342 Shares 3896 views

Nie otwierać „Google Chrome” – rozwiązanie problemu

Czasami okazuje się, że komputer nie pojawia się w wielu użytkowników, „Google Chrome”. Dość często, przyczyny mogą być niewytłumaczalne – wszystko było dobre w godzinach wieczornych i odbywa się już „usterki”. Więc przyjrzyjmy się, dlaczego nie zacząć „Google Chrome” i jak radzić sobie z tą sytuacją.


Dlaczego tak się dzieje

Problemy z komputerem – jest to dość powszechne. Są one często określane, a wiele problemów z przeglądarek internetowych. "Google Chrome", "Mozilla", "Explorer" – nie obchodzi mnie, co program został zainstalowany. Najważniejsze jest to, że „błędy” nie przechodzą przez jednego wariantu.

Więc spróbujmy zrozumieć, dlaczego nie otworzyć „Google Chrome”. Najczęstszą przeszkodą przy uruchamianiu – program antywirusowy. Absolutnie żadnych. Ponadto, problem może być spowodowany przez wirusa i różnych zainstalowanych programów. Przyjrzyjmy się każdej sprawy indywidualnie, aby dowiedzieć się, dlaczego nie otworzyć przeglądarkę „Google Chrome”.

Antiviruska

Jak dziwne, jak się może wydawać, ale programy antywirusowe nie mogą służyć jedynie do korzyści użytkownikowi, ale również szkodliwe. Dzieje się tak, ponieważ wielu nie szukać jakichkolwiek stron i adresów przechodzą. Jeśli klikniesz na złośliwego łącza, które nie zawierają trojany i robaki, to może okazać się niezbyt przyjemną sytuację – po ponownym uruchomieniu przeglądarka nie będzie już działać. Dokładniej, proces zacznie działać, ale „obraz” nie będzie.

W tym przypadku trzeba sprawdzić system pod kątem wirusów, a następnie wyłączyć „antivirusku” i spróbuj uruchomić przeglądarkę internetową. Jeśli to nie całkowicie usunąć program sieci Web, a następnie zainstaluj go ponownie. Powinien działać.

Czasami powodem, że nie otworzy „Google Chrome” może być Zapora systemu Windows. On będzie akceptować przeglądarkę jako proces zagranicznej, a następnie zablokować go. W tym przypadku, należy wyłączyć oprogramowanie antywirusowe i firewall i spróbować zacząć.

wirusy

Dość często, że odpowiedź na pytanie, dlaczego nie zacząć „Google Chrome” jest obecność wirusów na komputerze. Cóż, jeśli nie będą pożerać systemu i dotrzeć tylko do przeglądarki. Choć nieprzyjemnego zjawiska, ale dopuszczalna.

Jeśli podejrzewasz, że komputer nie uruchamia się „Google Chrome”, pierwszą rzeczą Float program antywirusowy. Który w użyciu – to zależy od Ciebie. Jednakże, zalecamy „Doctor Web” – to jest łatwo dostać i używać bez żadnego wysiłku. Co więcej, ta „antiviruska” jest tzw dobrostanu darmowa wersja demo, które pomagają wykryć „zakażenie” na komputerze. W tym przypadku, kupując produkt końcowy nie będzie musiał.

Więc kiedy już zdecydujesz, jaki rodzaj oprogramowania antywirusowego w użyciu, uruchom go. W trakcie kontroli, należy pozostawić komputer sam – zamknij wszystkie programy i gry, w tym przeglądarek (jeżeli dotyczy pracy i są otwarte). Kiedy komputer zakończy sprawdzanie, aby wyleczyć wszystkie wykryte pliki, które nie mogą być wyleczone – usunąć.

Bądź ostrożny – krytyczne dane systemowe można znaleźć wśród malware. Dlatego przed przystąpieniem do pracy z programu antywirusowego, należy przechowywać wszystkie ważne dane, które potrzebujesz. Tak, na wszelki wypadek.

Uruchom ponownie komputer po zakończeniu skanowania i leczenia. Następnie spróbuj uruchomić „Google Chrome”. Jeśli wszystko upadł na próżno, całkowicie usunąć przeglądarkę z wszystkich zakładek i innych danych, a następnie zainstalować go ponownie. Wszystko powinno wrócić do normy.

restart

Oczywiście, jeśli wszystkie poprzednie metody są bezużyteczne, jest tylko jedno wyjście – do ponownej instalacji systemu. Oczywiście, można cofnąć. Jednak wszystkie te problemy, jak mówią, administratorzy systemu „jest jeden lek – Carry” wiatr „i dzieła”.

Więc jeśli zdecydujesz się podjąć ten trudny krok, znajdź dysk instalacyjny „Vindous”. Przed tym wcześniej, nagrać ważne dane osobowe, aby uniknąć ich utraty. Włóż płytę instalacyjną do komputera i poczekaj na uruchomienie.

Wybierz „zainstalować system operacyjny Windows.” Będziesz mieć możliwość wyboru sposobu okna procesowego – „czystej” i „powierzchowną” otoczeniu. Aby pozbyć się obaw o to dlaczego nie zacząć „Google Chrome”, to lepiej wybrać pierwszą opcję. Następnie, za pomocą prostych kroków, aby sformatować dysk twardy i wybrać ścieżkę instalacji systemu Windows. Poczekaj, aż proces się zakończy. Komputer uruchomi się ponownie około 3 razy – nie panikuj. Następnie ustawić przeglądarkę i używać go jak poprzednio. Teraz, gdy wiesz, co zrobić, jeśli nie otwierać „Google Chrome”.