479 Shares 3350 views

Głowica delicious świni

Ludzie z głów wieprzowych na półkach często odwracają się ze wstrętem – zbyt naturalistyczne. Jednak pomijając ubocznego, pozbawiają się wielu przyjemności smakowych. Żywność głowa świni Niniejszym delikatność. Są przeszkoleni we wszystkich krajach (choćby zasady religijne nie umieścić zakaz wieprzowiny). I potrawy spożywane są niemal na pierwszym miejscu, nawet na bardzo bogatym świąteczny stół. Dania z głowy świni są jedyną wadą: są one na tyle długo, aby się zakwalifikować. Ale dla prawdziwego smakosza to nie jest przeszkodą!

właściwe przygotowanie

Przed gotować głowę świni, konieczne jest, aby prawidłowo gut. Przede wszystkim, jeśli masz produkt uboczny z włosia, golenie jest tani jednorazową maszynkę do golenia. Opalanie nie polecam – nie podoba mi się zapach i woli przez długi czas erozji. Następnie podnieś twardej szczotki lub ściereczkę i wcierać skórę we wszystkich dziedzinach, zwracając szczególną uwagę na trudno dostępnych – pysk i uszy. Dalsze cięcia zależy od tego, co zrobić z głową świni ty zebranych: W niektórych przepisów konieczne jest jako całość, w niektórych – kawałki mięsa lub tylko częściowo. Ale podstawą pozostaje ten sam: do mycia uboczny produkt musiał być bardzo ostrożny!

Estoński galaretka

Kiedy określone receptur świń głowa jest szczególnie przypominają dobrze znane galaretki. Oczywiście, jak się okazuje bardzo wielkie bogactwo i zamarza bez żelatyny. Musimy jednak przyznać, że na wyjściu mają bardzo tłuszczowy posiłek. Estończycy nie oferują nieco inny: wziąć w równych ilościach z głowy, nogi i cielęciny. Z odciętą głową policzki do czegoś innego, a wszystko inne jest umieścić na talerzu zalane zimną wodą. Po usunięciu piany w puli jest umieścić dwa cebuli bezpośrednio z łuską, całych korzeni marchwi i pietruszki selera plus. Gdy mięso zaczyna spadać od samej kości, dodanie papryki, grochu, sól i Lavrushka. Schłodzoną mięsnego dzieli się na małe kawałki, wlać napięte bulionu i przejrzysty po gotowaniu wylewa się do pojemników.

rolka

Przed jak gotować głowę świni w ten sposób, konieczne jest posrezat mięso ze skórą, wyciąć język i oczyścić z niego wszystkie zbędne. Uszy usuwa się; mięso z jakimś tłuszczem jest określone wzdłuż języka, wykonać nacięcie w mięśnie szyi, plastry mięsa ukryć za oczodołów. Cała konstrukcja jest hojnie rozciera się z czosnku i pokryte suszonych ziół. Do tej potrawy głowy świni jest bardzo dobra, aby być zgnieciony pieprz, rozmaryn, tymianek i bazylię. Fałdy Roll, nad dokręcić sznurka pod którym osadza świeżego rozmarynu. Rozplanowany na blasze kawałki odcięcia tłuszczu na nich – roll top – folii. Naczynie umieszcza się w piecu przez trzy godziny. Od czasu do czasu należy je podlewać ogrzewane olejem. Gdy wszystko jest gotowe, rolka chłodzona w nocy ukrywa się w lodówce. A rano, może już masz.

tłoczony mięso

Dla zajmuje głowę świni (zdjęcie, – w artykule), dokładnie przemyto i gotowano przez dłuższy czas – pięć godzin. Pod koniec gotowania przypraw i soli są wyrzucane. Możemy ograniczyć laurowy i pieprz, i można odebrać coś dla siebie. Następnie szef zdemontowany; miękki hryaschiki również przejść do przyczyny, jak również tłuszczu, który należy pociąć na mniejsze. Cała nić jest mieszany z czosnku, umieścić w cedzidło (korzystnie pokryte gazą), wlać do szklanki albo dwa bulionu i umieszcza w prasie w lodówce. Już po upływie pięciu godzin, mięso może być spożywane.

Głowa świni z chrzanem

Prawie najłatwiej gotować z głową świni, a raczej szybko i bez skomplikowanych technik kucharzy. Oczyszczony i przemyto głowica jest wypełniona wodą i gotowano z pietruszki, cebuli, liści laurowych, sól, pieprz i marchewki. Gotowość przychodzi nieco wcześniej niż w galarecie mięso oddziela się łatwo, ale nie odpada od kości. sos: na głowę kg smażone startego chrzanu, dodano łyżkę mąki uprzednio wysuszony, pokrytych bulion (pół szklanki) śmietana (szkła). Po gotowaniu, dodać małe ocet, cukier i sól (do smaku). Na stole, umieścić głowę pokroić na porcje i wylał sos.

Głowica z warzywami

Pierwszym etapem przygotowania – cele wywar. Aby przyspieszyć ten proces, można je grubo posiekać. Równolegle do tego dania głowy świni jest wykonany ze smażonymi cebuli, marchwi i korzenia pietruszki. Gdy kolor i zapach zazharki jesteś zadowolony, dodać rumiane mąki (duża łyżka), koncentrat pomidorowy (trzy), kilka ząbków czosnku i pół filiżanki bulionu. Po gotowaniu, umieścić w sosie zdemontowanego na małe kawałki głowy, a danie jest duszony około godziny trzeciej.

