300 Shares 2374 views

Biografia gwiazd: Olga Kabo – utalentowana aktorka teatru i kina

Oskarżona artystka Federacji Rosyjskiej, utalentowana aktorka i piękna kobieta Olga Kabo, której biografia zostanie opisana w artykule, otrzymała dobry przygotowania do przyszłej kariery jako dziecko. Rodzice przyszłej aktorki to inżynierowie, ale nie chcieli, aby ich córka podążała za nimi. Próbowali jak najszybciej odkryć zdolność swojej córki do jej rozwoju, jak mówi jej biografia. Olga Kabo jest obecnie popularnym specjalistą w dziedzinie aktorstwa. Ona jest zaproszona do roli wielu ról, a wszyscy osiągają sukces z blaskiem.


Biografia gwiazd: Olga Kabo w dzieciństwie

28 stycznia 1968 r. Urodziła się córka Kabo. Przez pierwsze pięć lat mieszkała w Uralu, a babka była zaangażowana w szkolenia, podczas gdy jej rodzice zarabiali. Jako uczennica, z uporem ojca, ćwiczyła tańce towarzyskie, muzykę i gimnastykę rytmiczną, a nawet odwiedziła klub młodych kosmonautów. W latach 1980-1985 studiowała aktorstwo w Teatrze Young Muscovite, który zdecydował się na wybór swojej ścieżki życia. Po ośmiu klasach, Olga została przeniesiona do szkoły o kierunku teatralnym i literackim, po czym wstąpiła do VGIK.

Biografia gwiazd: Olga Kabo w drodze do chwały

Do czasu otrzymania dyplomu wyższego wykształcenia, Olga miała już kilkanaście prac w kinie. Ale jej popularność pochłonęła rolę nago w "Komedii o Lysistratus", natychmiast została uznana za "symbol płciowy kraju". Aktorka z takim tytułem nie zgadza się. I rzeczywiście, jest bardziej księżniczką, kobietą-marzeniem, ponieważ większość jej ról jest romantyczna, liryczna natura.

Biografia gwiazd: Olga Kabo w Ameryce

We wczesnych latach 90. Olga została zaproszona do pracy w Stanach Zjednoczonych. Tam zagrała w takich filmach, jak "Running on Ice", "Pogrzeb szczurów". Aktorka lubi pracować w Stanach, powiedziała, że proces kręcenia jest bardziej zorganizowany niż w Rosji, a aktorzy są bardziej szanowani.

Biografia Olgi Cabo: filmografia

Aktorka zakochała się w publiczności za odważne, a jednocześnie bardzo romantyczne obrazy. W filmach "Knight's Castle", "Crusader", "Przygoda Quentin Durward" musiała jeździć konno i odważnie walczyć o miecze, a przy dużych prędkościach pędzić na motocyklu. Kilka razy aktorka nawet otrzymała obrażenia, ale nie przestraszyła się jej, uważa takie przypadki za koszt zawodu. Olga nadal aktywnie gra w filmach. Wśród ostatnich udanych projektów z udziałem Kabo można wyróżnić "Czas oszołomienia", "Morze Żółwowe". Poza rolami w kinie, Olga gra natychmiast w dwóch teatrach. Jeśli chodzi o to, jak udaje jej się połączyć wszystko, odpowiada z uśmiechem, którego nie zna. Godnym szacunku jest fakt, że obecnie Olga jest trzecim wyższym wykształceniem! Nadal ma czas, aby być dobrą żoną i matką dwojga dzieci.

Życie osobiste i rodzina. Olga Kabo. Biografia

Mąż aktora, Nikolai Razgulyaev, jest dobrym biznesmenem, popiera żonę. W sierpniu 2012 r. Olga dał jej mężowi syna, który został mianowany Victorem. Inna para przynosi córkę Olgi z pierwszego małżeństwa (z Vasilisin Eduard) – Tatyana. Dziewczyna jest bardzo twórczym człowiekiem, studiuje w internacie w Moskiewskim Uniwersytecie Państwowym, zajmuje się tańcem.