566 Shares 8432 views

Zgadywania zwierciadło – szansa, aby dowiedzieć się o losie!

Od wieków ludzie starali się patrzeć w przyszłość. Zwłaszcza przed podjęciem decyzji lub złożoną dzień przed włączeniem w ich wydarzeń życiowych. Po tym wszystkim, nikt pogody zbliżający sytuacja nie jest z dokładnością do stu procent. Zawsze istnieje prawdopodobieństwo, że interweniować absolutnie nieznany czynnik losowy. Dlatego ludzie są tak przyciąga wróżbiarstwem – przewidując możliwe na podstawie losowych.

Wróżbiarstwo różnią się od jednoznacznej odpowiedzi „tak” lub „nie” przez rzucił monetą, aby wyświetlić cały okres przyszłego życia. Jak najbardziej żarliwych fanów wróżenia – dziewczyna jest jedną z najbardziej popularnych gatunków jest krystalicznie Gazing. Lustro – przedmiotem mistyczne i jednocześnie codziennie, dostępne w arsenale każdej osoby płci żeńskiej. Oczywiście, głównym celem staje się wróżby oblubieniec (zamówienia).

Co do zasady, przed lustrem wróżbiarstwa wykonywanej w pełni księżyca, gdy dana osoba jest najbardziej otwarta na uniwersalnych tajemnic. Przy pełnej moon rytuały są wykonywane, aby ułatwić przyciąganie pieniędzy, a płeć przeciwną, i choć zgadywania nie jeden z nich, związek istnieje.

Oto kilka sposobów, aby zobaczyć przyszłość partnera miłości za pomocą lustra:

Zgadywania z lustrem na skrzyżowaniu.

W jasnej północy należy wpisać skrzyżowanie i wrócić do księżyca, tak aby jego światło odbite w lustrze. Po czym trzeba powiedzieć: „pojawiają się, mój narzeczony-przebraniu!” – i spojrzeć w lustro, aż pojawi się obraz mężczyzny. Ale jak tylko obraz będzie mógł zobaczyć, trzeba natychmiast przestać zgadywać krzycząc „Chur mnie!”

Bardzo interesujący zgadywania z lustrem i świeczkę.

Odbywa się nocą w pustym pokoju. Przed lustrem ustawić świecę, a gdy preparaty są wykończone, wymawiane: „Mummers, narzeczony, przyjdź do mnie na kolację.” Kilka minut później lustro przyciemnione i należy wytrzeć tkanki zebrane. W nowo czystego szkła wpływa na człowieka. Według powszechnej opinii – to diabeł, który objął funkcje jej małżonka. W związku z tym, co się oblicze młodej, trzeba pozbyć się diabelskich machinacji frazy: „Chur to miejsce:” Jeśli trochę pobyć z nią, wizja lustro może zmaterializować z kieszeni obiekt i umieścić go na stole. Po Churáňov „oczyszczenie” zniknie, a co pozostanie. Na nim będzie łatwo znaleźć prawdziwego człowieka, jako przedmiot należący do niego.

Z lustrem i świerkowych gałęzi.

Aby to zrobić, trzeba przygotować wróżby lustro średniej wielkości, pięciu lub sześciu gałęzi jodłowych. Krótko przed północą na lustrze pisemnej nazwisko przyszłego pana młodego małżeństwa lub pragnienie. Następnie jest on umieszczony pod łóżkiem, otoczony przez gałęzie drzewa. Następnie można iść do łóżka. Następnego dnia rano lustro idzie i dokładnie rozważyć. Vanished jest napis poprawnie odgadnąć nazwę narzeczonej czy to pragnienie Ślub wkrótce zrealizowane. Ale to jest krystalicznie patrzenie jest jedna dziwna cecha: obok pisemnej nazwy może pojawić się krzyż, symbolizujący kłopoty jego właściciela.

„Lustrzane Korytarz” – najbardziej niebezpieczne dla psychicznie niestabilną metody wróżenia. Istnieją dwa rodzaje wróżenia. W pierwszym przypadku „lustro korytarz” używa dwóch jednakowo wielkości lustra ułożone jedna na drugiej. Wzdłuż krawędzi pomiędzy nimi umieszczone są dwie świece. Kiedy są oświetlone, nie będzie długi korytarz, oświetlony migotliwym świetle. A jeśli to długi wytrzeszcz, potem na końcu galerii musi pojawić zaręczona. W drugim wariancie, karafki jest ustawiony naprzeciw lustra z wodą, otoczony trzema świecami. Ale w lustrze odbicie podobnego korytarza opisanego powyżej. Dalej jest zwyczajowo wróżenie z lustrem, a podglądanie w nim pary. W przypadku jakiejkolwiek awarii wróżenia można powtórzyć w najbliższej pełni księżyca.