298 Shares 5596 views

"Smart" Inteligentny zegarek GT08 oglądać: opinie

Technologie tworzenia „inteligentnych” zegarki krótki czas istniał jako odrębny kierunek noszenia elektroniki. Dziś, wraz z trendów jak Apple, Sony i Samsung są na rynku i chińskich producentów. Oczywiście, pełnoprawnym konkurencja w jakości wykonania nie wchodzi w rachubę, ale podstawowa funkcjonalność jest powielany w wielu urządzeniach. Nie zapominaj także o metce, która jest znacznie niższa niż w przypadku produktów chińskich. Jednym z najbardziej dostępnych i opracowanych propozycji jest opcjonalny gadżet Inteligentny zegarek GT08, których przegląd przedstawiono poniżej. Natychmiast należy zauważyć, że model wygląda zegarki z „inteligentnego” nadzienia.


Opcje

Producent dość ostrożnie udał się do wszystkich elementów, które tworzą zewnętrzny wygląd produktu. Już na pierwszy rzut oka w oryginalnym opakowaniu mają myśli całkowicie autentyczne i oryginalne urządzenia. Jednak jest to tylko uczucia, które nie są poparte niczym oprócz niezwykłego pole dla Smart Watch GT08. Rosyjska instrukcja nie jest w cenie, która jest ogromną wadą tego rodzaju elektroniki. Reszta standardowa dostawa przestrzegane – Clock użytkownik otrzymuje kabel microUSB, folię ochronną na szybie i baterii. Nawiasem mówiąc, bateria ma pojemność 350 mAh, co jest dobrym wskaźnikiem dla takich urządzeń.

Zawarte są również instrukcje w języku chińskim i angielskim, więc w razie problemów z tych języków nie istnieją, to jest twój wybór, ale należy zwrócić uwagę na jakość innych urządzeń.

parametry techniczne

Napełniarka wygląda całkiem atrakcyjny, sądząc po oficjalnych danych. W każdym razie, na tle budżetu „inteligentne” ogląda to samo w Chinach. Jedynym problemem jest to, że rzeczy nie są tak różowo stosowanie niektórych praktyk i wydajność pracy nie osiągnął rzekomych danych Smart Watch GT08. Przegląd charakterystyki technicznej tego urządzenia można przedstawić w następujący sposób:

  • Opcje opakowania – 105 x 105 x 90 mm.
  • Waga urządzenia – '62
  • Format ekranu – matryca TFT o rozdzielczości 240 na 240.
  • Kanały bezprzewodowej – GSM, Bluetooth.
  • Procesor – MTK6260A.
  • Bateria – LiPo 350 mAh elementem.
  • Pamięć – główny objętość wynosi 128 + 64 MB, ale może być uzupełnione karty microSD o maksymalnej wielkości 16 GB.

Jeśli chodzi o rozbieżność z danymi podanymi przez producenta, są one brakuje niektórych języków interfejsu i wspierać technologię NFC. Jednocześnie chińskie deweloperzy uczciwie powiedzieć brak współdziałania z iOS. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę pewne problemy z wdrożenia oprogramowania Inteligentny zegarek GT08. Opinie, na przykład zwrócić uwagę na niezgodność z platform systemowych klienta MIUI.

Recenzje konstrukcyjne

Pomimo wielu niedociągnięć, które powinny być przygotowane dla tych, którzy chcą kupić ten model, ma też pewne zalety. A przede wszystkim odnosi się do wyglądu. Model wygląda nie tylko dobrze, ale zbiera żadnych oczywistych wad nieodłączne w chińskiej technologii. Jednakże, materiały, z których wykonany zegar Inteligentny zegarek GT08, należący do wyższej klasy również nie jest inaczej. Korzystnie, tworzywo sztuczne stosowane, chociaż aluminium na panelach bocznych dywersyfikuje wykończeń zakresie budżetu. Obchodzony i dobrze dopasowany gumowy pasek i trwałe szkło, chociaż w ogóle specjalna jednostka ochrony nie ma.

Pod względem ergonomii i kontroluje modelu jest to nic specjalnego niespodzianka, ale konfiguracja przycisków jest nieco inny od firmowej prototypu. Po prawej stronie jest wyposażony w jeden przycisk fizycznej, której kontroli zewnętrznej inteligentnego Watch GT08. Recenzje jednak podkreślić, większość jego funkcji dekoracyjnej, a nie praktyczne.

