192 Shares 7371 views

Wschodnim patronatem jest Rat. Taurus urodził się w tym roku, co on lubi?

Szczur i Taurus są dwoma patronami. Jedna jest wschodnia, a druga zodiakalna. Jakie są cechy mężczyzny, który jest przedstawicielem takiej kombinacji? Jest ich wielu. Samiec szczur (Taurus) nie jest osobą niezgodną, gdyż jego zodiakalne i wschodnie patronki są podobne. I niektóre cechy są nawet podwojone. Jednak wszystko powinno być powiedziane w porządku.

Szczur

Aby zacząć kosztować od wschodniego patrona. Który jest szczurem. Człowiek Taurus, urodzony w tym roku, jest bardzo ambitnym i zmotywowanym człowiekiem. Jest dowcipny, energiczny, dyskryminujący, skrupulatny i cierpliwy. Jest to tylko niewielka część tych cech, które są w niej nieodłączne.

Być może, jednym z najzdolniejszych jest zdolność radzenia sobie z każdą, nawet najbardziej niekorzystną sytuacją. Szczury są upartymi mężczyznami. Mogą wytrzymać zarówno ból psychiczny jak i fizyczny. Ale to nie znaczy, że nie pozostawia w nich śladu.

Ci ludzie mają też ogromną intuicję. I nieprzewidywalny charakter. Wiedzą, jak ukryć przed obcymi duszę i prawdziwą istotę. Nagle się pokazują, zaskakują i nawet się boją. Taka jest osobowość, której patronem jest Szczur.

Człowiek Taurus, urodzony w tym roku, zawsze ma wielu przyjaciół. Są oryginalne, atrakcyjne i dowcipne. Są socjalni. Tak wielu takich jak oni.

Byk

Jakie są cechy przyjęte przez szczurzego mężczyznę ze swojego patrona zodiaku? W rzeczywistości, tylko najlepsze.

Są spokojni, kalkulują, trochę powolni. Pod prysznicem – bardzo romantyczny. Choć nikt się tego nie widuje. Podobnie jak szczur. Mężczyzna Taurus uważa za ważne, aby mieć obok siebie bliskiej młodości, ale zanim zacznie związek, sto razy waży absolutnie wszystkie zalety i wady tej decyzji.

Ci ludzie wiedzą, jak zrobić niespodzianki i zadawalać ich wybranemu. Ale nie są doskonałe. Czasami Taurus może powiedzieć wiele obraźliwych rzeczy. Szybko jednak ochładza się, żałuje, żałuje, prosi o przebaczenie, czuje skruchę.

Jeśli chodzi o samego Taurusa, jest dość szybki. Jedyną rzeczą, która może go poważnie zranić, jest krytyka. Jeśli zdradzisz swoją opinię o nim i jego wadach, możesz zapomnieć o dobrych stosunkach na zawsze. Należy pamiętać. I unikaj, jeśli nie chcesz stracić go jako przyjaciela lub kogoś więcej.

Charakterystyka ogólna

Co to jest osobowość jak Taurus Szczur? Człowiek, którego cecha jest dosyć skomplikowana, pochłonął cechy jednego i drugiego patrona. Niektórzy mają nawet podwójną siłę w swoim charakterze, ponieważ są one nieodłączne w obydwu oznaczeniach.

Mówiąc ogólnie, jest to bardzo oryginalna i pomysłowa osoba. On potrafi żyć marzeniami i fantazjami, rozwiązywać codzienne problemy i zajmować się zwyczajnymi sprawami rzeczywistymi. Ten człowiek jest silny – potrafi radzić sobie z wieloma trudnymi sytuacjami i pokonywać przeszkody.

Ma również zdolność do zrobienia czegoś dobrego z własnych nie bardzo dobrych cech. I jest towarzyski, absolutnie zazdrosny i uprzejmy. Chociaż czasami nawet tego nie pokazuje. W każdym razie taki jest Taurus Szczur.

