194 Shares 1572 views

Cesarskie cięcie: przeczytaj więcej

Dwadzieścia czy trzydzieści lat temu, cesarskie dostawy było coś niezwykłego. Obecnie metoda ta wykorzystuje coraz więcej kobiet. U niektórych kobiet w ciąży, istnieją poważne problemy, które zagrażają życiu mama lub dziecko, inni po prostu strach przed naturalnym porodem powoduje zadziałanie „cesarskie cięcie”. Opinie kobiet, przeszłości i poprzez naturalną porodu i po urodzeniu przez chirurgii, więcej niż kusząca.


Zalety i wady cesarskiego cięcia

Oczywiście, kobiety, które rodziły w ten sposób pozwoli uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji, takich jak luk i dlatego szwów w kroczu. Ale te szwy mogą powodować dyskomfort znacznie dłużej niż szew na brzuchu. Ponadto, wiele matek boją się problemów w życiu seksualnym po urodzeniu naturalnie i robić cięciu cesarskim. Recenzje obsługiwane kobiety nie zawsze są pozytywne. Po tym wszystkim, nie można wykluczyć czynnika ludzkiego. Telewizor może być postrzegane masy niesamowity przekaz, który opowiada, jak obiekty (nożyczki, skalpele lub serwetek) zapomniane w jamie brzusznej prowadzi do śmierci po zabiegu „cesarskiego cięcia”. Te opinie są jednak rzadko i nie należy zwracać uwagę na tego rodzaju rozmów. Oczywiście, jeśli masz do natychmiastowej operacji cięcia cesarskiego, opinie o innych – to nie jest coś, co trzeba myśleć w pierwszej kolejności. W takich operacjach mieć dużo bardziej poważne wady:

  • dziecko nie jest gotowe do porodu, gwałtowny wstrząs wydobycie staje się dla niego;
  • Kręgarzy mieć też dużo więcej roszczeń do „kesarennym dzieciaków”, zamiast dzieci, które urodziły się w sposób naturalny;
  • dla mam na ryzyko zakażenia;
  • nawet kręgosłupa lub zewnątrzoponowe Znieczulenie – poważny test dla organizmu, ale o znieczuleniu ogólnym, a nie mówić.

Cięcia cesarskiego. Terminy operacji

Zazwyczaj pojawiają się wskazania do zabiegu długo przed przewidywaną datą porodu, a matki mają czas na decyzję o domu macierzyńskiego , a co najważniejsze z lekarzem. Położnik zbadaniu kobieta powiedzieć, kiedy powinna ona iść do szpitala, aby mieć czas na oglądanie go i przejść wszystkie testy wymagane do działania. Obecnie lekarze starają się przynieść datę terminem porodu cesarskiego naturalnego, tj antenatal Ward lekarz codziennie monitoruje stan kobiet (wygląda ujawnieniu obecności wewnętrznego obrzęk, ślady początek dostarczania prekursorów), a następnie ustawić datę narodzin nowego życia.

Cesarskie cięcie. Okres pooperacyjny

W oddziale poporodowym kobiety jest nie mniej niż tydzień. Każdego dnia, pielęgniarka prowadzi leczenie i nici ligacji. W przypadku jakichkolwiek powikłań mama natychmiast zbadane przez lekarza. Okres pooperacyjny był przebiega dość łatwe, ale w celu zmniejszenia bólu, trzeba korzystać z pooperacyjną bandaż. To pooperacyjne i po porodzie nie jest. Różnica między nimi jest taka, że były dobrze dopasowany i oddaje całą jamę brzuszną od pachwiny do żeber, a drugi po prostu obsługuje macicy.

Pamiętaj, że bez względu na sposób urodził się swoim dzieckiem, ból i łzy walk lub z pracy bardzo szybko zapomniane, a tylko bezgraniczna radość macierzyństwa!