpływ na sprzedaży, ale po jej zakończeniu przychodzi prawdziwy rozkwit tej marki. Podczas gdy gwiazdy Hollywood dosłownie zafascynowany perfum firmy, a nawet przyszedł do Włoch specjalnie, aby uzupełnić swoje kolekcje. Od 1993 roku rodzinna firma zostaje przejęta przez innych właścicieli, którzy starają się maksymalizować zyski poprzez rozszerzenie oferty produktowej.

nowe kierunki

Marka produkuje zapachy dla domu i bielizny, w tym ładne perfumy pachnące świece i kadzidła, a linia Acqua di Parma Blu Mediterraneo stworzonego wyłącznie dla aromaterapii. W późnych latach 90-tych, marka odradza się znowu: to nabywa akcje globalnego koncernu LVMN, a licencja na produkcję najbardziej znanych zapachów przechodzi do nie mniej popularnych marek Christian Dior. Działania te prowadzą do zwiększonej produkcji i gromadzenia perfum.

Teraz spółka dominująca „Acqua di Parma” z siedzibą w Mediolanie, otworzył ponad 900 punktów sprzedaży popularnych smaków z całego świata, a one rosną tylko raz w roku. Marka oferuje dłuższe i produkty specjalne do pielęgnacji skóry, a także w centrum Włoch otworzył ośrodek spa noszącego tę samą nazwę.

Standardy dobrego smaku

Do tej pory, zwięzły i szlachetne perfumy niszowe „Acqua di Parma” uważane są oznaką dobrego smaku, nawet najbardziej wymagających koneserów perfum i potwierdzić swoje standardy szlachty do dnia dzisiejszego. Włoski wysokie wartości pozostają ze wszystkimi, którzy ją piękny zapach marki. Perfum, szlifując swoje umiejętności przez 100 lat, jest stosowany w pracach naturalnych składników i olejków eterycznych. Linia obejmuje środki olejki do kąpieli, zapewniając nawilżenie i aksamitny. Zaprojektowane i kompozycje mają działanie terapeutyczne: usuwają ból różnego pochodzenia, wpływ na stan umysłu, dając harmonię i dobre samopoczucie.

Za stylową kolekcję zapachów dodaje torby podróżne do Podróży, skórzane pasy i szlafroki z ręcznikami. Mark zapewnia możliwość wyboru świec zapachowych i urządzeń do kąpieli z tym samym zapachu.

"Acqua di Parma": opinie klientów

Iris Nobile – jeden z zapachów najpopularniejszych damskich. Tajemniczy aromat, którego serce było ciche irys, ogarnia nuty cytrusowe, jest ściśle splecione z wanilii i piżma akordami. Zapach, który stał się oddanie urody kobiecej, bardzo kochany przez wszystkich przedstawicieli płci pięknej, znakowanie delikatny ślad i niezwykłą odporność. Podkreślając kruchość kompozycji jest związana z cudownym blasku włoskich ogrodów, wypływający wspaniały zapach.

Colonia assoluta – uniseksovy marka perfum „Acqua di Parma”, liczne opinie, które mówią o cudownej miękkości jaśminu w najlepszych nutami i raczkującej pomarańczowego goryczy w bazie danych. Kwiatowy zapach szalony, dając tylko pozytywne emocje. Mówi się, że szczęście jest tak pachnie!