856 Shares 6267 views

Studiujemy kalendarz: imieniny dziewcząt w styczniu

Wszyscy kochają święta. Są jednak szczególnie miło, kiedy gratulują jednej osobie. Jest to oczywiście urodziny i urodziny – wakacje, które również w krajach radzieckich są obchodzone.


Styczeń

Różne wskazówki prowadzone są przez rodziców, gdy wybierają imię dziecka. Jednak naukowcy mogą też coś polecam. Istnieją pewne zasady, jak lepiej nazwać dziewczynę, jeśli urodziła się w styczniu. Ponieważ jest to bardzo ciężki miesiąc zimowy, aby łagodzić los małego dziecka, lepiej jest, aby dała "ciepłe" imię. Przykłady to: Maria, Polina, Irina, Melanya, Uliana, Nina itd. Warto również nadać imię swojemu dziecku i svyatkamowi, ponieważ uważa się, że w ten sposób zbliży się do anioła stróżującego, który go chroni.

Pierwsza trzecia miesiąca

Zastanów się nad imieninami dziewcząt w styczniu od początku miesiąca do dziesiątego. 1 stycznia Aglaida, dziewczyna o prostym charakterze, jest dyskretna, wesoła i inteligentna. Ważną cechą jej postaci jest spokój i spokój. Drugi stycznia należy tylko do mężczyzn, a trzeci – do Julii (pani o skomplikowanym charakterze, której nastrój zmienia się często) i Ulyana (uparta, ale ciężka dziewczyna).

Co następuje po imieninie dziewcząt w styczniu? 4 liczba jest ustalona dla Anastazji, dziewczęcej dziewczyny pozytywne we wszystkich zmysłach: ona jest inteligentna, piękna i uprzejma. Ludzie z Nastii otrzymują tylko najlepsze. Piąta, siódma i dziewiąta stycznia należą wyłącznie do mężczyzn, a 6 do Claudii (dziewczyna, która jest chorobliwa, ale spokojna, nie lubi wyróżniać się od kolektywu), Eugenia (inteligentna i starsza osobowość, która w wieku często staje się upartym, a nawet upartym Trochę złe specjalne) i Agafia.

Dnia ósmego stycznia nazwiska Anfisa (upartej, samolubnej damy) i Maria (kompletny przeciwieństwo Anfisa: spokojna, łagodna, miła dziewczyna). 10 stycznia należy do pani z dość rzadką nazwą Dominic, co oznacza "damę".

Druga trzecia stycznia

Jakie są imiona dziewczyn w styczniu? Tak więc, 11 stycznia to dzień Varvara (marzyciel, aczkolwiek silna osobowość), Natalia (beztroski żartobliwie-zabawna dziewczyna) i Anna (dziewczyna z łatwością zmierzająca do piękna). 12 stycznia Maria, a także Irina (niezależna i zdecydowana dama), Feodora (często zepsuta, jednak bardzo zdolna dziewczyna) i Feodosiya, którzy posiadają takie rzadkie nazwiska, mogą świętować imieniny. 13, 17, a także 19 i 20 stycznia należą wyłącznie do mężczyzn. 14 lipca imię Emilia, głównie cicha dziewczyna, która nigdy jednak nie wybaczy zniewagi lub upokorzenia. 15 stycznia, a także trzecia, Julia i Uliana świętują swój dzień, a 16 – Irina. Osiemnasty został przydzielony do Yevgenia, Poliny (przyjaznej i sympatycznej dziewczyny) i Tatyany.

Trzecia część miesiąca

Następnym razem rozważymy nazwę dziewczynki w styczniu, a mianowicie trzecią część miesiąca. 21 stycznia to dzień Vasilisa (uczciwej i nietolerancyjnej damy) i Inessa (uprzejma dziewczyna, która w czasie może się zła). Następna, Antonina, posłuszna dziewczyna, obchodzi urodziny, ale o dość trudnym charakterze. Kolejne dwa dni, 23 i 24 lata, przydzielane są mężczyznom, a 25 lat należy do Tatiana, upartego i dominującego, lidera z natury. 26 stycznia znów jest dzień mężczyzny, ale 27-te urodziny Niny (dziewczyna jest dumna, ale nie zła) i Agnia (dusza zasadnicza i utalentowana). Co jeszcze jest imieniem dziewcząt w styczniu (w szczególności w 2014 roku)? 28. Elena świętuje swoje urodziny, dziewczyna jest piękna, uprzejma, ale uparta. 29. to dzień Neonily, wyrachowana, wytrwała i biznesowa dziewczyna, jeszcze raz 30 Antonina, a ostatni dzień stycznia należy do Marii, Teodosji i Oksany (samodzielnej i nieco tajemniczej dziewczyny). Poniżej wymieniono wszystkich, którzy świętują ten dzień w styczniu (dziewczyny).