Opinie o funkcjonalnym

W przeciwieństwie do większości modeli, które powielają oryginalne zegarki tego typu, model ten posiada szerokie możliwości. Jak zwykle podstawowy arsenał przedstawiono typowe funkcje organizatora – alarmu z kalkulatora do krokomierz. Ponadto, nie jest dobra praca, a odtwarzacz multimedialny, który jest również wyposażony gadżet Inteligentny zegarek GT08. Opinie koncentruje się także na temat możliwości korzystania z urządzenia w trybie pełnoprawnego telefonu.

Deweloperzy nie są skąpi i dał użytkownikom dwa sposoby odbierania połączeń. Można to zrobić poprzez podłączenie lub godzina w telefonie przez „niebieski ząb” lub wstępnie skonfigurowane karty SIM gadżet aktywnie współpracować z połączeniami. Taka możliwość wygląda atrakcyjnie, ale nie bez błędów. Na przykład, wielu właścicieli krytykowali za to, że urządzenie w trybie domyślnym, dźwięk jest na pierwszym miejscu na kanale Inteligentny zegarek GT08. Instrukcja mówi również o zdolność modelu do wysyłania i odbierania wiadomości SMS, ale zestaw rosyjskojęzycznego, niestety, nie jest przewidziane.

Jakość nagrywania

Inna możliwość, że nie ma w każdym modelu jest tani „inteligentne” zegarki. Jednak rozdzielczość i ogólna jakość dość skromne – na przykład zdjęcia są w formacie 640 x 480 i 320 x video – 240. Według nowoczesnych standardów, to trudno sobie wyobrazić, kto mógłby spełniać taką jakość. Jednak w związku z tym, wiele z nich jest pozytywne aspekty – wideo strumieniowe, które mogą stanowić model Smart Watch GT08. Instrukcja w języku rosyjskim, jak już wspomniano, brakuje, więc ustawienia audycji trzeba zrobić samemu. Tylko kamera w tym przypadku wykonać urządzenie innej firmy – na przykład smartfon, który jest macierzą jakości. W tym trybie użytkownik może transmitować „obraz” z telefonu na godziny i zrobić zdjęcia poręczny gadżet.

Recenzje aplikacji urządzenia

Jeżeli siła jest wydajność urządzenia zewnętrzne aplikacje są jedną ze słabości. Większość z nich to zwykli posłańcy, którzy tylko powtarzające się możliwość bardziej znanych programów. Wielu użytkowników donoszą, że praca z nimi jest możliwe tylko wtedy, aktywnej karty SIM. Jak powinno być dostępne dla elektroniki i dostarcza aplikacje fitness w inteligentnym Watch GT08. Recenzje, jednak i ta część funkcjonalności jest dość krytyczna, ponieważ żaden z którego dokładność i stabilność takich programów ma mowy. Ale nawet jeśli nie brać pod uwagę tych niedociągnięć, wiele problemów może dostarczyć aplikację, z którą zrealizował bardzo ważne zadanie – aby zapewnić synchronizację z innymi urządzeniami. Jest on odpowiedzialny za tą aplikacją BTNotifications która zarządza funkcję Bluetooth. Użytkownicy że urządzenie działa bardzo niestabilne i regularnie zamarza.

cena

Liczne braki gadżet może zablokować jego ceną. On jest o 1/6 wartości marki „inteligentnych” zegarków. Jest zatem jasne i jakość Inteligentny zegarek GT08, których cena wynosi średnio 4,5-5 tys. RUB. Do tej kwoty, można znaleźć wiele chińskich urządzenia, który pozbawił wiele wad tego modelu. Jednakże, możliwość wykonywania połączeń może być nieobecny.

wniosek

Nabyć elektronikę tylko ze względu na niskie koszty, zbyt niepraktyczne. Wskazane jest, aby wstępnie ustalić, co należy nabyć gadżet i jak dany model spełnia te wymagania. Na przykład, zaletą urządzenie niezbędne do przeprowadzenia zewnętrznego osiągi, design i jakość wykonania, a minusem – Możliwości treści programu i synchronizacji. Jeśli potrzebujesz mały stylowe urządzenie do odtwarzania muzyki i innych zadań w trybie PIM The GT08 – to będzie najlepszy do wyboru, ale nie zapomnij o niestabilności nawet tych funkcji. Jest to kolejna ciekawa zaleta, która odróżnia to urządzenie jest nie tylko wśród chińskich odpowiedników, ale także na tle oryginalnego „jabłko” gadżetów. Mówimy o baterii, która może pomieścić ładunek w ciągu 2-3 dni. W tej baterii pojemność nie czyni urządzenie zbyt masywne i niewygodne w użyciu. Jak opinie posiadaczy godzin fizyczne ergonomia w codziennym obiegu zachowuje się nienagannie. I to nie wspominając o zupełnie solidną konstrukcję urządzenia.