621 Shares 1510 views

Food "Royal Canin" dla kotów: opinie. Karma Royal Canin: cenę

Prawidłowe i zrównoważone odżywianie – klucz do zdrowia i długowieczności naszych czworonogów. Puszysty dieta może składać się z produktów naturalnych i od specjalistycznego kotów. Jednakże, dając pierwszeństwo do pierwszego przykładu wykonania, konieczne jest, aby pamiętać, że szczątki przyjmującego posiłku lub produktów, które wygasło nie nadają się do karmienia zwierząt domowych. W istocie kotów – drapieżniki. Odżywianie powinno być pełne pokarmu białkowego. gospodarzem zadanie – jak najbliżej do naturalnej diety. Coś, bez których nasz organizm nie może prawidłowo funkcjonować, to nie zawsze jest dobre dla zdrowia kota. Tradycyjny mleko i ryby nadają się tylko do animowanego mruczenie. W zwykłym życiu Puszysty lepiej ograniczyć ich spożycie. W skrócie, karmienie zwierząt, produkty naturalne wymaga szczególnej uwagi. Dlatego właściciele często wolą przygotowanych potraw. One zawierać wszystkie składniki odżywcze, witaminy i minerały niezbędne dla zdrowia Twojego pupila.


Food "Royal Canin" – wybór numer 1

Co wolisz? Jednym z najbardziej popularnych dzisiaj jest jedzenie „Royal Canin” dla kotów. Odpowiedzi o nim każdy dzień jest wypełniony specjalistycznych stronach i forach. Ta żywność należy do klasy premium, co oznacza, że może on być zastąpiony bez obawy o naturalnej żywności. W dodatku do paszy każdy producent dzień produkuje i wyrobów medycznych. Zakres obejmuje zarówno pokarmy suche i mokre. Fuzzy pewien podziękować właścicielowi za życzliwość i ciepło zróżnicowanej diety. Karma nie tylko bardzo przyjemny smak, ale również doskonale wyważone. Każdy produkt odpowiada w pewnym wieku. To osobiste podejście pozwala producentowi wybrać najbardziej przydatne do żywienia zwierząt, które spełniają ich potrzeby. Pasza zróżnicowanie oparte jest nie tylko wiek zwierzęcia, ale także innych cech charakterystycznych, na przykład, rasy i fizjologiczne.

Zalety produktu

Większość właścicieli zwierząt doiashnih wśród premii zakąsek wybrać dokładnie żywności „” Royal Canin dla kotów. Recenzje potwierdza pozytywny wpływ na zdrowie kota. Zwierzęta i dieta, która zbudowana jest na rufie marki, wesoły, zabawny i komórkowego. To poprawia siłę i status wełny puszyste. Ponadto, jedzenie „Royal Canin” w większości przypadków, nie przyczynia się do zwiększenia masy ciała zwierzęcia. Dla normalnego rozwoju zwierzęcia to nie tylko ważne, aby wybrać odpowiednią dietę, ale także zgodne z proporcjami podczas karmienia. Na producenta opakowań określa wiek i wagę zwierzęcia, a także codzienne posuw. Ponadto, jeżeli waga zwierzęcia przekracza normy należy odpychane od wartości optymalnej. Pamiętaj, że nadwaga powoduje nieprawidłowe działanie narządów wewnętrznych i szkodliwe dla zdrowia zwierzaka.

Co pasza jest, aby dać pierwszeństwo

Dla zwierząt nie cierpiących z powodu problemów stomatologicznych, producenci powinni wybierać żywność „Royal Canin” suchy. To przyczynia się do eliminacji kamienia nazębnego oraz zaspokaja instynkt żucia kotów. Pamiętaj, jeśli karma zawiera suchy pokarm, powinien zawsze mieć dostęp do czystej wody. Co do puszki karmy, mogą być używane jako smakołyki na puszystą masę. W takiej gamy produktów z marką, nawet najbardziej wybredny mruczenie znajdzie coś do gustu. Ze względu na produkty z producentem kot zje, a właściciel – spokojnych dla jego zdrowia.

kompozycja paszy

Spróbuj zrozumieć, jakie są nasze zwierzęta z jedzeniem „Royal Canin”. Skład więcej niż 30 procent są reprezentowane przez białka. Produkty wykonane są z kurczaka, indyka. Niewielki udział białek roślinnych. W szczególności, kompozycja zawiera kukurydzę. Wśród innych składników są kurczak i oleje rybne, ryż, pulpa buraczana. Mineralne i witaminowe przedstawione biotynę, wapnia, drożdże browarniane, miedź, kwas foliowy, ekstrakt z korzenia cykorii, mangan, chlorki, potas, sód, cynk, tauryna, ekstrakt nagietek, siarczan żelaza, witaminy C, B i innych.

pewne niuanse

Według producentów, doskonałe połączenie białek, tłuszczów, węglowodanów, witamin i minerałów dokonywania takiego użyteczne żywności „Royal Canin” dla kotów. opinie klientów, jednak nie zawsze jest tak pozytywne. Wielu właścicieli zwierząt domowych są zaniepokojeni dużą zawartością węglowodanów w diecie. Również nie korzystają zdrowie kota i kukurydzy deklarowanej przez producenta. W skład niektórych odmian produktów ten konkretny składnik jest w pierwszej kolejności, wypierając mniej cenne dla Fluffy drobiu.

