741 Shares 5816 views

Teatr młodzieżowy, Władywostok: przegląd, opis, historia, plakat i opinie

Uwielbiam grać działających nieodłączne człowiekowi od niepamiętnych czasów. Dlatego na całym świecie i we wszystkich kulturach teatrów – nieodłączną częścią ludzkiego życia.

Teatr Młodzieży (Władywostok) dziś ma bogatą przeszłość. Jest to jeden z najstarszych teatrów w mieście, który znajduje się w samym centrum. Teatr Młodzieży (Władywostok), których repertuar jest przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych odbiorców, począwszy od dzieci, zawsze były popularne, a tak wiele powodów. Przede wszystkim, oczywiście, ze względu na skład utalentowanych aktorów, którzy mogą spędzać godziny utrzymując całą publiczność na palcach. Ale spójrzmy na zamówienie.

Trochę historii, i jak to wszystko się zaczęło

Teatr Młodzieży (Władywostok) jest teatr pierwszych zabaw, który otworzył przed II wojną światową – w 1930 roku. W teorii wszystko powinno być robią dzieci: wiele ciekawych ozdób uszyć kostiumy i, oczywiście, bezpośrednio uczestniczyć w przedstawieniach.

Jednak wojna i różne okoliczności zmuszeni odłożyć wszystko. Dopiero w 1946 roku został zorganizowany Youth Theatre. Pierwszy występ – „” Jak hartowała się stal „” – grał tuż przed Nowym Rokiem, w dniu 31 grudnia.

Ponad siedemdziesięciu lat swojej historii teatr zmienił nazwę kilka razy. Starsze pokolenie pamięta go jako Teatr Młodych Widzów, w średnim wieku ludzi znał jako Kameralnej Teatru dramatycznego. A od 1999 roku i do dziś nazywa się Teatr Młodzieży (Władywostok).

Przez lata nie zostały dostarczone ponad pięciuset spektakli. Teatr Młodzieży (Władywostok) docenia i stan. Jest praca sztuka zaszczycony i wyróżniony Worker Kultury dwudziestu pracowników teatru otrzymał tytuł „Artist Ludowej”. Również firma stale zaangażowany w różnych konkursach federalnym i globalnej skali, które są stale doskonalić swoje umiejętności.

Teatr Młodzieży (Władywostok)

Playbill jest naprawdę imponująca. Badając repertuar można zgubić się w różnych reprezentacjach. Po tym wszystkim, jest to okazja do spędzenia wolnego czasu, aby zobaczyć występy takich dramaturgów klasycznych i współczesnych. Repertuar składa się z dwóch arcydzieł rosyjskich i zagranicznych. teatr młodzież sama (Władywostok) jest skierowany do różnych grup docelowych. Dlatego można bezpiecznie brać grę dziecka zacząć zaszczepić w nim miłość do sztuki od dzieciństwa.

Plakat na najbliższą przyszłość:

 • „Wojna była jutro.”
 • "Vasilisa the Beautiful".
 • "Ghost Ship".
 • "Wasilij Terkin".
 • „Przygody Chuck”.
 • "The Scarlet Flower".
 • „Wszystko zaczyna się od miłości.”
 • "Babi bunt".
 • „poganie”.
 • „Wszystko będzie dobrze”.
 • "Flint".
 • „Powodzenia!”.

Z przeszłości – przyszłość

Teatr Młodzieży (Władywostok) początkowo nie miał stałego miejsca. Ale był to chwilowy problem, a wkrótce – w 1954 roku teatr otrzymał zezwolenie na pobyt stały na ulicy Svetlanskaya, 15-a.

Budynek teatru, który został zbudowany w 1876 roku, jest uznawany za zabytek. Fasada, oczywiście, został zrekonstruowany, prace trwały przez 7 lat. Były one tak duże, że byli zaangażowani nie tylko pracowników, ale także aktorów teatru, studentów i młodych ludzi, którzy chcą mieć swój własny teatr w centrum miasta.

