453 Shares 6360 views

Odpowiednio przygotowując sałatki warzywne na odchudzanie!

W rzeczywistości, przez cały rok, można znaleźć optymalny zakres produktów gotować surówka do utraty wagi, które będą bardzo przydatne i smaczne, nie jest gorsza niż w lecie. Wiele późne warzywa są bardzo zróżnicowane i niskokaloryczne, a ponadto pomagają organizmowi spalić tłuszcz. Te same kapusta, cebula, papryka i inne prezenty zimowe natury zawierają błonnik, który wyświetla organizm ze szkodliwych substancji i poprawia pracę jelit.


Wielu ludzi wierzy, że sałatki warzywne do odchudzania mogą być spożywane przez cały dzień bez żadnych ograniczeń, a waga będzie spadać podobno. W rzeczywistości pewnego dnia może korzystać nie więcej niż pół kilograma takich produktów. Dietetycy radzą, aby używać do sałatek lub pieczonych surowych darów natury. Można gotować warzyw sałatki diety tych produktów, które lubię najbardziej, lub użyj przepis poniżej.

Co najważniejsze – nie często gotować sałatkę z ziemniaków, buraków i fasoli, mogą być dodawane do diety i rzadko trochę, bo te warzywa są pożywne wystarczy, i nie przyczyniają się do utraty wagi. Ile kalorii w surówka, będzie zależeć w tym wykorzystanie tankowania. Oczywiście, majonez należy wykluczyć z diety całkowicie. Produkt ten, oprócz wysokiej zawartości kalorycznej, inny i bardziej podwyższone szkodliwości ze względu na kompozycję. Jeśli jesteś bardzo lubi majonez, gotować go samodzielnie w domu, a czasem dodać do swojego menu.

Aby utrzymać wagę lub schudnąć, korzystać z różnych warzyw i warzyw korzeniowych dokonać Surówka. Przepisy ze zdjęciami potraw rozprzestrzeniać się w czasopismach kobiecych na temat odchudzania, ale nawet najbardziej prosta sałatka z warzyw, które są przygotowywane w każdym domu jest to bardzo smaczne i zdrowe.

wiosną sałatka

Take 1 ogórek, pomidor i 2 2 słodka papryka, zioła do smaku, sól, pieprz i oliwę z oliwek. Pokrój warzywa i wymieszać wszystkie składniki. Sałatka jest gotowa!

Sałatka z dyni z jabłkami

250 g dyni, 200 g startego jabłkowego rozdrabnianie, plaster 1 cebuli, dodać czosnek, pietruszka i jogurt (dostępny jogurt). Wymieszać.

Surówka z marchewki z rzodkiewką

MIELENIE startego 1 rzodkiewkę , 1 marchew. Ścisnąć dwa lub trzy czosnek, wlać do sałatkowy jogurtu (około 100 g) i dodać 1 łyżeczkę musztardy. Można posypać danie zioła do dekoracji.

Jak widać, wszystkie sałatki warzywne do odchudzania przygotowują się do bardzo prostej receptury. Można łatwo połączyć najbardziej różne rodzaje warzyw, dodając do jabłka danie, orzechy (lekko!), różne zioła i sałatki.

Nawiasem mówiąc, dodamy kilka słów o stacjach benzynowych. W sałatkach, można dodać je do różnych gatunków, najważniejsze – do rozważenia kalorii i soli treści. Nie daj się zbyt aktywnie angażują się w opatrunku z olejem, śmietaną lub sosem sojowym. Możesz dodać im trochę, tylko jedną łyżeczkę. Odchudzanie kobiety mają tendencję do używania na podstawie tankowanie jogurtu lub soku z cytryny, są niskokaloryczne, ale dobry wpływ na organizm ze względu na składniki odżywcze.