197 Shares 2596 views

Jest to możliwe dla kobiet w ciąży, aby opalać się na zewnątrz i w solarium

Ciąża – doskonały, choć dość ciężkie, to czas w życiu kobiety. Ale wszystkie nieprzyjemne momenty wygładzone i radość oczekiwania nadchodzi cud. Zazwyczaj, przyszła mama stara się zrobić wszystko, aby dziecko urodziło się zdrowe, jak to możliwe: regularne wizyty u lekarza i jego rad, jeść prawo i snu, nie zapominaj o aktywności fizycznej.

W przypadku zajścia w ciążę w okresie letnim, wiele kobiet zastanawia się, czy możliwe jest, aby kobiety w ciąży do opalania, jak zrobić to prawidłowo, a nie czy słońce będzie działać szkodliwie na dziecko. Aby odpowiedzieć na to pytanie, należy rozważyć właściwości słońcu.

Ciąża – to na pewno nie jest to choroba, więc lekarze zalecają damy żyć jak przedtem, i zrezygnować tylko na uzależnień. Ale czy to możliwe, aby opalać się w czasie ciąży?

Opalenizna jest z pewnością przydatne, ponieważ pod wpływem życiodajnych promieni do produkcji witaminy D3, niezbędnej do wchłaniania wapnia.

Niestety, tylko jeden kurs witamin nie wystarczy, dlatego konieczne stało na słońcu, nie wahaj się, czy kobiety w ciąży do opalania.

Tak więc możliwe jest nadzieja, że dziecko będzie zdrowe kości i zębów.

Ponadto promienie słoneczne aktywować wszystkie procesy w organizmie matki, która jest przydatna dla kobiety i płodu.

Jednak agresywna słońce i może dostarczyć wiele niedogodności.

Dość często, o przyjemnym odcieniem nieprzyjemnych ciemne plamy mogą pojawić się na skórze, a matka może się przegrzać bardzo szkodliwe dla dziecka i powołania, w szczególności problemów w układzie nerwowym.

Jeśli przyszła mama nie posiada dobrego zdrowia i cierpi co niektóre choroby, zaburzenia metabolizmu, że nadmierna ekspozycja na słońce może pogorszyć jej zdrowia i dziecko, powodować odwodnienie i nowe choroby.

Ponieważ odpowiedź na pytanie „czy jest to możliwe dla kobiet w ciąży, aby opalać się” w tym przypadku jest ujemny.

Zasady są bardzo proste i znane wszystkim od dzieciństwa. Mogę opalać w ciąży? Oczywiście tak, ale tak aby nie zranić. Jest to niemożliwe, aby opalać się w godzinach popołudniowych, gdy słońce jest najbardziej agresywny.

Wyjdź, pływać, a nawet po prostu wędrować w pobliżu wody zaleca się tylko rano i wieczorem. To było przed południem i po szóstej wieczorem promienie słoneczne są miękkie i nie będzie powodować niedogodności dla przyszłych matek. Ponadto, idąc na plażę, aby po prostu położyć się na piasku lub praktyki jogi, warto zabrać ze sobą wodę i nie zapomnij, aby pić więcej tak kruche i podatne podczas ciała rozrodczym nie stracić życiodajną wilgoć.

Odzież wybrać jasne, przestronne i jasne, i nie zapomnij nosić kapelusz z szerokim rondem. Cóż, ostatnie poprawki dotyczące przygotowań do marszu na plaży będzie wybór kremów z filtrami, nadaje się dla kobiet w ciąży, biorąc pod uwagę jakość aktywów i rodzaj skóry przyszłej matki.

Kobiety są proszeni o to, czy możliwe jest, aby kobiety w ciąży do opalania w solarium, a nie na powietrzu, jeśli dziecko było czekać na jesieni i zimy. I tu odpowiedź nie jest: uszkodzenie może być o wiele bardziej satysfakcjonujące. Lepiej pozostać nawet bez opalenizny, ale nie zaszkodzić dziecku. A ponieważ Główną zasadą jest to rozsądne podejście do wszystkiego.