272 Shares 1202 views

Pięć głównych przyczyn opóźnienia miesiączki

Kiedy miesiączka nie występuje w odpowiednim czasie, niemal każdy owłosione przedstawiciel delikatny połowa ludzkości zaczyna cicho panikę.

Pierwszy (i najczęściej) wśród przyczyn opóźnienia miesiączki jest uważane za ciążę. Nie jest to zaskakujące, ponieważ jest on przetrzymywany menstruacji kobieta mówi, że wewnątrz było zapłodnione jajo. Jeżeli opóźnienie trwa miesiąc przez 4 dni, powody mogą być różne, ale kobieta może już kupić w drogerii test ciążowy, aby określić i zweryfikować czy jest on opracowany w ramach małego życia.

Innym z najczęstszych przyczyn opóźnienia miesiączki jest niewydolność hormonalna u kobiet, natomiast biorąc pigułki antykoncepcyjne. Przejawia się to w taki sam sposób, jak w ciąży, kobieta Można nawet chcą zjeść coś pikantnego, i będzie również widoczne w jej wahania nastroju. Gdy miesięcznie 10 dni opóźnienia, powody mogą być różne, ale jeśli test ciążowy pokazuje wynik negatywny, pilna potrzeba, aby zobaczyć się z lekarzem i upewnić się, że nie ma ciąży. Nie zatrzymał się w czasie awarii może doprowadzić do nieodwracalnych zmian w organizmie kobiety.

Wśród przyczyn miesiączki opóźnienia może być zapalenie przydatków. W takim przypadku, opóźnienie może towarzyszyć ból podbrzusza, przypominające kolce jelit, często do toalety „to małe” i temperatury. Czasami proces zapalny jest praktycznie bezobjawowo i jest obarczona powikłaniami dla kobiet, które mogą prowadzić do niepłodności. Dlatego ważne jest, aby udać się do lekarza w pierwszych dniach zwłoki, niezależnie od badania wykazały wynik pozytywny czy nie.

Miesiączka może nie wystąpić, a ze względu na chorobę weneryczną. W tym przypadku, wraz z opóźnieniem do zaniepokojony nieprzyjemne upławy, świąd, ostrym zapachu kobiety, a nie jest jasne od przeszczepionego zmęczenia lub bólu głowy, należy niezwłocznie skontaktować się z ginekologiem i przekazać wszystkie niezbędne testy. Jeżeli opóźnienie jest spowodowane infekcją, lekarz powinien być powołany w pełnym toku leczenia.

Oprócz wyżej wymienionych powodów miesięcznym opóźnieniem istnieje, a opóźnienie spowodowane przez stres przeniósł kobietę. Emocjonalne może prowadzić do tymczasowej awarii w ciele płci pięknej, z powodu tego, co się stanie tymczasowy dysfunkcji jajników i, w konsekwencji, brak miesiączki.

Głównym rada dla kobiet, które nie są normalny cykl menstruacyjny, – natychmiastowe odwołanie się do ginekologa, aby ustalić prawdziwe przyczyny problemu. Prowadzi samodzielnych badań (z wyjątkiem testu nie jest definicja poczęcia) nie jest konieczne, ponieważ obarczona powikłaniami. Ważne jest, aby ustalić przyczynę opóźnienia na początku.