Niemieckie kabbes

W Niemczech, szanowany danie głowy świni. Można spróbować gotować tradycyjne kwaśne kabbes dla tego kraju. Głowa jest średniej wielkości posiekane i ugotowane – ale tylko do pół-ready, i w bardzo małej ilości wody do wrzenia, po raz omal przegotowanej z dala. Z kapusty kwaszonej (w przeliczeniu na 200 g tej samej ilości mięsa) miesza się z plastrami jabłek, owoców jałowca i siekany cebuli. Uzyskaną masę umieszczono w bulionie i duszony aż głowicy zamówienia. Pod koniec nalewania ćwierć filiżanki białego wina i wlać trochę kminku. Dostarczyć jeszcze trzeba sos: pripuskayut dwie łyżki mąki do roztopionego masła, wlać ćwierć filiżanki bulionu, kilka dużych łyżek śmietany kremówki, tarty chrzan i sól. Czyraki – można wlać kabbes, ułożone na półmisku.

Nadziewane głową po ukraińsku

Do jego przygotowania będzie musiał wykazać znaczną sprawność kulinarne. Przede wszystkim, w dolnej tnie głowę, ale tak, że skóra na koronie pozostała nienaruszona. Po wielokrotnym praniu – usunąć kości, oczy szyte i nadziewane głowicy (najlepiej dwa godzin moczenia w wodzie kilka razy wymienne). Do napełniania kg cielęcej wątroby i słoniny przecieru z cebuli, aż do brązowej. Biały kok moczone w mleku i ściskany. Funt cielęciny wątroby i ziemi z chlebem, uzupełnione przez cztery żółtka jaj, ćwierć kilo drobno posiekane gotowane wołowiny, wreszcie – cztery białka pianę. Całość mieszano przez pół mięsa mielonego jest osadzony w skórze głowy, jest umieszczony klubom pięć twardo jaja tuzin marynowane grzyby i pięć ogórki (plastry lub koła). Druga część górna rozszerzona z nadzieniem, głowica sznurka kurczy się i gotuje się w ciągu dwóch do trzech godzin. Na stole jest umieszczone z chrzanem i majonezem.

Chuvash ciasto

Jeśli jesteś zainteresowany w gotowaniu głowy świni, nie zatrzymują się tylko na tradycyjnym. W Czuwaska wpadliśmy wspaniałym wypieki z tego produktu ubocznego. Ugniata ciasto drożdżowe z funta mąki. W oczekiwaniu jego podnoszenia przygotowania napełniania. Dla niej, umyte i przygotowane przez szefa pokroić w ćwiartki i gotować aż prawie ugotowane. Wraz z nim usuwane całe mięso z kawałkiem boczku i miele w maszynce do mięsa. Mielone palone o mniejszej brązowy połączoną zazharki cebuli, soli i pieprzu. Po ugniatanie rozkłada się na grube walcowane ciasto. Krawędzie bliska – powinien dostać duży owalny placek. Po trzech kwadransów on rasstaivaniya wysmarowane ubite jajko, w kilku miejscach o nadkalyvaetsya widelcem i wysłany do piekarnika na pół godziny.

Pasztet z głową świni

Wszelkiego rodzaju smarowania znacznie ułatwi szybką przekąskę i są miłym dodatkiem do obiadu. Nie będzie taki zły jak pasztet z głowy świni. Pozwalają na wiele sposobów. Najprostszym: pocięte na kawałki przez produkt, dodać wody w niezbyt dużej objętości, aby ująć cały marchew z cebulą i gotować jak gdyby zebrali się, aby przygotować galaretkę. Gdy mięso zacznie odpadać od kości, napięte bulionu lewo na zupę i ciała, w tym skóry, tłuszczu i miękkie hryaschiki, bita w blenderze z dodatkiem czosnku i cebuli. Gotowym pasztet głowy świni smaku soli i przypraw. Ponieważ pieprzem obowiązkowych, reszta – jak wam się podoba. Ale najlepsze jest stosowanie gałki muszkatołowej.

Pasztet „Przysmak”

Smakosze niezbyt podoba danie tylko mięso głowy. Mogą one być wskazane, aby podłączyć go do wątroby, w przybliżeniu w równych ilościach. Szef posiekane gotowane i wątroby, grubo posiekane, smażone (można również gotować, ale to będzie zbyt wodnisty). Do wątroby mogą być dodawane i ćwiartki cebuli – wtedy nie powinno się robić zazharku oddzielnie. Wszystkie komponenty są prowadzone lub zmielić za pomocą blendera, prisalivaem, pieprz i inne przyprawy są sezonowane – i pasta mogą być użyte. Jeśli Przygotowaliśmy go zbyt dużo lub planują wyjechać przed zimą, dodać do masy pół tuzina jaj, rozłożonych na słoików półlitrowych i wysterylizować pół godziny. Po kapslowania i chłodzenie jest niezbędne, aby utrzymać je w zimnej: konserwy – kapryśna rzecz i może ulec uszkodzeniu.

Pasztet z głową świni mogą być gotowane z mięsem. Działania i relacje są podobne do produktów, ale mięso jest gotowane z głową i cebula są smażone oddzielnie.

gulasz

Dla niej mięso i tłuszcz mają schludny i małe, w centymetrowych plastrów wycinanych z kości. Przedmiot obrabiany jest wypełniona zimną wodą i ogrzewa do wrzenia przez około trzy godziny. W odpowiednim czasie, aby dodać sól i przyprawy. Gdy gulaszu głowy świni jest gotowa, jest on pakowany w sterylnych banków wieczkami i sterylizuje się przez pół godziny. Po zamykające puszki są obrócone do góry nogami i chłodzi bez owijania. Sklep jak każdy inny Konserwy mięsne, lepiej na zimno. A jeśli naprawdę jak gulaszu głowy świni i masz zamiar gotować go w dużych ilościach, zakup autoklawu – to pozwala na przechowywanie mięsa w puszkach przez długi czas.