575 Shares 7948 views

Leczenie suka wymienia: trudne, ale możliwe

Suche wymię (hydradenitis) jest ostre zapalenie gruczołów potowych, które są usytuowane w zagłębieniach pod pachami. Choroba ta – bardzo nieprzyjemne zjawisko, ponieważ towarzyszy nagromadzenie ropy. Leczenie wymion matki powinny być wykonywane natychmiast. Hidradenitis nie rozwiąże na własną rękę, więc należy skontaktować się z lekarzem, nie czekając na pojawienie się ropą.


Środki zapobiegawcze choroby są spowodowane przez higieny osobistej, noszenie luźnych ubrań, które nie jest zbyt mocno pod pachami, porzucenia perfum i kosmetyków, podrażnia skórę.

Jak pozbyć wymion matki

Aby przeprowadzić właściwe i skuteczne leczenie wymaga porady eksperta. Objawy Hidradenitis podobne do niektórych innych procesów zapalnych. Na podstawie diagnozy lekarz powołuje antybiotyki i preparaty kursu naprawczej. Oprócz stosowania leków doustnie, świetna jakość w leczeniu wymion matki ma wpływ lokalny. Gdy nie ma powstawanie ropa i ropień odkrył, że nie zaleca się ogrzać pachy codziennie suche ciepło. W ten sposób leczenie wymion matki powinny być wykonywane co 4-5 godzin.

Suche ogrzewania stosuje się ręcznik, żelazo ogrzewa się lub namacza w gorącym patelni sól kilka minut (można stosować piasek) owinięte tkaniną. przyporządkowana również ogrzaniu specjalne lampy przez 5 minut. Odległość od niego do skóry, gdy powinna wynosić co najmniej 20 cm.

Terapia suka wymion w przypadku powstawania ropy

W tworzeniu wysięku Wynikający stąd proces zapalną w dotkniętych obszarach hidradenitis konieczność leczenia tych środków antyseptycznych, takich jak roztwór nadmanganianu potasu, alkohol salicylowy, maści, smarów, które mają dokładnie do leczenia tej choroby. W tym przypadku ekspozycji ciepła jest surowo zabronione. Wrzody, należy przemyć wywar przygotowany z kalanchoe i dziurawiec nalewki Sophora lub arniki, olejek eukaliptusowy lub rokitnika.

Jeśli zaniedbane leczenie wymion matki nie jest
obyć się bez zabiegu. Podczas terapii pacjent nie może wykąpać, mogą korzystać jedynie prysznic. Woda nie powinna być zbyt gorąca, a obszar zapalny powinny być pokryte tynkiem.

Jak leczyć suką wymion sposoby ludowe

Jako pierwszy niezbędnej pomocy z hidradenitis wykorzystywane liści kapusty, liliowy i babki, które są stałymi bandaż ulegać częstym zmianom pod pachą. Jeśli sezon nie pozwala używać świeżych liści tych roślin, możliwe jest zastąpienie ich przecięcie wzdłuż liści aloesu. Radzi sobie z problemem cebulą, pieczone w piecu i jest stosowana (cięcie w połowie) do dotkniętych miejscach.

Narzędzia te powinny być zmieniane do bardziej efektywnego procesu gojenia. Również leczenie wymion matki może przyspieszyć nowe ziemniaki, które są rozdrabniane i zastosowano 3 – 4 razy w ciągu dnia na pachami.