221 Shares 7259 views

Czy w ciąży dziewicą? Mamy opcje rozważyć

Przez długi czas na pytanie: „Czy w ciąży virgin” – lekarze dają jednoznacznej odpowiedzi: „Nie”. Teraz jest to stawia pod znakiem zapytania, a zatem zapewnia wiele opcji, takich jak ciąża z zachowaniem błony dziewiczej, a także ciąży od pieszczoty zatrudnienia.

Hymen – rodzaj membrany, korek, który zamyka przejście pochwy i ma frędzlami strukturę. Jego kształt jest często pierścień kilka otworów, przez które wypływ krwi podczas menstruacji. Pierwszy kontakt seksualny błona dziewicza nie zawsze może przerwać, ponieważ jest bardzo elastyczna. Ale może dostać się przez otwory w pochwie nasienia, które będą prowadzić do poczęcia i rozwoju ciąży. Dlatego każda młoda dziewczyna, dla którego interesująca jest kwestia, czy ciężarnej dziewicy, powinien być ostrożny z ich pierwszego seksualnego współżycia. Ważnym kryterium ciąży w tym przypadku jest obecność ustalonego regularnego cyklu miesiączkowego. W związku z powyższym, mimo że tylko pierwszy stosunek płciowy może spowodować, w większości przypadków, brak doświadczenia, aby począć dziecko.

Druga opcja ciąży, nawet jeśli dziewczyna jest dziewicą – jest wzajemna sympatia lub pieszczoty. W tym przypadku, penetracja pochwy nie występuje, ale nasienie mężczyzn przez otwory w błony dziewiczej mogą dostać się do kobiecej pochwy. W tym przypadku odpowiedź na pytanie „Czy w ciąży virgin” jest twierdząca. Po tym wszystkim, w praktyce występują przypadki, gdy kobieta w ciąży w czasie porodu odkrywanie hymen w integralności i bezpieczeństwa, a pęknięcie występuje podczas porodu. Eksperci twierdzą, że kobieta jest błona dziewicza jest tak elastyczny, że można go rozciągnąć do rozmiarów penisa mężczyzn.

Ważnym pozostaje pytanie: „Co dzień cyklu można zajść w ciążę?” Optymalny czas ciąży – w okresie owulacji, gdy istnieje wyjście z jajkiem. Wstępnie wypada w środku cyklu (może być wykonane z dokładnością do 2-3 dni). Każda kobieta jest w stanie obliczyć, na którym dzień można zajść w ciążę. To wystarczy, aby zachować prosty kalendarz, który będzie traktowany jako początek i koniec cyklu, okres cyklu, a dni stosunku płciowego.

Zatem obecność nienaruszonej błony dziewiczej dziewczyny nie wyklucza koncepcję. I ciąża w tym przypadku nie jest zaskoczeniem dla Ciebie, należy wziąć pod uwagę wszystkie znane metody antykoncepcji. Zasadniczo jest to niehormonalnym środki, świece i plemnikobójczych.

Dlatego, jak obecną praktyką, wyraźna odpowiedź na pytanie „Czy w ciąży virgin” nie istnieje. Po tym wszystkim, istnieje wiele niuansów, które mogą przechylić szalę w jednym lub drugim kierunku. Dlatego należy zachować ostrożność podczas psevdopolovyh kontaktów, ponieważ zawsze istnieje ryzyko niechcianych ciąż, zwłaszcza w młodym wieku.