488 Shares 1308 views

Czym jest górnictwo? Jak jest Bitcoin mining, laytkoinov górniczych lub w pojedynkę?

Internet, który został stworzony przez amerykańskich naukowców wojskowych do przekazywania poufnych informacji szczególnie teraz zapewnia użytkownikom praktycznie nieograniczone możliwości. Tutaj, komunikować się, spotkać, żyć i nawet zarobić. W ostatnim czasie nie było najnowszy system, z własnej waluty i zasad – to „Górnictwo”. To bardzo szybko stał się popularny, ponieważ prawie nie wymaga stałej obecności i uczestnictwa. Więc co jest wydobycie, naprawdę? Co jest potrzebne i jak to działa na niego? Jak najlepiej do ustanowienia relacji biznesowych: start każdej społeczności, czy też właścicielem, inwestując tylko własne pieniądze i władzę?


Czym jest górnictwo?

Co to jest system dochodów internetowego? Jeśli mówimy o dosłownym tego słowa znaczeniu „górniczej”, czyli wytwarzanie różnych minerałów. Ale Internet jest proces uzyskiwania wirtualny kryptowaluta. Obejmuje ona nie tylko finanse, ale także różne elementy programowania. W tym przypadku praktycznie wszystko zależy od zainstalowanej karty graficznej i procesora.

Odpowiedź na pytanie, co w górnictwie i jak zarabiać zależy od tego ile jesteś świadomy w swoim własnym sprzętem komputerowym i procesu przekazywania informacji przez sieć. Podstawą systemu jest wytwarzanie indywidualnych Bitcoins części (kryptowaluta) poprzez przyrównanie mieszania.

Innymi słowy, istota górnictwa polega na tym, że wiele z nich nie są połączone ze sobą komputery za pośrednictwem specjalnego programu rozwiązywania różnych problemów matematycznych obliczeniowych. W rezultacie, Bitcoins są tworzone, które są przekazywane przez górników do pracy.

Historia wystąpienia

Najciekawsze jest to, że pomimo międzynarodowego uznania i popularności, wydobycie Bitcoins ma dość mroczną przeszłość. Nawet teraz, prawie nikt nie wie dokładnie, kto i kiedy został wynaleziony ten system komputerowy finansową. Ponadto, w ciągu ostatnich kilku lat, istnieje wiele wersji możliwych źródeł. Jednakże istnieją również niezaprzeczalne fakty i ogólnie przyjęte.

Uważa się, że stało się po raz pierwszy wykonać kilka jednostek tego kryptowaluta w 2008 roku. Początkowo górnik był człowiekiem Satoshi Nakamoto japońskim. Chociaż niektórzy twierdzą, że jest to tylko fikcyjna osoba, aw rzeczywistości pierwsze górników było kilka osób. Choć plik pojawił się w internecie, w którym dokładnie opisuje strukturę, protokoły i zasady systemu peer to peer. I pierwszy pełny klient został wprowadzony w 2009 roku.

W stosunkowo krótkim czasie do takiego rodzaju dochodu, wielu fanów i zwolenników. Jednak warto zauważyć, że w niektórych krajach, takich jak Tajlandia, kryptowaluta górnicze zostały zakazane.

podstawowe zasady

Jak w każdym systemie zawodowym, oto kilka zasad, które czynią go tak wyjątkowym i ciekawy. Więc co jest górnictwo, można zrozumieć czytając główne postanowienia:

 • Odzyskiwanie systemu wirtualnej waluty ma scentralizowanej kontroli. Dlatego też nie może być zablokowany lub podporządkowane.
 • System anonimowy. Członkowie nie są zobowiązani do wystawiania danych osobowych. Z tego utworu każda transakcja niemożliwe.
 • Wydobycie na kartach działa na początkowo wstępnie zdefiniowanych algorytmów. z tego powodu, że jest niemożliwe, aby stworzyć więcej Bitcoins niż normalnie.
 • Transakcje nie mogą być anulowane, a wszystkie informacje o nich przechowywane we wspólnej bazie danych. Jednocześnie wykorzystuje bloki, które występują podczas tworzenia Bitcoin.
 • Zarobki przewidziane przez zasoby pojedynczego komputera. Tak otrzymane Bitcoins nie mogą wymieniać tylko w ramach sieci dla różnych towarów i przedmiotów, ale również przekonwertować na prawdziwe pieniądze.

Specjalistyczny sprzęt dla górnictwa

Jedną z głównych zasad udanych i zyskownych przedsiębiorstw – inwestycje. Po tym wszystkim, jeśli nie stanowią przyczynę dobry start, a następnie wszystkie wysiłki zostaną praktycznie zmarnowany. Dlatego Bitcoin-górnictwo wymaga znacznych inwestycji w sprzęt. W tym samym czasie, można przejść na dwa sposoby: kupić specjalistyczny złożony ASIC lub kupić wszystkie elementy oddzielnie. Pierwsza metoda pozwoli na uzyskanie lepszej wydajności, a druga jest o wiele tańszy.

ASIC – to wyspecjalizowany system ustanowiony uczeń Yifo Guo. Jego wartość i wysoka skuteczność jest to, że rozwiązuje konkretne zadanie – obschityvanie mieszań. Ponadto, jest to na tyle kompaktowy i bezpretensjonalny. Jednak taki system jest bardzo trudno dostać, t. To. Jest to dość drogie, a zamówienie będzie musiał czekać aż do kilku miesięcy.

Standardowe wyposażenie do produkcji „Bitcoin”

W przypadku wybrania opcji budżetu, a następnie dla górnictwa potrzebne są następujące narzędzia:

 • Płyta.
 • Karta graficzna (najlepiej kilka).
 • Mocny procesor.
 • Zasilacz.
 • Większy dysk twardy i więcej pamięci.
 • System chłodzenia.
 • Wnęka przedłużacze dla kart graficznych dodatkowe.

