797 Shares 1103 views

666 – dlaczego liczba diabłem? „Liczba diabła” – Ciekawostki

Tajemnicza postać ma 666 … Dlaczego liczba diabłem? Co kryje się pod nią? Kwestie te są przedmiotem zainteresowania wielu osób, można zrozumieć, dlaczego. Po numerologii – sam w sobie ciekawy nauki, ale istnieje również położył szczególny sens. Dobrze, że jest konieczne, aby rozwiązać tajemnicę trzech szóstek.


Zwracając się do Biblii

Mówiąc o tym, dlaczego 666 to liczba diabła, nie możemy dotykać kwestii religii. Po tym wszystkim, to gdzie wszystko idzie.

Mówi się, że najbardziej nikczemny demon, Antychryst, przed ponownym przyjściem Jezusa na ziemi, będzie przeciwdziałać za pomocą wszelkich środków. A co najważniejsze, to zacząć starać się zniszczyć chrześcijaństwo. Jednak zamiast niego wyprzedzić śmierć. Nawiasem mówiąc, teraz jest to możliwe, aby usłyszeć, że każdy niewierzący (odrzucając nauki Jezusa) – jest Antychrystem.

Tak, ten nikczemny demon w Biblii jest przedstawiana jako apokaliptycznej bestii. W jego wyglądzie nieustannie próbuje złapać liczbę trzech szóstek. Jednak wielu twierdzi, że w rzeczywistości nie ma 666 i 616.

szyfrowanie

A jednak z jakiegoś powodu tych trzech figur – 666? Dlaczego liczba diabłem składa się właśnie z nimi? Co ciekawe, wszystko ujednolicić nazwy człowieka na początku naszej ery. I, oczywiście, służy do tego rysunku. Każda litera miała swój numer. A następnie wartości te są sumowane w słowach siebie. A jeśli wziąć pod uwagę, że Litery odpowiadają figur, to łatwo się domyślić, że trzy szóstki były również nazwane. I byli jego litery, suma wartości liczbowych, która jest równa 666.

Możemy przypuszczać, że autor „Apokalipsy” poddany źle zaszyfrowanie nazwy rzymskiego cesarza, który na zawsze pozostanie w historii jako tyrana, podpalacza, osoby z niezdrowych skłonnościach seksualnych i morderca własnej matki. Co ciekawe, w tym czasie już monety. A każdy z nich można było zobaczyć ten napis: „נרון קסר”. Tłumaczone jako „cesarza Nerona”. A, uważany wartości liczbowe liter, można zrozumieć, że ostateczna kwota tylko 666. Dlaczego liczba diabłem? No cóż, dowiedzieć się, kto był cesarzem, że to będzie łatwe do odgadnięcia. Uderzył ciężarną żonę w stopę żołądka, będąc pijany, a ona zmarła. Potem znalazł inną, ale ona była mężatką. Następnie zmusił męża do popełnienia samobójstwa, i ożenił się z nią. Ogólnie rzecz biorąc, naprawdę zachowywał się jak ikra diabła.

arytmetyka

Nauka ta jest niezbędna do adresu rozmawiać o tym, dlaczego 666 – liczba diabłem. Zatem suma pierwszych 36 liczb wynosi trzy szóstki. Jednocześnie uważa się, że w ciągu 36 lat, wszyscy zaczynają brać umysł i poskromić swoje pasje. Innym Warto zauważyć, że zagięte kwadratów pierwszych siedmiu liczb również zrezygnować z 666. I nie jest tajemnicą, że trzech siódemek – symbol harmonii. Więc sześćset sześćdziesiąt sześć – liczba symbolizująca niedoskonałość i korupcji.

Jest to zwykle analiza, a jednak, jak wiele interesujących informacji pozostaje poza?

wydarzenia

Mówiąc o tym, dlaczego 666 – liczba diabła, możemy omówić wydarzenia, które są połączone ze sobą w dowolny sposób. Na przykład, 6 czerwca 2006 roku – było to prawie dokładnie 10 lat temu. Zgadzam się, 06.06.06 – datę, która jest śmiertelna kombinacja. Ale nic złego się nie stało. Chociaż wiele osób były w panice. Kobiety w ciąży skonsultować się ze szpitala, aby dowiedzieć się, jak postępować, jeśli praca zaczyna się w tym dniu. Pozostałe całkowicie zablokowane wszystkie zamki – były w domu, że nic się nie stało. Inne spory, które wybuchły tam w tym dniu apokalipsy. Inni żartowali, mówiąc, że w Biblii istnieje 666 th strona.

