698 Shares 3579 views

Mantra, która leczy wszelkie choroby. Mantra chroniąca przed chorobami

Każdy wie, że źle być chory. Ale nie każdy wie, czym jest choroba, jakie są ich przyczyny i jak się go pozbyć.


Co to jest choroba?

W jej podstawowej chorobie jest pogwałcenie funkcjonowania niektórych organów ludzkiego ciała, a także procesy samoregulacji, które wspierają nasze ciało. Nierównowaga ludzkiego ciała – bardzo złożona, a zarazem mądrze zorganizowana, samowystarczalna i samokontrola wszystkich zachodzących w niej procesów – występuje ze względu na wpływ na różne czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Wszystkie te efekty mogą mieć negatywne (niszczące) konsekwencje dla organizmu i pozytywne (lub poprawiające). Mówiąc prosto, czynniki zewnętrzne powinny oznaczać żywność otaczającą środowisko człowieka i przestrzeń informacyjną, w jakiej istnieje. Wewnętrzne – emocje, myśli i cechy duchowe, których stan jest kształtowany przez duchową kulturę.

Prawdziwe źródła chorób

Na przykład, jeśli istnieją problemy z nerkami, należy zwrócić uwagę nie tylko na styl życia, jedzenie i wodę, którą wykorzystuje, ale także na jego emocje. Można natychmiast powiedzieć, że jeśli człowiek ma strach, a to trwa długo, choroby nerek są mu gwarantowane.

Innym poważnym emocjonalnie niszczącym emocją, który ma ogromny negatywny wpływ na ludzkie ciało, jest gniew. On dąży do pęcherzyka żółciowego i wątroby. Pozbawiając te organy energii, to uczucie prowadzi człowieka do depresji, która z kolei staje się gniewem i intensyfikuje stan depresyjny.

Emocje, pogrążające ludzką krew w dosłownym znaczeniu słowa – jest to drażliwość. Bycie pod jej wpływem, osobą dla siebie i całkowicie dobrowolnie zmienia skład chemiczny krwi, czyniąc go bardziej kwaśnym środowiskiem. Takie choroby, jak rumieńce skóry są bezpośrednią konsekwencją wpływu na ciało podrażnienia.

Trzustka i śledziona są stale atakowane przez lęki, które na poziomie podświadomości lub, jak mówią, bez powodu, pozbawia ich energii życiodajnej. Poczucie depresji ciągnie za sobą pociąg nie do najlepszych problemów – pojawienie się guzów, naruszenie pracy organów wydzielania wewnętrznego. Ciągłe uczucie smutku jest jednoznacznie skierowane przeciwko narządom oddechowym, a także pozbawia ich energii życiowej, bez której ich normalna praca jest nie do pomyślenia.

W rezultacie możemy spokojnie powiedzieć, że większość chorób jest wynikiem niezrównoważenia stanu emocjonalnego człowieka, jego ciała astralnego. Stąd wniosek: zanim poradzimy sobie z problemami fizycznymi, konieczne jest rozwiązanie problemu przywracania składowych emocjonalnych.

Jest to ułatwione przez zastosowanie takich technik jak medytacja mantry. Mantra-medytacja opiera się zasadniczo na zdolności do budzenia ludzkiego "ja", jego zjednoczenia z wyższym umysłem.

Co to jest mantra?

Jeśli zwierzę odbiera energię z zewnątrz poprzez przetwarzanie żywności, napojów i powietrza, energia duchowa jest ładowana w nieco inny sposób. Są to techniki medytacyjne, stany modlitwy i wiele innych praktyk duchowych. Ale człowiek potrafi sam wytwarzać fale energii wysokiej rzędu. Jednym ze sposobów tej produkcji energii duchowej jest mantra, która leczy wszystkie choroby, które zostaną omówione nieco później.

Myśl, że mantry są wynalazkiem ludzkiego umysłu, jest błędne. Potwierdzają to ponad dwa tysiące lat praktyki ich stosowania. Mantry zostały przekazane przez bogów i wprowadzone do świata ludzi za pośrednictwem specjalnych przewodników. Uważano, że najsilniejsze mantry wedyjskie z Mantry Gayatry są potężne i dawano ludziom w bardzo dawnych czasach za pośrednictwem mędrca Viswamitra.

Wpływ Mantry na człowieka

Umysł europejskiego mężczyzny, którego doświadczenie religijne opiera się na odwróceniu się do Boga przy pomocy pewnego zestawu zwrotów semantycznych – modlitw – ledwie postrzega starożytną tradycję wedyjską intonowania mantr, uważając ją za mumię, która nie ma sensu. W rzeczywistości mantra, która leczy wszystkie choroby jest słowotwórczą formą o ogromnym potencjale energetycznym i zawiera wiele informacji na temat poziomu sacrum.

Głównym celem mantr jest wpływanie na człowieka poprzez jego świadomość w celu duchowej doskonałości. Ale energia i energia zawarta w nich umożliwiają jednostce wpływanie zarówno na Wszechświat, jak i na całą cywilizację ludzką. Ta zdolność jest związana z pochodzeniem mantr. Źródłem ich jest wyższy powód, Boska Matka, Wielkie Loga.

Gayatrѝ-mantra – mantra, która leczy wszelkie choroby

Mantry mogą mieć wpływ na poszczególne czakrę umieszczone wzdłuż kręgosłupa. To pomaga wpływać na poszczególne części ciała ludzkiego. Ale jest jedna wielka i piękna mantra o właściwościach leczniczych, które sprawiają, że czujesz głębię Boskości i może dostosować ciało astralne, podświadomy umysł do wymaganej częstotliwości, co może nie tylko wyeliminować wszystkie główne przyczyny dyskomfortu psychicznego, ale także zdegenerować osobę, przybliżać go do największego źródła wszystkich żyjących rzeczy . Nazywa się Gayatr-mantra.

OM / BHUR BHUVAH / SVAHA / TAT SAVITUR VARENIAM / BHARGO DEVASIA DHIMAKHI / DHIJIO YO NAH PRACODAYAT /

Ta święta mantra, która chroni przed chorobą, ma wiele interpretacji w nauczaniu wedyjskim. Oto jedna z nich: "Boże, Matko, nasze serca i umysł są wypełnione ciemnością. Proszę pomóc usunąć z nas tę ciemność ignorancji i doprowadzić oświecenie do nas ". Jest to mantra dla zdrowia, mantra lecznicza, którą każdy może używać – nie ma żadnych ograniczeń.

Trzeba wiedzieć

Obawę tej mantry jest konieczne, co do największego i delikatnego skarbu – starannie i ostrożnie, z tymi samymi uczuciami, które są godne Bogini – pokorę, miłość, wiarę i szacunek. Nie tyle powtórzeń, ale uczucie miłości i szacunku do mantry jest najważniejszą rzeczą w tej medytacji. Medytujesz najlepiej tuż przed świtem, około południa i zaraz po zachodzie słońca. Nie należy też zapominać, że Gayatr-mantra, która leczy wszystkie choroby, jest pełnoprawnym odniesieniem do Boskiej Matki.