RSS linia medyczny

Nie ma sporu pasze lecznicze „Royal Canin” dla kotów. Opinii o nim jako o profesjonalnych lekarzy weterynarii i właścicieli są pozytywne. Linia obejmuje żywność, z uwzględnieniem indywidualnych cech zdrowia kota. Szeroka gama pozwala na wybranie optymalnej diety terapeutyczne dla sterylizowanych i kastrowanych zwierząt, kotów cierpiących na alergię, choroby nerek, wątroby, cukrzyca, problemy trawienne i zębów. Taka dieta pozwoli domowych doskonały stan zdrowia, dla których będzie on na pewno dziękuję.

Food "Royal Canin" dla kociąt

Zdecydowaliśmy się na kociaka? Przed dostarczeniem do domu mrucząc puszysty, trzeba zadbać o swoją dietę. Co do zasady, w pierwszym miesiącu swojego życia kotek karmione mlekiem matki. Wraz z nim dostaje energii, składników odżywczych i witamin niezbędnych do prawidłowego rozwoju. Gdy dziecko wpada do nowej rodziny, obrony jego ciała są osłabione. Niedoskonałe i trawienny kotek systemu. Jej rozwój jest stopniowy. Dlatego w pierwszych miesiącach po urodzeniu, dlatego ważne jest, że kotek zbilansowana dieta wspierać swój system odpornościowy i przewodu pokarmowego. Jego dieta musi zawierać pokarmy, które zawierają przeciwutleniacze, probiotyki, luteina, witaminy i takryny. Najlepszy wybór dla Twojego dziecka będzie karmić puszysty „Royal Canin” dla kociąt. produkty producenta są suche jedzenie, żywność w puszkach i desery. Te ostatnie mają idealną konsystencję i są idealne do przejścia na pokarm stały z mlekiem matki. Taka żywność może być stosowany do karmienia kotów dorosłych w okresie laktacji.

Alergie u kotów

Niestety, reakcje alergiczne – nie rzadkość nie tylko dla ludzi, ale dla wielu kotów. Mogą one powodować żywność, ugryzienie, pyłek, chemikaliów i innych substancji drażniących. Alergia zwierząt objawia jako wysypka, świąd, kichanie, wyciek z nosa, a czasami wymioty i zaburzenia jelitowe. Jeśli kontaktowe zapalenie skóry, skóra staje się czerwony kot, to może pojawić się na uszczelce. Rozwiązać ten problem, podobnie jak wielu innych, pomoże znajome jedzenie „Royal Canin” hipoalergiczne. On jest reprezentowany w linii medycznej i musi zastąpić diety zwierzęcia przy najmniejszym podejrzeniu alergii. Taka pasza zawierała białka gidralizovannye które są łatwo absorbowane przez organizm. Kompozycja zawiera również niacynę, biotynę i kwas pantotenowy. Wprowadzają one funkcję ochronną skóry zwierzęcia. Wsad zawierał dużą ilość włókien fermentacji i zeolitu. Chronią błonę śluzową jelit i utrzymać równowagę mikroflory. Taka dieta terapeutyczna nie tylko złagodzić nieprzyjemne objawy alergii domowych, ale również będzie profilaktyka chorób układu moczowego. Żywności skonstruowane w taki rufy stwarza niekorzystne środowisko dla tworzenia struwit i kryształów szczawianu wapnia.

ceny

Rozważaliśmy zalety składu i zakresu żywności „Royal Canin”, cena za nimi – ostatnią rzeczą, powinniśmy dowiedzieć się. Oryginalny producent marki żywności jest Francja. Dziś jednak produkcja ma siedzibę w Rosji. Przy zakupie, eksperci radzą, aby preferują produkty importowane, jeśli jest dostępna. Niewątpliwą zaletą zarówno na sucho jak i żywność w puszkach musy jest ich dostępność. W porównaniu z innymi klasy Super Premium paszowego Niewątpliwą zaletą produktów „Royal Canin” – za to cenę. Średnio mieszkańcy Moskwy kupić 1 kg paszy Fluffy będzie kosztować 450-500 rubli. W Kijowie, właściciele zwierząt muszą dać jedzenie „Royal Canin” 150-200 UAH.

Moc karmi „Royal Canin” zwierzę podać wymaganą ilość energii dla pogodnym nastroju i aktywnego zachowania, zachować zdrowe i piękne.