296 Shares 5019 views

Numerologia. Wartości liczbowe oraz ich wzajemne

numerologia nauka, numery, w którym opisuje wszystko w naszym życiu, ma swoje korzenie w naukach słynnego Pitagorasa. Ten wielki grecki matematyk wziął za podstawę pierwszych dziewięciu liczb pierwszych. Na tym fundamencie spoczywa całą nieskończoność liczb zespolonych naszego wszechświata. Pitagorasa doktryna kontynuowane i rozwijane przez jego naśladowców i uczniów. I po dwudziestu wiekach, słynny okultysta i filozof Korneliusz Agryppa powstała praca „Occult Philosophy”, który opisał numerologii. Wartość cyfr w tej pracy jest również wymienione.

Do dnia dzisiejszego zachowały się rękopisy, w którym wszystkie litery odpowiadają pewnych liczb. W ten sposób został stworzony rodzaj języka cyfrowego lub szyfr używany przez współczesnych, numerologów. To jest bardzo fundacja daje Numerologia dla początkujących – kurs dla tych, którzy chcą poznać świat liczb.

Więc stwierdziliśmy, że studia numerologii. Liczby w niej też już dawno przestała być własnością wybrańców.

Zaczynamy, oczywiście, wraz z urządzeniem. Jest to liczba pierwsza odpowiada literze „A” – pierwsza w alfabecie prawie wszystkich językach świata. Urządzenie – oznacza liczbę celów i przywództwa. Jego główne cechy – agresji i ambicji.

Deuce symbolizuje kontrast i zestawienie. Wraz ze wzrostem liczby par, licho zachowuje równowagę pomiędzy pozytywnych i negatywnych i pojęć. Jej element – przeciwieństwo i skrajnym połączenie niezgodne.

Symbol numer trzy jest trójkąt, który łączy przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Troika jest oznaką niestabilności, talentu, pogodnym usposobieniu i wielką zdolność do przystosowania się.

Cztery solidne i wytrzymałe. Liczba ta stanowi kwadrat. Cztery – o tej porze roku, a boki świecie, a główne elementy astrologii i elementów. Prawdopodobnie ze względu na jego trwałość Cztery jest uważany za numer prymitywne.

Symbol ryzyka w numerologii liczba pięć rozpoznawane. Element Five – w celu osiągnięcia pożądanego rezultatu przez doświadczenie, czasami z pomocą podróży. Ponieważ liczba niestabilny, pięć może oznaczać niepewność i przewidywalność, a nawet szczęście.

Numer sześć – niezawodność. Jest to w zgodzie z naturą i jest uważany za idealny, ponieważ jest podzielona, a nawet i liczbą nieparzystą, łącząc je w ten sposób w jednym.

Siedem symbolizuje tajemnicę i wiedzę, które są wyuczone drażliwy ścieżkę studiów i badań. Jest to liczba święte jest siedem głównych planet i nuty, liczba dni w tygodniu, a kolory w widmie. Numer ten łączy w sobie kompletny zespół z doskonałym sześciu i tworzy swój własny symetrii.

Numer osiem w numerologii jest symbolem sukcesu i bogactwa. Składa się z równych połówek i czwarte, dlatego uważa się podwójny kwadrat, a oznacza niezawodność i równowagę, na granicy doskonałości.

Liczba dziewięć jest największym wśród elementarnych liczb symbolizuje uniwersalną i najwyższy sukces. Dziewięć łączy w sobie właściwości wszystkich numerów elementarnych. Ponadto, składa się z trzech trójek, które przemienia niestabilność w dążeniu do sukcesu.

Każda liczba pierwsza ma własną częstotliwość drgań, co wpływa na prawa wszechświata. W tych liczbach tkwi cały początkowy numerologii. Wartość liczby, jednak nie jest wszystko, co trzeba wiedzieć, dla początkujących numerologii. Istnieją zasady dodawania i zmniejszenia tych liczb. Specjalny system został opracowany, które zamienia duże cyfry w prosty. System ten opiera się na dodaniu. Aby włączyć multi-wyceniane numer, prosty, konieczne jest, aby ustanowić swoje dane składowe. Jeśli wynik jest ponownie zwrócił wartościach liczby – powtórzyć operację Ponadto, aż do uzyskania jednego z tych liczb.

Numerologia, numery w nim i generalnie dodając im pomóc wiedzieć nie tylko świat, ale również sami.