226 Shares 9240 views

Bagażnik rowerowy na pojeździe holowniczym – środki do transportu rowerów

Często zdarza się, że rowerzyści, aby dostać się na miejsce zawodów lub na początku trasy rowerowej, trzeba jechać samochodem. transportu publicznego sprawia, że niewygodne. Dlatego prywatny samochód będzie najlepszym rozwiązaniem do przewozu rowerów.

środki transportu

Aby przewieźć rower może być w bagażniku. Odpowiednie do tego celu i pojazdu. Jednak z konieczności usunięcia koła rowerowego i zwiększenia jego koła równolegle do ramy. W ten sposób, łatwo mieści się w bagażniku lub na tylnym siedzeniu prawie każdego samochodu osobowego. Podczas ładowania należy zwrócić uwagę na kilka ważnych punktów. W przypadku, gdy rower jest umieszczony w bagażniku, istnieje możliwość uszkodzenia jej tylnej przerzutki prędkościach żadnych narzędzi (np jack). Podczas ładowania swój pojazd w wnętrza samochodu bezpieczeństwa kierowcy powinny być dostarczane z możliwością gwałtownego hamowania.

Najczęstszym sposobem transportu jest rower umieszczenie go w specjalnym bagażniku, usytuowany na dachu samochodu. W tym przypadku, przymocować go nie może być inaczej. Najczęściej rower zablokowana przez ramie. Czasami na pedale lub wyciągnąć wtyczkę. Ta druga metoda wymaga demontażu koła przedniego. Ustawić rower na dachu i może być odwrócony poprzez dołączenie go za kierownicą.

Bagażnik rowerowy na haku holowniczym

Jest bardzo wygodny i niezawodny sposób transportowania rowerów na samochodzie. On sugeruje zastosowanie specjalnego urządzenia. Są one skierowane do niego w następujący sposób: Uchwyty rowerowe na hak. Ten sprzęt jest uważany za urządzenie, takich jak holowanie.

nośniki, takie cyklu zakres jest bardzo szeroki. Każdy konsument znajdzie sobie zastrzeżonych sprzęt do swoich potrzeb. Wybór odpowiedniej opcji mogą być realizowane na podstawie jego cech, cen, a jednocześnie możliwość przewożenia kilku rowerów.

Koszt tych pni zależy od materiału użytego do ich produkcji oraz budowę dodatkowych opcji. Najtańsze modele są wykonane z litej stali. W produkcji droższych nośników rowerowych stosuje się materiały aluminiowe.

Zaawansowane bagażnik rowerowy na haku holowniczym jest wyposażone w zamki, blokady wierzchowca. Funkcja ta zwiększa bezpieczeństwo przewozu towarów, zmniejszając prawdopodobieństwo kradzieży.

Kupując bagażnik na haku holowniczym, należy zwrócić uwagę na jego możliwości. Niektóre modele urządzenia wyposażone w systemy do ochrony ładunku przed uszkodzeniem. Mogą pojawić się pod wpływem elementów złącznych.
Bagażnik rowerowy na hak holowniczy zwykle wyposażone w dodatkowe pasy bezpieczeństwa. To nie straci obciążenie podczas jazdy.

Thule bagażnik rowerowy na haku holowniczym

Każdego roku, wycieczki rowerowe stają się coraz bardziej popularne. Firma Thule jest jedynym producentem, który oferuje regały, odpowiedni do wszystkich marek samochodów. Ich nabycie uczyni transport rowerów na początku trasy, która biegnie z dala od domu.

Thule bagażnik rowerowy, montowany na haku, przeznaczony do transportu z tyłu samochodu na okres do czterech rowerów. Urządzenie jest wyposażone w elektryk, który powiela wymiary, rotacji i urządzenie sygnały stop.

nośniki rowerowe tej firmy mają solidną konstrukcję, która niezawodnie gruntowną gwarantuje bezpieczeństwo ładunku. Jakość poszczególnych modeli potwierdzają liczne testy i próby.