257 Shares 1280 views

Ona jest Strzelcem, jest Strzelcem: zgodność. Charakterystyka mężczyzn i kobiet

Większość ludzi starannie ukrywała lub nie stara się uznać faktu, że astrologia w jakiś sposób ma na nie wpływ. Jest to szczególnie ważne w tych momentach, gdy osoba chce z punktu widzenia gwiazd otrzymywać charakterystykę interesującej osoby. Oczywiście, to jest częściej wśród dziewcząt, a ich ciekawość wobec astrologii często manifestuje się w poszukiwaniu zgodności różnych znaków zodiaku i sposobów ich podboju.


Strzelec

Spójrzmy więc na przykład pary, w której ona jest Strzelcem, jest Strzelcem, ich zgodnością w jednej całości i cechami każdego osobno. Jeśli mówimy o tym ogólnym znaku, to daje ludziom radosną dyspozycję, uczucie emocjonalności, życzliwości i miłości do wolności. Zauważysz tych ludzi na zawsze, zawsze są duszą jakiejkolwiek firmy, otoczeni są licznymi kochającymi i lojalnymi przyjaciółmi, wielbicielami, zdolnymi do ich wpływu i zaangażowanymi w ich entuzjazm. Z natury Strzelcy mogą być nazywani poszukiwaczami przygód, nigdy nie siedzą w jednym miejscu, szukają czegoś tak jasnego i ciekawszego jak oni. Oni, jak nikt, nie rozumieją, że świat jest pełen możliwości, pięknych miejsc i wydarzeń, i chce widzieć wszystko własnymi oczami i wszędzie. Jednak w tym samym czasie znak Sagittariusa może czasami odpychać ludzi z nadmierną bezpośrednią, przypominającą dziecięcą okrucieństwo. Mówią wszystko bez myśli wstecznej, tak jak jest, więc nie próbuj ich przekonywać o hipokryzji i okrucieństwach. Często obrażając inną osobę przypadkowo przez upuszczone słowo, przez długi czas nawet nie zdają sobie sprawy z powodu negatywnej reakcji. Dokładniej, Sagittarianie po prostu nie przyznają się do myślenia, że mogą zaszkodzić lub kogoś skrzywdzić. Są jednak takie, jakie są. Jednocześnie są bardzo szczęśliwi, kochają dzieci i zwierzęta, zawsze angażują się w gry sportowe lub ruchome, odznaczają się ich żywotnością i szybkością myśli. Teraz spójrzmy na różnice w tym znaczeniu bardziej szczegółowo w różnych kategoriach płci.

Mężczyzna Znak

Po pierwsze, spróbujmy dowiedzieć się, co to znaczy człowiek Strzelec. Charakterystyka znaku w tej perspektywie generalnie nie różni się od ogólnej, ale mimo to istnieją niuanse. Po pierwsze, zodiak daje ludziom niezwykłą wolę, celowość, siłę, zarówno fizyczną jak i intelektualną, a co najważniejsze, samokontrolę.

Co do zasady, osiągają wiele w życiu, a nie tracą w drogowych latach bliskich przyjaciół. Przeciwnie, zawsze podążają za nimi. I wszystko dlatego, że Sagittarianie są otwarci na świat, uśmiechają się szeroko i dobrodusznie, przyciągając coraz więcej ludzi, w tym kobiety.

Co on jest w związku?

W miłości człowiek Strzelca jest niepohamowany. To romantyczne, łatwe, może nawet powiedzieć, wietrznie. I szuka samą osobą, z którą nie utraci wolności i jasności. Kobieta w żaden sposób nie powinna obciążać jego życia, powinna być tak interesująca i ekscytująca przygoda, jak wspinaczka Everest z jednym pickem i liny w plecaku. W związku z tym, w młodości skłania się do częstych zmian partnerów, ponieważ gdy tylko inny fan zacznie na niego opowiadać lub przypomina mu pewne obowiązki, natychmiast traci zainteresowanie nim. A ponieważ zawsze otoczony jest przez kilkanaście ładnych, młodych panienek, starannie próbujących zwrócić na siebie uwagę, po prostu przechodzi od siebie do siebie, nie obawiając się trosk.

