512 Shares 3222 views

Dlaczego potrzebujemy codzienności w obozach?

Często aby jak najwięcej dziecko spędził na morzu, możemy wysłać go do obozu letniego dla dzieci. Wyliczać zalety takiego urlopu może być długi czas: tu i rozmawiać z rówieśnikami, a czyste powietrze i zdrowe jedzenie, ale co najważniejsze – Tryb. To On uczy się w młodym wieku do osoby, że trzeba malować swój czas na zegarze i nie ma czasu do stracenia. Jednak porządku dziennym w obozach bardzo różni się od trybu, w którym dziecko w domu. Dlatego też, aby nie mieć żadnych problemów, starają się zrozumieć wszystkie niuanse i rozważyć, jakie należy podjąć działania.

Kolejność obozie Dnia Dziecka, z reguły zaczyna się od 8 lub 9 rano. Czas zależy od „wieku” instytucji letnich dzieci, jak również lokalizacji geograficznej. W tych obozach, którzy pracowali w czasach radzieckich i nadal noszą tytuł „pionier” często wychować dzieci w 8 godzin. Instytucje, które powstały w latach 90-tych ubiegłego wieku, w nowej, wstać trochę później. Po tej procedurze obejmuje ćwiczenia w obozach. Ponownie, w niektórych jest pomijane w innych uznają za niezbędne. Dlatego zalecamy, aby dowiedzieć się wcześniej ten aspekt i zdecydować, co jest ważniejsze dla Twojego dziecka.

Po terapii dzieci idą do swoich pokoi, wypełniona w łóżku i dać samego siebie. Godzinę później, po wspinaczki wszystkie jednostki iść na śniadanie, a potem na kolację dzieciom wolnego czasu. Jak widać, dzienna rutyna w obozie zapewnia, że dziecko wstaje wcześnie, a na 11 rano miał czasu, aby zrobić wiele rzeczy, a następnie mógł chodzić. Według psychologów, promuje rozwój samodyscypliny, nawet jeśli nie ma żadnych obowiązków.

Jednym z głównych powodów, dla których dzieci są wysyłane do reszty na własną rękę, są ciepłe morze i południowe słoneczny. Rodzice często zapominają o tym, co może być rutynowe w obozach, co prowadzi do pewnego zamieszania. Na przykład, dziecko wykorzystywane do tego w lecie robi się zawsze później niż zwykle, gra na komputerze lub przesłać w dowolnym dogodnym czasie na spacer z przyjaciółmi. I nic dziwnego, oraz jasnego harmonogramu procedury, należy przejść, aby przygotować to dla niego. Niektóre słowa i ostrzeżenia na ten temat nie będzie wystarczające. Starają się „” unhide codziennej rutyny w obozie w domu. Podnieść swoje dziecko do łóżka o 9 rano, zmuszony zrobić to czy tamto rzeczy tylko w czasie określonym w harmonogramie.

Często zdarza się i tak, że dziecko może być wysłany do morza nie działa. W takich przypadkach, dziecko idzie do szkoły, gdzie z różnych imprez przez cały dzień. Dzienna rutyna w obozie szkolnym nie różni się od reżimu, który przyjęty kompleksy zdrowia dzieci. Nie zawsze jest dziecko może bawić się z kolegami, baw się dobrze, a co najważniejsze – aby ponownie przyłączyć się do dyscypliny. Po tym wszystkim, dla dalszego kształcenia wszystkich najlepszych cech osobowych niezbędnych, aby móc zbierać, zmusić się do działania i nie zatrzymywać się na niepotrzebne rzeczy.