Celem jest to, że wszystko jest zgodne z najnowszymi technologiami i trendami. Dużo? A co chcesz? Czym jest górnictwo bez inwestycji? Wyzerować bez kija.

koniecznych korekt

Bitcoin dla górnictwa nie jest używany tylko najnowszy sprzęt komputerowy, ale także specjalne programy. Na przykład, Bitcoin lub CGMiner. Ale! Tak, że działają one poprawnie, odpowiednie ustawienia muszą być ustawione. Pomoże to znacznie poprawić wydajność i efektywność procesu.

Dostosowanie górnictwa jest bardzo ważne, wymagające pewnego dostosowania sprzętu:

 • I – to intensywność pobierania wideo. Zaleca się zwiększyć z 9 do 20 punktów, w zależności od pojemności użytego sprzętu.
 • Współbieżności wątku. Jest to ilość obliczeń.
 • G – liczba zwojów. Optymalnie ustawić wartość od 2 do 10.
 • GPU-silnik. To zależy od częstotliwości rdzenia graficznego. Optymalna wielkość – 900-1500.
 • GPU-PowerTune. Konsumpcja karty graficznej. Wartość od – 20 do +20.
 • GPU wentylatora. wentylator. Zaleca się ustawić na 85%.
 • GPU-memclock. Ten film częstotliwość RAM – 1500.

Jest prawie wszystkie niezbędne parametry. One bezpośrednio zależy wyłącznie od mocy wybranego urządzenia.

Wydobycie „laytkoinov”

Bitcoin – nie jest tylko wirtualne pieniądze, które mogą być pozyskiwane za pomocą specjalnego urządzenia. Wynika to z faktu, że z czasem wytwarzają kryptowaluta, ze względu na wiele cech staje się coraz trudniejsze. Dlatego, wymyślając coraz to nowe jednostki finansowe. Litecoin-górnictwa jako „górnictwo” Bitcoin ma taką samą zasadę działania. Jednak istnieje kilka istotnych różnic:

 1. bloki obliczeniowe technologia jest mniej zależna od karty graficznej niż od pojemności pamięci i procesora używanego. W związku z tym, można użyć zupełnie konwencjonalne komputery, prawie bez wydawania pieniędzy na dodatkowy sprzęt.
 2. Laytkoinov złożoność produkcji, w przeciwieństwie do Bitcoin może w końcu nie tylko rosnąć, ale także znacznie obniżona. To sprawia, że można produkować więcej laytkoinov na tym samym sprzęcie.
 3. Proces obliczania tej kryptowaluta jest znacznie szybsze, a zatem użytkownik zarabia dużo bardziej realne pieniądze.

Pomimo oczywistych korzyści, zacząłem tracić grunt pod nogami w porównaniu z Bitcoins, Mining laytkoinov. Teraz dostać pieniądze niemal równie trudne.

Solo Mining

Nazwa tej internetowych zarobków jest w pełni zgodny z jego ducha. Solo Bitcoin mining – jest rozwiązaniem różnych równań kryptograficznych zupełnie sam.

Proces ekstrakcji wirtualnej waluty odbywa się poprzez łączenie gdzie kilkadziesiąt lub nawet kilkaset osób, połączone siecią audio, zbudować poprawny hash. Także ci, którzy mają własną farmę dla górnictwa, może pracować niezależnie.

Każda opcja ma swoje zalety i wady. Warto zauważyć, że można znacznie zaoszczędzić na organizacji, tj. A. Pooling dla każdej transakcji bierze udział w przychodach. Jednak dla Solo-Meiningen potrzeba dość mocny sprzęt komputerowy. I może sobie pozwolić tylko dość zamożny człowiek.

Plusy i minusy

Zanim zastosuje się tak popularnym aktywność powinna być starannie rozważyć „za” i „przeciw”. Zalety tego sposobu są:

 • To nie wymaga osobistej interwencji. Można po prostu pobrać oprogramowanie i wrócić do swoich spraw, gdy komputer zarabia. A tym bardziej prędkość górnictwie, tym więcej pieniędzy.
 • Wydobycie zależy tylko od pojemności użytego sprzętu.
 • Wszystkie programy dla górnictwa starannie sprawdzane pod kątem wirusów, a więc są one całkowicie bezpieczne dla Twojego komputera.
 • Każdy basen ma program partnerski, z którego można zaprosić znajomych i zarabiać pewien procent.
 • Płatności można uzyskać na kilka sposobów, a wyświetlacz może być absolutnie każdą, nawet niewielką kwotę.

Wadami tego programu obejmują:

 • Każdego roku produkcja stała się bardziej złożona, a zatem wymaga mocniejszego sprzętu.
 • Kryptowaluta jest również pod wpływem zewnętrznych światowych rynkach pieniężnych.
 • Istnieją pewne wewnętrzne problemy, na przykład, nie ma wyraźnej regulacji laytkoinov i wymiany Bitcoin.

Najbardziej popularne kryptowaluta system płatności

Zapłacić za akcję. Tu przyjęto stałą opłatę za transakcję. Wielki dla non-permanent górnictwa. Jedyną wadą – dość duża prowizji.

RBPPS. Znamienna tym, że nagroda jest zapisana dopiero po sprawdzeniu poprawności obliczeń. W związku z tym Komisja jest dość niska.

PPLNS. Płatność ta w ciągu ostatnich kilku transakcji, które miały miejsce w ostatniej rundzie. Używany w ciągłej eksploracji. System działa tylko dla Point i odebranych bloków.