317 Shares 2083 views

Co aktualizacja KB3035583? Jak usunąć „Get systemu Windows 10” wiadomość?

Teraz musimy dowiedzieć się, co aktualizację KB3035583. Użytkownicy często mają do czynienia z tym „zaskoczenia” w swoich systemach operacyjnych. A potem musimy pomyśleć o ich usunięciu. Tylko to może być wykonane tylko przez określonego algorytmu. Spróbujmy dowiedzieć się, co mamy do czynienia.

Co to jest

Uaktualnienie do Windows 10 (KB3035583) – jest, jak można się domyślać, specjalny plik, który prosi użytkownika o uaktualnienie do „windose 10”. Nie jest tajemnicą, że system operacyjny nie jest jeszcze całkowicie zakończone. A więc trzeba często zrezygnować z możliwości oferowanych.

W zasadzie, nie można tego zrobić. Wtedy w pewnym momencie, system komputerowy będzie aktualizowana. I trzeba się do tego przyzwyczaić. Ale jeśli nie chcesz korzystać z systemu Windows 10, a następnie pozbyć się pliku feralnego będzie miał.

usuwanie

Dobrze, usuń KB3035583 aktualizacji – a dostaniesz swój system operacyjny bez namawianie do aktualizacji do wersji 10 „windose”. Aby to zrobić, wystarczy przejść do „Panel sterowania”, nie ma usługi, odwiedź „Programy i funkcje”. Teraz trzeba kliknąć na „zainstalowane aktualizacje” ( „Wyświetl zainstalowane aktualizacje”). Następnie znaleźć tam KB3035583 wybierz etykietę i kliknij „Usuń”. Kilka sekund czekania – i gotowe.

Aby ukryć komunikat, "Get systemie Windows 10?" Trzeba kliknąć na pasku zadań na „Konfiguruj …” i „Ukryj”, który GWX wartość jest ustawiona. Zapisz zmiany i uruchom ponownie komputer. To wszystko, teraz nie można się martwić o KB3035583.

To prawda, że lepiej jest wyłączyć „Windows Update„, aby automatycznie wyszukać i zainstalować. Można to zrobić w ustawieniach. Wybrać i zapisać zmiany z „Nigdy kontrolują lub instalowania aktualizacji.” Po tym, można mieć pewność – KB3035583 nie przeszkadza. Chyba, że sam nie decydują się przeprowadzić instalację „windose 10”. Nie ma nic o niej trudne.