512 Shares 4602 views

Wróżby na papierze: jak dowiedzieć się o losie?

Jednym z najprostszych sposobów, aby dowiedzieć się, w najbliższym czasie są zgadywania na papierze. Zazwyczaj ta metoda jest stosowana do określenia: nasze plany są prawdziwe, czy nie. To wróżenie jest bardzo proste i każdy może z łatwością używać papieru, aby zobaczyć przyszłość.


Wróżenie przez papier – „Double Square”

dwa place do cięcia. Trzeba być pusty, a drugi jest konieczne do przekroczenia ukośnie w kształcie krzyża. Psychicznie zadać pytanie odpowiedź, do której może być tylko słowem tak lub nie, zarówno kwadrat papieru powinien być wyrzucony przez okno, pożądane jest z wysokiego budynku. Następnie należy spojrzeć na skutek lotu. Po pierwsze krople czyste konto, to odpowiedź brzmi tak, w przeciwnym razie – nie. Jest to bardzo proste, łatwe do wykonania wróżby, która zależy od losu.

Wróżenie przez papier – „Wybór pragnienie”

Ta metoda stosowana, gdy jest to konieczne, aby rozwiązać trudne pytanie, na które odpowiedź nie jest, lub odwrotnie może być na wiele sposobów, a ja chcę, aby wybrać ten właściwy. W tym przypadku, na arkuszu wskazuje chęć lub krótko opisać rzeczywistości, która jest odpowiedzią na to pytanie. Następnie zgniotu papier konieczne i wymieszać z sześciu zmięty, jednakowej wielkości, czyste prześcieradła. Należy upewnić się, że napis nie był widoczny. W rezultacie, koncentrując się na pragnieniu lub sprawa obowiązek przyjąć jedną bryłę. Jeśli jest on oznakowany, to wszystko się spełni albo zostanie pozytywnie rozwiązany. Jeśli pusta, wówczas można dokonać drugą próbę. Jeśli się powiedzie, wynik emisji lub pragnienie się spełniło, ale nie tak szybko. Gdy brak jest podana trzecią szansę. Jeśli wszystkie trzy bryła spadła pusta, pozytywny wynik sprawy nie powinno się liczyć. Jednak nie trzeba oszukiwać i pomyślne trzecią próbę. To zwiastuje to, co los odmówił dać wskazówkę, a właściwa decyzja, wybrać samemu.

Zgadywania „chłopcy”

W artykule napisano załączników nazwa obiektu, a następnie arkusz jest spalony, a na wyjściu z cienia i powstały popiół znak, poznać wynik.

Również użyć wróżby na chłopca, gdy nagrany sprawa, w której liczy się liczbę liter. Odpowiedź zależy od wartości odpowiadającej otrzymanej cyfry. Należy pamiętać, że problem może mieć tylko jednoznacznej odpowiedzi. Przy liczeniu okazało dwucyfrową liczbę, a następnie dodać do siebie wartości. Na przykład, 63 6 + 3 = 9.

Wartość następującymi numerami: 1 – odpowiedź na to pytanie jest już znana, 2 Tak, 3 – Nr 4 – tak, ale z nieuniknionych problemów raczej tak 5-, 6- – prawdopodobnie – nie, 7 – może ośmiu – trudno 9 – szanse są bardzo małe.

Szybkim sposobem na przetestowanie uczucia osobie procentowa to patyczki wróżby na papierze. Od przewidywania, konieczne jest, aby skupić się na uwadze, aby wymienić nazwę przedmiotu, a także sformułować pytanie o przyszłość relacji z Nim.

Dla pomyślnego zgadywania jest konieczne, aby znaleźć partnera. Następnie na arkusz rysowane od prawej do lewej pionowych pałeczki. Gdy asystent mówi stop, kreska rysować w następnym wierszu. W rezultacie, należy wyjść z czterech wierszy. Następne są skrzyżowane kije, które kosztują trzy razem, a pozostałe nagrany numer: 0, 1 lub 2. W rezultacie powinna dotrzeć cztery figury. Wartości kod cyfrowy dekodujące można łatwo znaleźć w Internecie. Na przykład kod z czterech zer mówi, że dana osoba przynależy do gada, jako ideał, ale oznaką te wskazują, że młody człowiek marzy o innym.

Wszystko papier wróżenie zabrany przez swoją prostotę i jest niezbędny, zwłaszcza dla młodych dziewcząt, którzy są zaniepokojeni kwestii pierwszej miłości, poszukiwaniu nowych przyjaciół i przyjaciółek. To nie powinno być bardzo poważny temat prognoz danych. Po tym wszystkim zależy od ludzkiej podświadomości, że nawet w przeddzień wróżby myśli niepokojących pytań, które pozostawiły swój ślad na wynik.