312 Shares 4170 views

Jak zainstalować na komputerze „Vayber”: funkcje programu oraz proces konfiguracji

Nowoczesne funkcje komunikacyjne po prostu niesamowite. Nie tak dawno temu ludzie mogli tylko pomarzyć o tym, co będą w stanie komunikować się ze sobą, podczas gdy w oddali. Jest to teraz możliwe do wysyłania wiadomości tekstowych, wykonywania połączeń, a nawet zobaczyć osoby, z którymi rozmowa jest prowadzona. Wymaga to nic więcej niż zdolność do uzyskania dostępu do Internetu i kamery internetowej.

Metody komunikacyjne XXI wieku

Wraz z wydaniem takich programów jak „Skype” wideo pochodzi z zupełnie nowym formacie – to było za darmo, co negatywnie zareagował na wszystkich dostawców usług telefonii komórkowej. Program ten ma i płatnych treści, ale w większości przypadków, ludzie są w stanie komunikować się bezpłatnie.

„Skype” nie jest długi czas pozostał jedyny program tego typu. W ostatnich latach zyskał dużo konkurentów. resource „Vayber” był jednym z nich. W stosunkowo krótkim czasie aplikacja zdobyła tysiące fanów na całym świecie. Przez długi czas „Vayber” pozostał wyłącznie aplikację mobilną. To miał możliwość korzystania tylko właściciele smartfonów lub na przykład tabletek. Ale teraz można swobodnie korzystać z oprogramowania na komputerze. Jak zainstalować na komputerze „Vayber” i innych kwestii, które są często w związku z korzystaniem z tego oprogramowania, zajmiemy się w tym artykule.

Co to jest „Vayber” i dlaczego jest potrzebna?

Jak już rozumieć, „Vayber” – to świetny sposób, aby komunikować się ze znajomymi, rodziną lub współpracownikami. Korzystanie z programu, można łatwo zapisać na prostą komórkowej. Inną zaletą dokładny – jego dostępność i łatwa rejestracja. Jak już użyty do stworzenia konta? Zazwyczaj dane o sobie, trzeba podać e-mail, który chcesz zaznaczyć, hasło, kody weryfikacyjne, i tak dalej. D. Dla „Vaybera” to po prostu nie ma do zrobienia. Rejestracja jest na numer telefonu (jak na „Vayber” komputera, opisujemy poniżej). Wpisać poprawny numer i potwierdzić go za pomocą kodu, który pojawi się w komunikacie.

Możliwości „Vaybera”

Wymyślanie pseudonim dla siebie i przyjaciół, też nie jest konieczne. zostanie podpisane przez nich, a także do kontaktów z książki telefonicznej. Automatycznie pojawi się wszystkich użytkowników, które są na liście kontaktów, jeśli zainstalowałeś „Vayber”. Aby rozpocząć dialog, wystarczy kliknąć na ikonę wybranego kontaktu i wybierz „Free wiadomość”. można wykonywać połączenia wideo, wysyłanie wiadomości głosowych, wysyłanie zdjęć i filmów. A to jeszcze nie wszystko. Niedawno „Vaybere” ma teraz czatu publicznego. Funkcja ta jest nieco przypominał specyficzność „Twitter”. Inni użytkownicy mogą czytać korespondencję, jeśli chcesz, ale nie mogą brać udziału w rozmowie.

Jak zainstalować na komputerze „Vayber”?

Najpierw trzeba pobrać program do komputera. Wystarczy przejść do oficjalnego programu strona viber.com. Pobierz plik instalacyjny stamtąd najlepiej nie ładować się bardziej i oprogramowanie antywirusowe do rozruchu. Ponadto, ryzykujesz nic „Vayber” zostanie pobrany na komputer za darmo. Natychmiast widać fioletowy przycisk Pobierz Viber, który powinien być wciśnięty – i natychmiast rozpocząć pobieranie.

„Vayber” na komputerze w języku rosyjskim jest ustanowiony tylko pod jednym warunkiem – jeśli masz już zainstalowany ten program w swoim telefonie. Jest to pryncypialne stanowisko programisty, a bez obecności aplikacji na telefonie nie zainstalować na komputerze.

Innym ważnym punktem, przed pobraniem „Vayber” na komputerze w języku rosyjskim: instalacja może być wykonana tylko z konta administratora komputera. Jeśli zdecydujesz się dokonać rozruchu z konta użytkownika z ograniczonymi prawami – nie uda. polityka bezpieczeństwa „Vaybera” nie będzie takiej konfiguracji.

Proces instalacji

Teraz trzeba uruchomić i jednostka dystrybucji prasy. Postępując zgodnie z instrukcjami, zgadza się ze wszystkimi warunkami instalacji. Następnie zostaną załadowane dodatkowe pliki z Internetu. Należy pamiętać, że podczas instalacji komputer musi być podłączony do Internetu, a szybkość transmisji danych musi być wystarczająco wysoka. Im szybsze połączenie – szybszy proces instalacji zostanie zakończony. W czasie startu systemu, można spojrzeć na smartfonie z zainstalowanym programem. Fakt, że kod aktywacji konta nie będzie w komputerze, a nie jako standardowy SMS, a mianowicie programu „Vayber”. Więc upewnij się, że telefon jest podłączony do Internetu.

Dla programu bez względu na rodzaj połączenia internetowego używasz. Nadaje się zarówno do mobilnego internetu i Wi-Fi. Należy zauważyć, że program ruchu wykorzystuje sporo, więc jeśli nie masz nieograniczony internet, rachunki za usługi sieciowe będą imponujące. Często pojawia się pytanie, w jaki sposób załadować kontakty z aplikacji mobilnej na komputerze? Nic kopiowane i przenoszone ręcznie nie trzeba – są automatycznie ładować.

Więc zorientowali się, jak naprawić komputer „Vayber”. Uruchomić program, a przed wami pojawi się natychmiast okno powitalne. „Vayber” w języku rosyjskim dla zestawu komputerowego.