549 Shares 4811 views

11 tygodni ciąży

Podczas ciąży ciało kobiety ulega pewnym zmianom. Również się zmienia i rozwija przyszłego dziecka.


sensacje

11 tydzień ciąży, podobnie jak wszystkie inne, ma swoje charakterystyczne cechy i uczucia. Głównie dotyczy to niewielki wzrost macicy. Brzuch zaczyna „coś przeszkadzać” i spać bardziej konieczne, na plecach lub na boku.

Jeśli kobieta w wczesnej ciąży cierpi na zatrucie, znaczna ulga pojawia się w tym okresie.

Przyszła mama jest już zaczynają czuć się w ciąży, choć jeden nie wygląda. Odzież może być trochę tłoczno z powodu niewielkiego wzrostu brzucha. Może zwiększyć upławy. Boi nie jest to konieczne, to najprawdopodobniej będzie kontynuować podczas całej ciąży. Jednak można powiedzieć, że twój rozmiar biustu wzrośnie do co najmniej jednego rozmiaru. A także istnieje prawdopodobieństwo wystąpienia jakiegoś wyładowania sutek, zwane siarą. Kiedy nadszedł 11 tydzień ciąży, może być zgaga, zaparcia i senność.

owoc

Po wystąpieniu 11 tygodni ciąży długości płodów wynosi około 8 cm, a jej ciężar wynosi od 8 do 12 gramów, który jest tak duży spustowy. Dziecko może mieć podnieść głowę, ma szyję, wyraźnie zidentyfikowanych rąk i nóg, a ponadto nawet palce. 11 tydzień ciąży płód jest również charakteryzuje się tym, że jego twarz pojawi się trochę dostrzegalnych cech ludzkich, choć wyglądają trochę dziwnie. Wielkie oczy szeroko rozstawione, lecz są one szczelnie pokryte powiekami otwartych, a nie szybko. W 11 tygodniu ciąży płód jest już wykonuje ruch: można rozciągnąć i zmienić ich pozycję, ale dlatego, że jest zbyt młody, by poczuć to nie jest możliwe. Sex z dokładnością jest trudny do określenia, ale nawet w tym okresie chłopcy mają charakterystyczne różnice w porównaniu z kobietami.

Jest udowodnione, że w tym okresie ciąży łożysko zaczyna dostarczać dziecku wszystkich niezbędnych składników odżywczych i pobudza usuwanie produktów przemiany materii, ponieważ od tego czasu dziecko zaczyna działać jelita.

analizuje

W tym okresie płód widać dość dobrze, więc można zrobić USG. 11 tydzień ciąży – to okres, kiedy płód może być ocenione jako dobre lub złe rozwoju. Jeśli przed wszystkim analiz w celu określenia stanu zdrowia matki zrezygnował, USG pokazuje stan bezpośrednio dzieckiem.

niebezpieczeństwo

11 tydzień ciąży mogą mieć większe ryzyko poronienia. Dlatego też, jeśli były takie objawy, jak bóle w dolnej części pleców, ból brzucha lub brązowym wyładowania, należy natychmiast szukać pomocy medycznej w celu zminimalizowania ryzyka.

żywność

W odniesieniu do żywienia, ze względu na toksyczność, nawet mijania, niechęć do niektórych pokarmów może być utrzymana. Powinny one być wykluczone. Zaleca się jeść około 5 razy dziennie, w małych porcjach, a korzystnie prosty, bez dodatków różne. Jedzenie musi najpierw być zdrowe i korzystne, a to należy spożywać dużo świeżych owoców i warzyw. Jest porzucić mocnej herbaty lub kawy, a także różnego rodzaju wędlin i kiełbas.

styl życia

Ani przez chwilę zapomnieć, że w tobie jest mały ludzkie życie i zgodnie z tym prowadzić styl życia, który jest tak mały stres, jak to możliwe. Trzeba iść dalej, i na tyle długo, by spać. A także pamiętać, że chłodny mama, tym bardziej będzie to wygodne dla dziecka.

Jeśli kobieta ma bliźniaki, nie ma specjalnych różnic ze wszystkich powyższych punktów jest nie tylko macica staje się nieco większe rozmiary. W każdym przypadku konieczne jest, aby uważnie słuchać zmian w organizmie.