580 Shares 2051 views

Jak nazwać dziecko urodzone w sierpniu pod znakiem Lwa

Kiedy powstaje pytanie, jak nazwać dziecka, który urodził się w sierpniu, to można śledzić tradycji prawosławnej i nadać mu nazwę, w zależności od tego, co święty jest czczony w dacie urodzenia lub data chrztu jako wpis w świadectwie sakramentu. Dziewczęta mogą uzyskać nazwę najbliżej wybranego dnia świętego, tzn. Są istotne dla przyjęcia urodzinowego. Codziennie. Zdarza się również, że dana osoba ma dwie nazwy: jedną – ze względu na chrzcie, który zna tylko wąskiego kręgu rodziny, a drugi – świecki, który nazywany jest „świat”.


W tym przypadku nazwa może być wybrany na podstawie znaku zodiaku i cechami, które chcesz widzieć w swoim dzieckiem. Bo mówiąc: „Jak sama nazwa statku, więc będzie unosić” to częściowo prawda. Jak nazwać dziecka, który urodził się w sierpniu, w zależności od kierunku, w którym konkretna data się urodził. Jeśli poród odbył się przed 23 sierpnia, dziecko zodiaku jest Lew, a jeśli po – Virgin.

Lwy – jest energiczny, wpływowych ludzi, którzy różnią niezależność, jasny, energiczny. Lew kontaktowy, aktywny, zwykle prowadzi zespół. Nazwy dla tego Znak często literami „A” lub krótko dźwięk i mocne. Na przykład, ludzie dopasować imiona: Tom, Alex Abram Bogdan, niemiecki, Zachar, Eliasz, Nicholas, Roman Rostislav Ian. Kobiety – Alla, Darya, Diana, Lydia, Love, Regina, Ella Elvira, Julius.

Jak nazwać dziecko urodzone po 23 sierpnia liczba? Zodiac Virgo – zimna krwią, metodyczne, racjonalne ludzie, charakteryzują się dobrymi umiejętnościami analitycznymi i dbać o własne zdrowie. Imiona dla chłopców-dev brzmią ciszej: Valentin, Hleb Gennady, Denis Nikitę Stepan lub Tymoteusza. Odpowiednie opcje dla dziewczynek Anastasia, Irina, Xenia, Taisiya, Tamara i Tatyana.

Jak nazwać dziecko po urodzeniu, aby jego imię był najlepszy w całym swoim życiu – .. Trudne pytanie, to znaczy, że nie widział główne cechy charakteru. Ale psychologowie nie polecam, niemowlęta zbyt egzotyczne imiona. Uważa się, że takie dzieci bez wstępnych warunków przydzielonych z masy, mają mniej stabilny układ nerwowy, a zatem bardziej prawdopodobnie należą do różnych skomplikowanych sytuacjach. Są ekscentryczny, który odpowiada statusu niezwykłej nazwie.

W niektórych przypadkach rodzice nie myśleć o tym, jak nazwać dziecko, które urodziło się w sierpniu, i nadać mu nazwę, która nie odpowiada, na przykład, znak zodiaku. To może odgrywać pozytywną rolę jako zmiękczenia, powiedzmy, silnej woli znak zodiaku Leo, który został nazwany Benjamin, i dać ewentualnie niechcianych determinacja zodiaku Panna, zwany Kira.

Imiona dla chłopców miesięcy, zgodnie z pewnymi zasadami można znaleźć w wielu źródłach informacji. To może być mądry, aby zebrać wszystkie informacje razem i wybrać nazwę, najbardziej odpowiedni dla potomstwa. Lub zwrócić się o pomoc astrologa, który pomoże Ci wybrać odpowiednią nazwę w znaku zodiaku i dominującą siłą na planecie o określonej godzinie i dzień urodzenia.