514 Shares 2656 views

pedał rower

Wszyscy ci, którzy wiedzą, co stanowi rowery próby prawdopodobnie wam wykład o konieczności zakupu pedały kontaktowe (ręcznie). Jest to zrozumiałe, ponieważ w górach ważne jest, aby utrzymać stopy na pedałach nie były po prostu wypaść z nich, aby zapewnić taką możliwość może być tylko ręczne.

Jaki jest kontakt na pedał rowerowy? Ich urządzenie jest dość prosta. Ten specjalny mechanizm pedału wyposażony sztywne sprzężenie z butami rowerzysty. Kiedy trialschik siedzi na rowerze, skoki, położone na jego buta rowerowego, są w bezpośrednim kontakcie z rowkami na pedałach. Za pomocą systemu mocowania (oparte na sprężynie) stopy trzymana w stałej pozycji. Jeśli obrócić stopę, będzie można wyciągnąć z klipów obuwniczych rower, więc podczas podróży nie jest zalecane, aby stopy są żadne inne ruchy ale pedałowania.

Powszechne stosowanie tego urządzenia jest uruchamiany tylko 23 lat temu, kiedy Greg Herbold, dość dobrze znany kolarz, najpierw próbował kontaktowe pedały Shimano, dzięki czemu zdobył w sezonie, wiele profesjonalnych rozgrywek. Ponieważ rowerów – obowiązkowym zakupem dla każdej trialschika.

Contact pedał rowery mają aż trzy plus. Po pierwsze, jest to dobry velotufel Anchorage. Po drugie, wysoki poziom wydajności, ponieważ energia na dysk całkowicie zamontować idzie zabicie ruch. Po trzecie, zdolność do wykonywania różnych ekstremalnych wyczynów bez pedałów ryzyko strat.

Pierwszą zaletą jest jednak to, zarówno minus, ponieważ początkujący mogą złamać samą skórę, kiedy wyjąć nogi łączników. Powodem tego, tylko bardzo ostre kolce, które są niezbędne do utrzymania stóp. Tylko doświadczenie długotrwałego stosowania tych pedałów pomoże zapobiec urazom. Ale żeby dowiedzieć się, oczywiście, jest to konieczne.

Drugi plus negatywne strony nie ma. Będzie to przydatne dla początkujących trialschikam, właśnie kupił kontaktowego pedał rowerowy. W wyniku badań stwierdzono, że korzystanie z nich może wydać na przejażdżkę znacznie mniej wysiłku, ponieważ energia jest marnowana, w przeciwieństwie do tych samych pedały z paskami, nie zmarnowany w ogóle. To może uratować własne siły i aby już velozaezdy górach.

Plus jedna trzecia dobrze ma tylko pozytywne strony. Każdy, kto kocha jazdę na rowerze i praktykowane ekstremalne ewolucje na rampach, wie, że pierwszą rzeczą, którą trzeba zrobić, aby mieć pewność, że stopy nie zsunąć pedałów. Wcześniej, przed pojawieniem się pedałów kontaktowych, wiele trialschiki łatwo dostać złamań nawet przy wykonywaniu prostych elementów, ponieważ stopa ma tendencję do przesuwania się w związku z całkowitym brakiem wiązań. Teraz, gdy istnieje możliwość zakupu skontaktuj rower pedał, uraz skurczył się dramatycznie.

Tak więc, na podstawie tych czynników, będzie przydatna kupować Kontakt pedał jeśli trialschik lub rower górski amator. Jeśli jesteś nowy w tym sporcie, należy zachować ostrożność, ponieważ ciernie załączników może zostać poważnie ranny.