599 Shares 5172 views

Acer Aspire 5250 Notebook: Przegląd, cechy i recenzje

Kilka lat temu, „Eyser” przedstawił ciekawą i wszechstronną Aspire 52xx seria dla publiczności. Niektóre modele zdobyły wiele nagród i był stosunkowo ciepło przyjęty.


Bohaterem tego przeglądu – Notebook Acer Aspire 5250. specyfikacje, zalety i wady tego modelu, a także opinie ekspertów, wraz z recenzjami devaysa właścicielami zostały przedstawione w artykule.

projekt

Pojawienie się nowości linii nie różni się zbytnio od swojego poprzednika. Corporate logo marki, która znajdowała się w środku pokrywy, jest teraz w kącie i jest bardziej jak etykiecie niż logo.

Starsze modele mają obok przycisku off wskaźników LED do sieci oraz dysku twardego, który jest nowy Acer Aspire 5250 nie ma. Wielu właścicieli są oburzeni na ten temat w swoich opiniach, jak teraz, aby zrozumieć system jest zajęty lub nie, musimy słuchać „szelest” twardym.

Acer Aspire 5250 obudowa stała się mniej trwałe, które mogą być przypisane zarówno do obudowy i wyświetlacza tytułowej. W dużej mierze zachwycony powierzchnia matowa z teksturami w stylu, który jest trudny do zostawić odciski palców. Warto również zauważyć, doskonale wyważone zawiasy, które posiadają urządzenia w dogodnej pozycji dla użytkownika. Reszta – to samo stare Aspire, do którego jesteśmy przyzwyczajeni.

interfejsy

Zestaw portów Acer Aspire 5250 jest dość skromne. Zamiast zwykłych liniach z ostatniego portu HDMI pyszni spację, to dobrze, że porty USB zostały pozostawione bez zmian ilościowych, są także 3 szt. Właściciele w swoich opiniach bardziej niezadowoleni na lewych bocznych portów leworęczny, a to może dobrze, ale większość użytkowników, co uniemożliwia korzystanie z myszy.

Cóż, jeśli zdecydowali się połączyć wiele urządzeń peryferyjnych, a następnie być przygotowanym na widoczne i wystaje we wszystkich kierunkach od kabli Acer Aspire 5250. Recenzje devayse wielokrotnie zauważyć projektantów ortograficzne, celownik znajduje się wyjście VGA oraz interfejsy USB na tej samej stronie.

urządzenia wejściowe

Klawiatura jest mniej lub bardziej sympatyczny, ale zauważalne prigibaniya „Enter” w tej dziedzinie. Ponadto, użytkownicy zgłaszali w ich opinii zbyt małe klawisze nawigacyjne. Ludzie z uniesiony bardzo niewygodne, i zwykłych kobiet palców czasami nacisnąć dwa klawisze naraz.

Touchpad okazała się całkiem sensowne i reaguje z gładka i przyjemna w dotyku powierzchni. Brak pojawiają się problemy z zarządzaniem, więc krytyczne uwagi na temat tej pozycji nie.

pokaz

Urządzenie jest wyposażone w wyświetlacz połyskiem (1366 x 768 pikseli), z TN matrycy. Oznacza to, że kąty widzenia laptopie wyraźnie nie jest mocną stroną: oglądać film lub przeglądać zdjęcia z przyjaciółmi staje się problemem, a słońce z ekranu nie działa. Ponadto, wielu właścicieli mówią w swoich opiniach obecność przykrego olśnienia, a jedynym miejscem, gdzie można wygodnie usiąść na urządzenia przenośne – pokój ze światłem dziennym.

Stand-alone

Standardowy tryb oszczędzania energii po podłączeniu do sieci i oglądania wideo, laptop nie będzie trwać dłużej niż cztery godziny. W zasadzie, to dobry czas na model budżetu, biorąc pod uwagę, że akumulator jest w pełni naładowany w każdej pół godziny.