105 Shares 5693 views

Wyjście z kompatybilności. Scorpio i Gemini – na różnych biegunach wszechświata.

Z boku może się wydawać, że najważniejsza różnica między tymi dwoma znakami będzie podstawą, na której powstanie kompatybilność. Scorpio i Gemini pomyślnie się uzupełnią. Wiadomo, że przeciwieństwa są przyciągane. Ale ta para w tym przypadku jest wyjątkiem od reguł. Oczywiście, małżeństwo pomiędzy Gemini a Scorpio nie jest tak rzadkie, ale para będzie musiała przezwyciężyć bardzo trudną drogę, zanim małżonkowie osiągną harmonię. Sugerujemy rozważenie pewnych aspektów związku między Gemini i Scorpio. Może to pomoże partnerom lepiej zrozumieć wzajemne cechy.
Przedstawiciele znaku Gemini mają nie tylko żywy, mobilny umysł, ale także nietrwały charakter. Jeśli nie możesz zrobić niczego bardzo szybko, Twins stracić zainteresowanie tym projektem. Z drugiej strony Skorpiony planują i starannie zaplanują wszystko i na pewno go doprowadzą do końca. Zgadzam się, jeśli para zacznie wyrządzić sobie wzajemnie te cechy charakteru, ich zgodność będzie zagrożona. Scorpio i Gemini będą w stanie uniknąć tarcia w tej kwestii, jeśli nauczy się, jak skutecznie współdziałać, korzystając ze swoich mocnych stron .
W żadnych okolicznościach partnerzy nie zgodzą się na poglądy na temat miłości i małżeństwa.
Skorpion jest bardzo trudny do zetknięcia się, ale jeśli uzna, że ktoś bliski, ryzykuje, że stanie się świadkiem całej jego duchowej udręki.
W przypadku Gemini liczba ta nie będzie działać. Możemy powiedzieć, że Gemini nie ma możliwości słuchania zupełnie innej osoby. Jest to jego naturalna cecha. Wszakże celem karmicznym Gemini jest gromadzenie i przekazywanie informacji.
Jednakże, osiągając średni wiek, dziecko Merkurego nabywa pewien rodzaj światowej mądrości, zaczyna doceniać krewnych i stara się zrozumieć ich problemy. Scorpio będzie musiał tylko z tym zaszczytem pokonać ten okres czasu.
Wiadomo, że Scorpios są bardzo zazdrosne, ale lista cnót Gemini nie zawiera stałości. Przedstawiciele tego znaku zawsze szukają przygód, nawet jeśli są już obarczeni rodziną i grupą dzieci. Jeśli Scorpio oczekuje, że partner ma być wierny i całkowicie rozproszony w krajowych problemach, ryzykuje pobyt w złamanym sercu iw dumnej samotności. To dziwne, że to brzmi, ale jest to złożony charakter przedstawiciela elementu wodnego będącego fundamentem, na którym zostanie zbudowana kompatybilność. Scorpio i Gemini mogą być razem, jeśli pierwszy będzie wykorzystał swoje talenty jako urodzonego psychologa.
Od razu trzeba zauważyć, że oczekiwanie od Gemini wszelkich działań mających na celu zachowanie relacji jest bezskuteczną okupacją. W przeważającej części przedstawiciele tego znaku łatwiej udają się na bezpłatną podróż niż ratować tonący statek z własnego małżeństwa.
Pomimo faktu, że życie rodzinne w tej parze rozwija się bez wysiłku, seksualne horoskop zgodności Scorpio i Gemini zapowiada partnerom wiele przyjemnych momentów. Ciekawość Gemini rozciąga się, w tym i na sferę seksualną, oprócz natury nie pozbawia ich temperamentu. Przedstawiciele tego znaku mogą być inni: delikatni czy stanowczy, nieśmiali lub odważni. Jeśli chodzi o przyjemności ciała, to ta nieruchomość jest zawsze atrakcyjna i nie tylko dla Scorpio.


Przedstawiciele elementów wody są z kolei bardzo seksowna, pomysłowa i zmysłowa. Ta para ma coś do powiedzenia sobie nawzajem w nauce o namiętności. Często seks jest jedyną rzeczą, na której opiera się ich zgodność. Scorpio i Gemini pokojowo istnieją obok siebie, dopóki ich intymne życie nie narusza cudzołóstwa lub utraty zainteresowania seksualnego od jednego z partnerów. Jednak w tym przypadku nie robi się bez trudności. W celu utrzymania stałego zainteresowania partnera, Scorpio będzie musiał spróbować bardzo ciężko, a nawet przejść przez własną wybredność.
Lepiej spocząć tę parę osobno, ponieważ partnerzy mają różne biorytmy i całkowicie przywracają siłę, której potrzebują zupełnie inne rzeczy.
Scorpio nie może być nazywany domowym, ale preferuje się, aby odpoczywał w miejscach, z którymi się zna. Najczęściej jest to jego dom poza miastem. Bliźnięta muszą być w grubych rzeczach. Jego głównym elementem są kluby nocne, stadiony i centra fitness.
Idealnym scenariuszem dla rodzinnego życia Gemini i Scorpio jest opieka nad drugim nad pierwszym. Pomimo faktu, że Bliźnięta są rządzone przez rozsądne rtęci, zbyt długo pozostają dziećmi pod prysznicem i nie lubią brać odpowiedzialności. Skorpion, wręcz przeciwnie, z przyjemnością zajmie się i pomoże. Najważniejszą rzeczą jest to, że nie niszczy tego procesu i nie myli mądrych mentorów z zazdrosną własnością.
Oczywiście, tylko indywidualne horoskop Gemini i Scorpio, oparte na danych osobowych, mogą ujawnić wszystkie subtelności i niuansów stosunków. Ale w każdym razie małżeństwo pomiędzy Gemini a Scorpio to gra jednokierunkowa. Jeśli taki stan rzeczy Ci odpowiada, możesz bez wahania wejść do wieńca.