132 Shares 6314 views

Jakie są najbardziej niebezpieczne psy?

W całej historii ludzkiego istnienia dużej liczby ras psów pochodzą z różnego charakteru i celu. Ten groźny strażnik i nieustraszony Walki i przyjazny towarzysze, i zabawna pokój pies. Ale trzeba pamiętać, że są one – drapieżniki, aw pewnych okolicznościach przedstawiciel każdej rasy może być niebezpieczny dla ludzi.


Przed rozpoczęciem zwierzaka, trzeba jak skały i można dowiedzieć się więcej o tym, co jest najbardziej niebezpieczny pies. Jest to szczególnie ważne, jeśli rodzina ma małe dzieci i inne zwierzęta.

Duże znaczenie ma właściwe wychowanie zwierzęcia. Jeśli pies oglądania i stosując się do rad specjalistów, można uniknąć wielu problemów nawet z najpoważniejszych skale. Pet staje się agresywny, niezależnie od rasy, kiedy dostanie się w niepowołane ręce. Najbardziej niebezpieczny pies – jest niegrzeczny i niekompetentny.

Naukowcy w Ameryce od dawna badania zostały przeprowadzone, analizowane i przygotował listę najbardziej niebezpiecznych gatunków. Oczywiście, lista ta nie powinna być traktowana jako coś niezmiennego, ponieważ niemożliwe jest sformułowanie kryteriów determinujących największe niebezpieczeństwo. Jakie są najbardziej niebezpiecznych ras psów?

Na szczycie listy – pit bull terrier. Jest specjalnie hodowane do walk. Przedstawiciele tej rasy są silne, nieustraszony, wytrzymały, odporny na ból. Walka cechy położył je genetycznie. Pies opracowała muskulatura i mocne szczęki, z których ofiara nie jest już w stanie uciec.

Na liście „najbardziej niebezpiecznym psem” stała Rottweiler, co nie jest zaskakujące. Przedstawiciele tej rasy – duże, śmiałe i niezwykle silne fizycznie skłonni dominować. Oni doskonale czują się na ich terytorium i są wiernymi stróżami. Przeszkolonych rottweilery może być źródłem poważnego niebezpieczeństwa dla ludzi. Niedoświadczony właściciel nie może poradzić sobie z charakteru i fizycznej wytrzymałości Rottweiler.

Jednym z najgroźniejszych gatunków jest uważany za owczarek niemiecki. Pies jest inna inteligencja, czujność i agresywność. Jest odważny i pewny siebie. Nic dziwnego, że są one wykorzystywane w policji.

Husky – bardzo mądry i energiczny pies. Staje się agresywny bez odpowiedniego szkolenia. Te psy nie mają wartowników stojących ochronne i dość miękkie w charakterze, ale Badanie wykazało, że 6% wszystkich dotkniętych psy zostały ugryziony.

Malamut – pies, jak wilk. To może stać się niebezpieczne, jeśli umieścić swoją edukację przypadkowi i nie wykonywać. Brak odpowiedniej edukacji sprawia malamute agresywny.

Innym niebezpiecznym rasy – w Doberman. Te psy są bardzo agresywne. Są doskonałe strażnik, inteligentny i lojalnymi przyjaciółmi. Co do zasady, Dobermany atakować tylko w przypadku naruszenia jego granic lub granic, lub gdy ich rodzina jest w niebezpieczeństwie.

Wśród najbardziej niebezpiecznej rasy Presa Canario dotyczy. Ten pies był używany do opiekować się bydło. Dziś jest ona powierzona do pilnowania domu. Pies jest silny i nieustraszony, można poradzić sobie z każdą ofiarą łatwo.

W „niebezpiecznych ras psów” listy hit miękki wyglądające chow. Wymaga uwagi i szkolenia, w przeciwnym razie – staje się bardzo agresywny.

Niebezpieczne rasy jest uważana za bokser. Agresja może rozwijać ze względu na uparty i niezależny charakter psa. Bokserki są zabawy, ruchu, zabawny, i ze swej natury nie są agresywne. Ale ich upór i przewrotność zrobić kompleks szkolenia psów.

Na liście „najbardziej niebezpiecznego psa” jest zawarty dalmatyńczyki. W rzeczywistości, to nie jest tak nieszkodliwe, jak sądzi większość ludzi. Dalmatyńczyków – rasa strażnik z odpowiednimi cechami. Niewłaściwe wychowanie i brak szkolenia może prowadzić do bardzo agresywne w stosunku do ludzi.

Wielu właścicieli niebezpiecznych ras nie mogą zgodzić się z opinią naukowców, aby zrobić listę. Ale każdy pojedynczy pies ma swój niepowtarzalny charakter, a zwierzęta są hodowane w różnych środowiskach.