Cena słów

Jednak ze względu na częstą zmianę partnera mężczyzna-Strzelec nie zamieni się w słodko-językowy Kazanov, pozostanie szczery i szczery. Każdy z jego komplementów jest manifestacją jego szczerości, w żaden sposób nie mogą być wątpliwe. Plus ten człowiek jest bardzo ufny i może łatwo ulegać oszustwie, ale jeśli zostanie rozwiązany, nie oczekuj miłosierdzia. Strzelec wymaga tej samej otwartości i uczciwości, z którą traktuje cię. Dlatego tylko kobieta, która go zrozumie we wszystkich aspektach zostanie wybrana do niego, będzie gotów słuchać jego myśli głośno i ważnych wydarzeń każdego dnia, będzie mu wierna i nie pozwoli na brak szacunku dla siebie. Może to się zdarzyć w paru, gdzie jest Strzelec, jest Strzelcem. Ich zgodność jest znacznie większa ze względu na wzajemne zrozumienie. Jednocześnie będzie musiała nauczyć się nie monopolizować go, nie zazdroszyć, nie żądać wypełnienia jakichkolwiek obowiązków. Jeśli kobieta jest dla niego godna, mądra i nie będzie naciskała, będzie mu wierny. Możesz być pewien, że słowo "miłość", pochodzące z ujścia człowieka Strzelca, jest najbardziej uczciwe "kocham", że kiedykolwiek słyszałeś. Jest niezmiernie niechętny małżeństwu i na ogół wiąże się z więzami i obietnicami, ale jeśli ze względu na ciebie zgodzi się podjąć taki odpowiedzialny krok, staniesz się towarzyszem najbardziej niezwykłego człowieka.

Kobieta Znak

Atrakcyjna jest także kobieta z Sagittarius, która charakteryzuje się odmienną od mężczyzny o największej czułości i uprzejmości, także dla płci przeciwnej. Jest prosta i otwarta, komunikuje się z mężczyznami, tak mówiąc, na krótkiej nodze. Nie bądź zazdrosny, nie chodź po krzaku. Jest bardzo inteligentna i zawsze wie, czego potrzebuje. Z boku może się wydawać, że rozmawia z nimi tak, jakby była dobrą przyjaciółką, ale przez chwilę nie traci swojej kobiecości w ich oczach. Jest wdzięczna, seksowna, inteligentna i optymistyczna, co podkreśla jej subtelny humor.

Zest

Trwałe, a nawet otyłe mężczyźni potrafią nauczyć lekcji dokładnie tej dziewczyny – Strzelec, której zgodność będzie dobra tylko z tym towarzyszem, który będzie mógł ją interesować przez długi czas i uchronić ją przed temperamentem. Flirtowanie i lekka flirtacja pochodząca z niej nie jest wcale zaproszeniem do bliskich stosunków, jak mogą zdawać sobie sprawę z żonkilów. Jest taka z wieloma ludźmi, a jeśli człowiek pozwoliłby przekroczyć dopuszczalną linię, jego pycha zostanie rozdmuchana pyłem za ostry język. Taka jest kobieta Strzelec, której zgodność jest możliwa tylko z tymi, którzy będą cierpliwi, troskliwi i pomysłowi, nie jest rzeczą przyjemną dla siebie, mądrą i odważną. A jeśli potrafi wyrwać jej uwagę i ogrodzić innych chłopaków, wtedy kobieta – Strzelec może zostać złapany. A jeśli potrafi opisać we wszystkich urokach zalety poważnego związku, rodzinnego ogniska i wychowania dzieci, w końcu ulegnie temu i stanie się wierną żoną i doskonałą matką.