W rzeczywistości, w dniach oznaczonych „szóstej klasy” kodu, było dużo dobrych doświadczeń. Na przykład, w 1906 roku, w dniu 6 czerwca, w pierwszym posiedzeniu Dumy Państwowej, został zatwierdzony ustawy znoszącej karę śmierci. W 1956 roku, tego samego dnia, Bjorn Borg urodził, stała się sławny tenisista. 6 czerwca 1996, Pol Pot umarł, kto był przywódcą kambodżańskiej krwawej rewolucji.

Jednak był jeden bardzo dziwny incydent. Powrót w 1096 roku, w dniu 6 czerwca, gwiazdy zabłysły na niebie, jak kurz. Dziwne zjawisko, ale negatywne skutki nie są przestrzegane.

18-ty wersecie 13 rozdziału

Ten fragment z księgi Objawienia też należy zauważyć uwagę. Jest to werset przez cały czas był liderem pod względem liczby i różnorodności interpretacji interpretacji. Nawet w XXI wieku, to było „przymiarka” do obecnych realiów zwłaszcza wierzących, dobrze lub namiętny mistycznego tematu, ludzi. Być może te linie i są odpowiedzią na pytanie, dlaczego liczba 666 jest nazywany krwawe lub liczby diabła. W każdym przypadku, źródłem wygląda. czytaj one następująco: „Tu jest mądrość. Jeśli ktoś ma wiedzę, niech obliczy liczbę bestii, bo jest to liczba człowieka; liczba jego jest – sześćset sześćdziesiąt sześć.”

We wszystkich czasach ludzie starają się „substytutem” dla kombinacji Antychrysta i tak dokładnie jak to starają się rozszyfrować ich nazwy. Nawiasem mówiąc, wielu kandydatów. Każdy reformator kościoła poddano dekodowaniu, Sia los nie oszczędził nawet kilku papieży. Co jest już mówimy o Luther, Napoleona i Hitlera. Nawet Leo Tolstoy otrzymać ten „zaszczyt”.

ciekawostki

Ogólnie rzecz biorąc, nie ma informacji o liczbie 666. Dlaczego liczba diabła jest to – trudno powiedzieć z absolutną pewnością. Ale tutaj, ale ciekawych faktów o nim – więcej niż wystarczająco.

Na przykład, istnieje wiele osób z zaburzeniami psychicznymi, które są wyrażane właśnie w obawie przed figur 666. W wyniku tej choroby nawet dał nazwę – geksakosioygeksekontageksafobiya.

A Parlament Europejski jest miejscem policzone trzy szóstki. I nikt nie bierze. Ruletkę? Czy ktoś pomyślał o tym, dlaczego to często był określany jako diabelski młyn? Wiele osób wzruszają ramionami – prawdopodobnie ze względu na liczne straty i szaleństw ludzi, którzy nie byli w stanie wygrać. Daleko od niego. Faktem jest, że jeśli doda się wszystkie numery są całkowicie dostępne w ruletce, masz dokładnie trzy szóstki. Istnieje nawet legenda: że Fransua Blank, francuski magik dał duszę demona, aby poznać tajemnice ruletkę. Tu, być może, że odpowiedź na pytanie, dlaczego 666 – liczba diabłem. Ale to tylko jedna wersja.

inne mecze

Co ciekawe, liczba Highway 666 został przemianowany w Ameryce nie tyle ze względu na notoryczne przesądów, wiele z powodu „szalonych broni” – wiele elementarnych ukradli znaki z numeru autostrady na prezenty. Nawiasem mówiąc, ten utwór jest znany z bardzo wysokie statystyki wypadków, a nawet śmierci. Autostrada został przemianowany na 491 th – zgony nie zostały zmniejszone.

Miasto było niegdyś Reeves numer kierunkowy 666. Udało mu także pod naciskiem mieszkańców. Jabłko pierwszy sprzedany za sumę 666 dolarów i 66 centów. Dlaczego? Ponieważ Stiv Voznyak wybraliśmy ten pokój jak to było wygodne, aby wpisać tylko z jednym palcem. A marża wynosiła 30 procent ceny hurtowej. Nawiasem mówiąc, szerokość dolarów banknotu 6,66 cm.

I niewiele osób wie, ale połączenie WWW jest trzy szóstki! Ponieważ liczba żydowskiej „6” – „W”. Ale słowo VISA? Jest ona szyfrowana trzy szóstki! Po VI – jest Roman 6, S – grecki, A – Babel. Razem – demon postać.

W ogóle, jak wiele opinii na temat, dlaczego liczba 666 jest uważana za liczbę diabła, tak wiele ciekawych zbiegów okoliczności. W każdym razie, nie zbyt ulegli przesądów.