Człowiek, którego charakterystyka jest całkiem dobra, lubi pracować. On prawie nigdy się nie skarży. To nie jest zaskakujące. Przecież ci ludzie są przyzwyczajeni do korzystania z wszystkiego, co dzieje się w ich życiu. To są ludzie, którzy mogą widzieć dobre rzeczy w małych sprawach. Dzięki tej jakości ich życie staje się łatwiejsze.

W głębi mojej duszy

Ogólnie rzecz biorąc, jest jasne, kim jest Taurus-Rat (mężczyzna). Charakterystyka, zgodność z innymi znakami – jest to również bardzo ważny temat. Zanim pójdziesz do niej, muszę powiedzieć kilka słów o tym, co ta osoba ma w tym względzie.

Ci mężczyźni są towarzyscy. Pomimo faktu, że mają bardzo szeroki zakres kontaktów, zachowują dystans, nie pozwalając rozmówcom przekraczać granicy dozwolonych. Nie są one ujawniane pierwszej osobie na linii. Ludzie, którzy później będą godni nazwać bliskich, ci mężczyźni wybierają ze szczególną troską. O sobie nie mówią wszystkiego. Najbardziej intymni mężczyźni będą mieli rok po rozpoczęciu relacji, a może może. Ale od partnera żądają szczerości, uczciwości i otwartości zawsze od samego początku. Więc rozumieją, czy to jest godne, czy nie.

Nawiasem mówiąc, często facet urodzony pod znakiem Taurusa w roku Szczura wydaje się nie do przyjęcia, a nawet zimny. Ale dziewczyna, która mogłaby roztopić serce, przedstawi się tak, jak jest – romantyczny, wrażliwy i delikatny.

Kto może zostać jego wybranym?

Jak już wspomniano, Taurus-Rat (człowiek) jest czytelny. Charakterystyka, kompatybilność – to bardzo ważne. Ale jaka dziewczyna naprawdę może zwrócić na siebie uwagę?

Po pierwsze, musi być uczciwy, szczery, życzliwy i otwarty. Po drugie – ciekawy, intelektualny. W końcu ludzie tacy jak Taurus-szczury lubią komunikować się. I jest dla nich ważne, że ich wybrana była nie tylko wierną dziewczyną, ale także ciekawym przeciwnikiem, z której można nauczyć się czegoś nowego.

A druga połowa ma obowiązek okazywać mu swoją miłość i wykazać się z całą swoją mocą, że ona, poza nim, nikt nie potrzebuje. Ponieważ szczur Taurus jest zbyt zazdrosny. On jest właścicielem-maximalistą. Czasem zazdrość może wydawać się absurdalna, ale to jest jego istota.

Taurus-Rat (męski): zgodność z innymi objawami

Wreszcie kilka słów o tym. Idealną parą Taurusa będzie dziewczyna urodzona pod tym samym znakiem. To naprawdę jest! Taki związek jest odzwierciedleniem podwójnej wytrwałości, energii i siły. Nawet po 25 latach życia razem nie będą się nudzić razem. Szczególnie, jeśli dziewczyna urodziła się w roku Psa. W końcu ludzie ci się dogadują! Psy uwielbiają przygody, których instynktami są Szczury. Nawiasem mówiąc, nawet dziewczęta urodzone w tym roku są bardzo wierne i wierne. Pamiętając zazdrość o Taurus Rat, możesz jeszcze bardziej upewnić się, że ich kompatybilność.

Stosunki między Taurusem a Librą również będą dobre. Wyglądają inaczej, ale są bardzo dobrze. Są zjednoczeni miłością do piękna i wspólnych zainteresowań. Jednakże, z Taurus może się dobrze. Najważniejsze jest uwzględnienie cech charakteru. Jeśli możesz dostosować się do smaku Taurusa-Szczura, wtedy nie będzie problemów w związku.