311 Shares 921 views

Nie wysyłaj wiadomości do „Skype”? Przyczyny i usuwanie awarii

Niech rzadko, ale wielu użytkowników popularnego programu do połączeń wideo zmierzyć się z faktem, że czasami nie wysyłać wiadomości. W „Skype” taki problem nie występuje. Jednak możliwe jest, aby pozbyć się kilku prostych metod, jeśli wiesz dokładnie przyczyną.

Dlaczego nie wysłał wiadomości w „Skype”?

Co dziwne, ten problem jest najczęściej związane z brakiem lub ograniczeniem połączenia internetowego. Wiele osób nie zwraca uwagi. Ale potem, jeśli nie wysyłać wiadomości do „Skype” (w konferencji, na przykład), taka sytuacja nie będą rozpatrywane, a także brak użytkowników w Internecie.

Między innymi takie, które mogą powodować awarie, często specjaliści zwrócić uwagę na następujące czynniki:

  • niedopasowania wymagań konfiguracyjnych urządzenie programu;
  • wersja aplikacji nie działa;
  • przestarzałe oprogramowanie;
  • nieprawidłowe ustawienia.

Nie wysyłaj wiadomości do „Skype”: co zrobić w pierwszej kolejności?

Generalnie, w przypadku niepowodzenia najbardziej radykalnej metody eliminacji będzie całkowicie zainstaluj program. Pozwoli to rozwiązać dwa problemy, z których jedna jest związane z faktem, że ta wersja z jakiegoś powodu przestały działać, a drugi ze względu na fakt, że „poleciał” Ustawienia. Domyślnie każdy program parametry systemowe są takie same, i wysyłanie wiadomości bez żadnych problemów.

Jednak w niektórych przypadkach, użytkownik resetuje aplikacji, ale spełzły na niczym ołów i ponownie wysłana wiadomość. W „Skype”, to może być spowodowane tym, że w momencie, w starej wersji, które powinny być aktualizowane, mimo że automatyczna aktualizacja powinna być domyślnie włączona.

Aby rozpocząć, należy sprawdzić te ustawienia. Aby to zrobić, przejdź do sekcji na głównej tablicy rozdzielczej i użyj opcji ustawień. W wynikowym oknie opcji, musisz włączyć automatyczne pobieranie aktualizacji, jeśli jest wyłączona.

Jeśli nadal nie wysłał wiadomość w „Skype”, można zastosować inną metodę modernizacji (podobno, sam program nie może załadować wymaganych lub dostępne aktualizacje). Aby to zrobić, należy skorzystać z sekcji pomocy na górnym panelu, który wybiera z czekiem aktualizacji. Jeżeli którykolwiek zostaną znalezione, użytkownik zobaczy okno, w którym będzie można wykazać, że nowa wersja jest gotowa do pobrania. Wtedy nie należy używać przycisku „zdecydować później”, a następnie pobierz je natychmiast. Być może będzie to wyeliminować problem.

Ale czasami można je znaleźć naprzeciwko sytuacji. Zdarza się, że bardzo proste dla użytkownika system nie spełnia wymagań systemowych programu. Podczas pobierania z oficjalnej strony dystrybucji jest pożądane, aby natychmiast sprawdzić tę informację. Aby rozwiązać ten problem w tym przypadku jest to możliwe poprzez usunięcie bieżącej wersji aplikacji, a następnie zainstalować wcześniej. Zdejmowanie potrzebę pełnego i lepszego wykorzystania dla tego programu IObit Uninstaller, który wyszukuje i usuwa wszystkie pozostałości składników w postaci plików, folderów i wpisów rejestru. Ręczne kopanie w „Explorer” lub w tym samym rejestrze będzie znacznie trudniejsze (na to samo niebezpieczna).

Problemy z ustawieniami rozmów

Wreszcie, warto zwrócić uwagę na ustawienia Chat (czasami ta sekcja Privacy). Najprostszą rzeczą, jaką można zrobić – aktywować linię masażu od nikogo (Zezwalaj na połączenia z nikogo).

W ustawieniach zaawansowanych należy ustawić zachowaniu historię z opcji „Zawsze”, umieścić zaznaczenie na linii, aby otworzyć nowe okno w kompaktowej formie z nowej wiadomości, aby skopiować wiadomość do ustalenia trybu notowań wysyłania przez naciśnięcie klawisza Enter, aby pokazać innym użytkownikom, które są obecnie wpisując odpowiedź i za każdym razem, aby wybrać folder do zapisywania plików przy odbiorze.

Zamiast epilogu

Tutaj, w zasadzie, i wszystko, co zrobić z rozwiązywaniem problemu. Jak pokazuje praktyka, jak i ocenę użytkownika, w większości przypadków pomaga aktualizację klienta (pod warunkiem, że system jest zgodny z określonymi wymaganiami) lub ponownym zainstalowaniu go całkowicie, jeśli program dla jakiegokolwiek powodu odmawia pracy. W rzadkich przypadkach konieczne jest, aby zaktualizować przeglądarkę Internet Explorer do najnowszej wersji ze wstępnej obróbki wszystkich folderu tymczasowego (temp), ponieważ Skype zależy od niego bezpośrednio.