Pierwsza prezentacja absolwentów umieścić Gorky Studios. To był wyjątkowy i ekscytujący czas dla młodych aktorów, którzy w miłości z teatru i zawodu. Oczywiście, w miarę upływu czasu, stało uzupełniane aktorzy pochodzą z różnych części kraju. Życie tutaj kipiał. Dopiero w pierwszej dekadzie Youth Theatre (Władywostok), a raczej jego trupa zrealizował ponad 80 spektakli.

Aktorów i reżyserów teatru

Od tego czasu wiele wody upłynęło, a teraz, w XXI wieku wymaga nowego podejścia. Dlatego teatr uaktualnił swój reżyserski kompozycję, a dziś można już zobaczyć wiele młodych i utalentowanych reżyserów, którzy przynieśli ze sobą różnorodność i oryginalność. Ludzie przyjął go z entuzjazmem, więc dzisiaj każdy może znaleźć tu coś dla siebie, niezależnie od wieku. Dlatego możemy śmiało powiedzieć, że Teatr Młodzieży (Władywostok), którego plakat jest stale aktualizowana, nowe i nowoczesne.

Potwierdza to fakt, że w 2016 roku otworzył nowy (mały) scenę w teatrze.

Najciekawsze, że w ciągu lat pracy tutaj nie tylko krajowych producentów, aktorów i artystów, ale również ekspertów z innych krajów, takich jak Japonia, Korea Południowa, Polsce, Stanach Zjednoczonych.

Trasa spędza niemal na całym świecie, dzięki czemu popularność teatru jeszcze szerszą i rozprzestrzeniać swoją sławę daleko poza Dalekim Wschodzie.

Trochę o występach

Każdy wie, że jakość teatru zależy od dyrektorów. Po tym wszystkim, to oni decydują, co umieścić występy, które budzą wątpliwości i obawy w tych przedstawień. I tak jak w teatrze są młodych i odważnych reżyserów można znaleźć w repertuarze spektakle, które podnoszą kwestie kolczaste jako adaptacji nastolatka w dzisiejszym trudnym środowisku, trudności w relacjach między dziećmi i dorosłymi, a także wielu innych zagadnień psychologicznych i ważnych.

Opis ten jest bardzo odpowiedni powieść psychologiczna „Bohater naszych czasów”. 20 maja – jest to data, kiedy gra „Hero of Our Time” Youth Theatre (Władywostok) pokazuje całego miasta i licznych wielbicieli Melpomeny, to na pewno się do miasta, aby zobaczyć klasykę na własne oczy.

„Bohater naszych czasów” w teatrze

Wizerunek bohatera Lermontow próbował otworzyć i pokazać wszystkie wady, które panowały wśród młodzieży szlacheckiej z XIX wieku. Tak, że wydajność będzie bardziej interesujące i istotne, a właściwie dzisiaj nie istnieje dużo „” Pieczorin „”, który spalił się jego życie bez celu.

Reżyser ustawił wielki cel: pokazać szkody cynizmu, self-sprzeczności i innych wad.

Ponadto powieść filozoficzna, ujawnia ważne kwestie, takie jak sens życia i tragicznej miłości.

Tak więc widzimy, że pomimo faktu, że powieść została napisana dwa wieki temu, to jest tak istotne dla dzisiejszego. Po tym wszystkim, każde pokolenie ma swój „Pieczorin” – jego dodatkowe, niepotrzebne ludzi.

dyrektor produkcji A. Lobygin obiecuje, że show będzie bardziej niż ciekawe i intrygujące.

opinie

Wiele osób odwiedzających teatr po raz pierwszy, podkreślają staranny dobór repertuaru trupy obejmującej zarówno krajowych jak i światowych arcydzieł klasycznego dramatu i nowoczesnych dzieł. Szczególnie podoba mi się teatr dzieci przebywających tam swoje ulubione postacie.

wniosek

Pomimo swojej bogatej i bardzo długiej historii, teatr jest wciąż żywa i zyskuje nowych fanów gatunku.