Potrzeby

Jednak jako amator wolnej przestrzeni nie może oddychać dymem budynku mieszkalnego przez długi czas, biegając od pralki do kuchenki gazowej. Potrzebuje miejsca dla siebie, dla kreatywności, dla aktywnego wypoczynku. Dlatego nie zdziw się, jeśli po licznych wymówek z podróży do pięknego miejsca, sama rozpada się z dziećmi, ale z pewnością wejdzie do wdech świeżego powietrza i wyda całą energię zgromadzoną w niej. A jeśli nie jest to możliwe, będziesz musiał tolerować nowe znajomości, w tym mężczyznę, z którymi po prostu komunikuje się lub spotyka tylko dlatego, że potrzebuje odpoczynku. A jeśli jej towarzysz pozwoli jej na takie rozmowy i spacery, to tylko utwierdza ich związek i wzmacnia jego władzę w jej oczach. To może się zdarzyć w parze, w której jest Strzelcem, a Strzelec, którego zgodność jest niewiele związana z miłością do domu i dzieci, jak szczerość w rozmowie i zrozumieniu siebie nawzajem.

Para Strzelec

W końcu kto, jeśli nie bratnie duszy, potrafi dosłownie czytać twoje myśli? To właśnie dzieje się w parze, gdzie jest Strzelec, Strzelec. Jego zgodność może być zerowa w kategoriach romansu lub 100%. Prawo "wszystko lub nic" działa tutaj, a ich rytmy się zbiegają, a oni będą badać piękno głębi oceanu lub zarośli Madagaskaru do ich starości, albo rozproszą się jak dobre silne przyjaciele i staną się doradcami do siebie w sprawach miłosnych. Plus, w tym związku jest jeden niezwykle ciężki kamień węgielny – ich bezpośrednia. Oboje mówią prawdę, nie ukrywając tego w ogóle i starając się nie schować się za warstwowym kłamstwem. Są oboje czyste, otwarte i prostolinijne, a jeśli uczucia jednego z nich są boli w kłótni, druga wkrótce zdoła się słuchać wszystkiego, co myślą o nim. Ta szczera może zranić się boleśnie, a zatem ich rozstanie może być ukryte niedaleko, ale dosłownie pod najbliższym kątem.

Para korzyści

Ta para: ona Strzelec, Strzelec, którego zgodność może być porównana z przyjaznym zjednoczeniem z "puli", jest najbardziej dojrzały. Są zarówno poważne, jak i odpowiedzialne, gdy zaczynają myśleć o małżeństwie. A ponieważ tak rzadko popełniają frywolne działania. Wręcz przeciwnie, mogą być nawet wesela dla wygody, ale za obopólną zgodą. Szanują i rozumieją się wzajemnie, nie wkraczają na terytorium osobiste, nie tracą notatek i nie wąchają perfum na szalik. Zazdrość nie jest osobliwa dla Sagittariusa. Są równi w sile do ducha i intelektu, ich poglądy są kierowane w jednym kierunku, odpowiednio dyskutują ze sobą nawet o drobiazgach, ponieważ jest to naprawdę trzeźwy sojusz, który praktycznie nie rozpada się.

Co czeka na znak w tym roku?

Horoskop Strzelca na rok 2014 jest najbardziej udany w drugiej połowie, kiedy w końcu osiąga sukces w miłości i karierze. Ale w pierwszej połowie roku będzie towarzyszyć wiele problemów, w tym komunikacja z odpowiednimi ludźmi. Do wszystkich wad Marsa, których wpływ zniknie pod koniec maja. A zanim Strzelec powinien być cichszy, starając się nie podejmować nowych projektów lub radykalnych zmian w jego wyglądzie, lepiej poczekać na korzystniejszy moment. Zdrowie dzieci przedstawicieli tego znaku nie zawiedzie przez cały rok, niż romantyczna linia nie może się pochwalić. Jednak w lipcu wszystko się dogaduje, a telefon będzie dosłownie wybuchał z zaproszeń, zaproszeń i korzystnych ofert.