103 Shares 8782 views

Największe statki. Największy statek na świecie: zdjęcia

Kiedy Noe był rozkazał zbudować arkę, otrzymał wszystkie niezbędne dane i przetwarzania projekt instrukcji. W zależności od zadania technicznego boskości, arka była trzysta łokci długości, szerokość – pięćdziesiąt, a wysokość – Thirty. Imponujące, na pewno, ale do pomiaru prądu łokcie największy statek na świecie – jest żmudne zadanie. Długość FLNG Prelude – 929 z pół egipskich królewskich łokci.

Roślina pływająca do skraplania gazu

Tytuł największego pływającego obiektu – przechodzącej rzeczą, celem tych struktur może być bardzo różny, a gdy eksperci zobaczyć rozsądnych granic, nie jest jasne.

Na południowokoreańskiej stoczni dla Shella zbudowany mieszkań dla pływających roślin Prelude FLNG. Jego nominacja będzie na dnie oceanu wydobycia gazu ziemnego, rafinacji go w stanie płynnym i przenieść się do specjalnych zbiornikowców LNG. Od połowy 2015 roku – jest to największy statek na świecie. Zgodnie z planem w 2017 roku, ten potwór musi być gdzieś niedaleko wybrzeży Australii i nie produkują gazu ziemnego z ziemi. Może być przechowywany jako to jak to trwa rok do średniej metropolii.

Długość statku – 488 m, szer. – 74 m, używane do budowy 260 tysięcy ton stali – ponad bliźniaczych wież Trade Center w Nowym Jorku, w zależności od tonażu, jest sześć lotniskowców. Prelude FLNG może być prawdziwym wstępem do powstania całą flotę takich statków, ponieważ eksperci twierdzą znaczące zalety tej metody wydobycia gazu – gospodarczej i ekologicznej.

Dockwise Vanguard

W styczniu 2012 roku, Concordia statek uderzył klasa przybrzeżnych skał niedaleko włoskiej wyspie Giglio, został zaszył i wywróciła, zatonął. Ponad 30 osób zostało zabitych. Pasażera był to największy statek na świecie, z którym wystąpiła taka katastrofa. Gdy wymagana do „posprzątać śmieci”, tj. E. Ottransportirovat Costa Concordia z dala, przyszedł z pomocą jednego z największych i najbardziej niezwykłych statków na świecie.

Dockwise Vanguard – największy statek na świecie, zaprojektowany do przenoszenia bardzo ciężkich ładunków i dużych. To odnosi się do rodzaju półgłębinowe. Aby dostosować się do ogromnego ładunku na pokładzie statku (wymiary: długość – 275 m, szerokość – 79 m) zbiorniki balastowe wody morskiej są wypełnione specjalnym i statek spadł do żądanej głębokości. Ładunek jest holowany i trzymał nad statkiem, który wypłynąć na powierzchnię, wziąć ciężar na jego stronie. Cargo sztywno zamocowana, a statek z prędkością około 12 węzłów, aby być na właściwej trasie. Spektakl-pracoholik statek przewożący tysiące mil ogromnych platformach wiertniczych, nikomu zaimponować. W związku z tym, że statek transportowy Concordia w Genui, gdzie unieszkodliwić dla Dockwise Vanguard – jest „nasiona”.

pojemnik

Im więcej kontenerów załadowanych na pokład jest możliwe, z największą możliwą prędkością do dostarczenia całej mórz i oceanów, tym lepsze będą takie przesyłki. Dlatego te statki pierwsze miejsce wśród okrętów wielkości i wydajności elektrowni.

2015 mistrzostwa posiada CSCL Globe, zbudowany w Korei Południowej i posiadanych przez przewoźnika z Chin. Jego długość – 400 m, szerokość – 58,6 m, pojemność 184 605 ton.

Przez wzgląd na niesamowite dla tak dużej prędkości obiektu 16 węzłów na statku wykonana jest największym na świecie spalinowy pojemność moc silnika 77200, pięciokondygnacyjny wysokość budynku. Przypuszcza się, iż kilka takiego pojemnika. I będzie to największy statek na świecie, które można nosić w tym samym czasie jest liczba pojemników, w których, aby ukryć właściwość mieszkańców małego miasteczka.

