399 Shares 4498 views

Tabela Pitagorasa

Bardzo trwały wpływ na wszystkie z nich mają dane wrodzone ludzkie, a co będzie się działo w jego życiu, DANYCH Tim są jedynymi, które nie mogą ulec zmianie ze strony człowieka. Istnieje wiele przepisów, które są związane z tymi danymi, które różnią się jakością od osoby, lub brak zdolności.
Strzałki Pitagorasa jest jednym z tych przepisów.
Rozważmy dwie równoległe linie przekroczyć drugiej z dwóch równoległych, i w ten sposób wznieść dziewięć komórek, w których sekwencje są następujące dziewięć liczb. (Do patrz więcej kolumn, a następnie przykładach sleduyushy odniesienie)

W ten sposób poznaliśmy lokalizację numerów, które znajdują się w naszej bazie. Teraz narysuj nową tabelę, puste i puste komórki, wprowadź informacje dotyczące swojego urodzenia, umieścić je w odpowiednich komórkach. Na przykład, jeśli urodziłeś się w dniu 10 kwietnia 1985 roku, w tabeli Pitagorasa strzałką przechodzi przez komórki 1-5-9, oznacza to, że zobaczymy później bardziej szczegółowo, kiedy odczytać dane, które spełniają te warunki.

Załóżmy, że dana osoba urodziła się w dniu 8 marca 2004 r. Tutaj znajdziesz trzy numery, które są w tej samej linii prostej, tak aby strzałka Pitagoras nie może przejść przez trzy pełne komórki (tabela I).

Zamiast tego, nie są komórkami, które są puste, a tym samym ponownie 1-5-9 przez które strzałka Pifagora.Eto oznacza, że igła może przechodzić przez trzy lub pustych komórek lub po trzy pełne. Może i tak, że komórki przechodzą przez strzałki 2-3. Będzie to oznaczać, że w naturze ludzkiej z cyfr wszech meczu strzały, które mogą być uzyskane przy użyciu danych swojego urodzenia.

Na przykład, jeśli ktoś urodził się 23 lipca 1959 roku, aby dostać stolik, dzięki której możemy się wiele nauczyć.

W związku z tym Unia ma właściwości obu trzema strzałami.
1. Jeżeli strzałka przechodzi komórek wypełnionych 1-5-9, człowiek jest obdarzony zrównoważonych projektów, zdradził, regały, cierpliwy, zdecydowanych, nieugięty koncentruje się na swoim celu, mogą podejmować właściwe decyzje, zebrał w sobie …… . czytaj więcej