122 Shares 7810 views

Diagnoza macicy macicy. Jak traktować miazgę z ludowymi środkami zaradczy?

Takie okropne, na pierwszy rzut oka rozpoznanie rozpoznaje około 45% kobiet między 30 a 50 rokiem życia. Czy macicy macicy są naprawdę straszne, jak leczyć , jeśli diagnoza jest prawidłowa? Rozważmy te pytania w tym artykule.

Przede wszystkim rozumiemy, że miom macica jest guzem łagodnym. Istnieje taka nienowotworowa nowotwór tkanki łącznej, reprezentująca węzeł włókien mięśni gładkich, które są ze sobą powiązane.

Przyczyny choroby

Głównymi przyczynami wystąpienia mogą być najbardziej nieprzewidywalne czynniki: niewydolność hormonalna, urazowa trauma (czyszczenie, aborcja, poród, itp.), Predyspozycje genetyczne.

Mięśniaki macicy: jak traktować tradycyjnymi metodami

Leczenie tej choroby kobiecej odbywa się na dwa sposoby. Jest konserwatywny i chirurgiczny. Wszystko zależy od stadium choroby w momencie wykrycia macicy macicy. Jak traktować zachowawczo? Proces ten polega na wystarczająco długim spożyciu leków hormonalnych, które pomagają powstrzymać wzrost mięśniaka, zmniejszyć jego wielkość i zapobiec ewentualnemu nawrotowi. Takimi środkami są Utrozhestan, Danazol, Gestrinone i różne hormonalne spiraloidy wewnątrzmaciczne. Są jednak przypadki, gdy konserwatywna metoda jest już nieskuteczna. W tym przypadku pacjentowi przypisano zabieg chirurgiczny. Wiele kobiet zastanawia się, gdzie leczyć macicę macicy, aby operacja nie powiodła się. Po pierwsze, musisz zapytać, ile wykwalifikowanego chirurg-ginekologa. Jeśli istnieją wątpliwości, lepiej skontaktuj się z prywatnymi klinikami, gdzie prowadzone są przez profesorów. W tym przypadku prawdopodobieństwo powikłań po zabiegu jest minimalne.

Obserwujemy mazowieckę macicy z ludowymi środkami zaradczymi

Jeśli zdiagnozowano "macicę macicy", jak ją leczyć, poprosi o medycynę ludową. Poniższa recepta na zdrowie jest bardzo popularna wśród uzdrowicieli:

Musisz wziąć kawałek świeżych, białych cebul (skórkę, jak czosnek – biały) i dwa średnie segmenty czosnku. Rozebrać wszystko na drobnym tarkerze lub przejechać przez blender, owinąć świeżo przygotowaną grungę w gazy, przymocować ją silnym nicią, pozostawiając koniec (20 cm) i wsunąć ją do pochwy tak głęboko jak to możliwe przez całą noc. Dlatego konieczne jest zrobienie tego w ciągu miesiąca każdego dnia, dopóki mięśniak nie zostanie rozwiązany. Kashitsu powinno być codziennie przygotowywane i użyte tampon wyrzucić.

Według recenzji kobiet, bardzo dobrze jest przyjmować infuzję ziołową: wziąć liście truskawek (5 części), ziele macicy, ziele dziurawca, nagietek, kora szakarda, kwiaty rumianku (2 części), krwawnik (1 część). Wszyscy zmielają i zasnęli w termosie, wlać mieszaninę do litra wrzącej wody i naparować przez 12 godzin. Szczep. Pić 2 razy dziennie przez 100 minut przez 10 dni. Następnie zrób sobie przerwę przez 2 miesiące i pić ponownie.

W celu skutecznego leczenia fibroidsów, przygotuj maść, do przygotowania którego potrzebujesz 800 g oleju roślinnego (najlepiej oliwy z oliwek lub kukurydzy), 10 gramów korzenia elecampanu, 10 g gorzkiego piołuła, 10 g kwiatów rumianku, 20 gramów koniczyny słodkiej, 20 gramów trzciny cukrowej. Wszystkie składniki muszą być nalegane w banku, w ciemnym miejscu, 24 dni, czasami mieszając. Następnie szczep. W otrzymanym środku nasączamy tampon i wchodzimy do pochwy przez noc. Przebieg leczenia – aż mieszanina się skończy (około miesiąca). Przechowywać w ciemnym miejscu.

Uwaga!

Każda kobieta powinna pamiętać, że co sześć miesięcy musi przejść badanie z ginekologiem, aby nie rozpocząć możliwych patologii macicy i kończyn.