Valemax

Wśród statków, które ze względu na ich przeznaczenie do rzekomego zadziwiają swoją wielkością, zawsze masowce i rudowce – masowce, które są ładowane luzem. Aby wypełnić największy statek na świecie, niosąc rudy potrzebne 12.000 ogromne wywrotek – to jest około 400 ton.

długość 362 metrów i szerokość 65 metr rudowców robią rodzaj Vale Brasil bardzo widocznym obiektu nawet na Atlantyku i Pacyfiku przestrzeni. Tym bardziej, że przed brazylijskich dostawców rudy zadanie zwiększenie rentowności swoich produktów na jego dostawy drogą morską, a one były już zarezerwowane w stoczniach Azji Południowo-Wschodniej, floty masowców z tej serii, a wkrótce przestrzeń Atlantic nie jest zatłoczone …

Oasis of the Seas

Dziś słynny „Titanic” naprawdę może zaimponować swoją wielkością tylko w filmach, nakręcony wielkim reżyserem. On jest pięć razy mniejszy niż największy statek pasażerski na świecie – Oasis of the Seas, zbudowany w Finlandii, prowadzonych przez amerykańską firmę rejsu i pływające pod banderą Bahamów.

Nie wszystkie porty mogą wykorzystać tę łódkę, w niektórych to nie może wejść bez powodowania poważnych obrażeń lub odbioru. Długość ciała – 360 m, największą szerokość – 61 m, wysokość od powierzchni wody do górnej części rury – zarówno w domu 25 piętrowego. „Oasis w Oceanie” – największy statek na świecie, zaprojektowany, aby zapewnić 6400 pasażerów niezapomnianym przeżyciem. W tym celu statek zapewnia wszystko: największy na świecie rejsu kasyno, park wodny, teatru, w którym pokazują się bez przerwy, baseny dla surfingu, golf, boiska sportowe. Dla zakochanych i tych, którzy lubią samotność posadzone park z prawdziwych drzew i krzewów, gdzie można łatwo znaleźć miejsce na pobyt dla dwóch lub odpocząć w samotności.

Aby odpowiednio służyć pasażerom i największy statek na świecie, liczba załogi przyniósł do 2165 osób. Uważa się, że w przypadku takiej arki tam dla każdego.

Pływające miasto Freedom Ship

W przeciwieństwie do wszystkich poprzednich statków pływających po morzach już „Liberty Ship” – do tej pory tylko pomysł, ale firma zaangażowana w ten projekt, ogłosiła już pełną gotowość do rozpoczęcia budowy. Statek-pływające miasto – będzie mógł pomieścić 50 tysięcy żywych na nim przez cały czas, a około 30 tysięcy gości. Przypuszcza się, aby stworzyć infrastrukturę podobny do tego potrzebne do małego miasteczka, ze wszystkimi udogodnieniami dla pełnej pracy i odpoczynku. Na licznych pokładów będą zlokalizowane tereny mieszkaniowe i pracy, szkoły, stadiony, baseny. Parki zieleni uczynić rzeczywistym dla wszystkich mieszkańców komfortowym stałego pobytu poza granicami kraju.

Po zakończeniu będzie to z pewnością największy statek na świecie. Zdjęcia, na których można zobaczyć zamierzony kształt przyszłości arki, wstrząsnąć zakresu projektowania. Na górnym poziomie ma złożyć lotnisko zdolne pomieścić główne wkładki. Aby upewnić się, że pływające miasto zostanie zbudowana sieć elektrowni słonecznych i wiatrowych.

Długość Project – 1370 m, łączna liczba poziomów – 25. Na łódce na planecie nie ma odpowiedni port, więc „wolność” jest w stałym opłynięcia.

Nasz Blue Planet

W jednej z wersji pochodzenia życia na Ziemi, wszelkie życie pochodzi z wody. Biorąc pod uwagę jak wiele osób nie może sobie wyobrazić życia bez morza lub w celach biznesowych lub na wakacjach, możemy założyć, że górne większość dużych statków morskich będzie stale aktualizowana.