365 Shares 6759 views

„Ou” (tabletka): opinie, ceny, instrukcje, zdjęcia, gry i funkcje

Rosyjskich spółek „ou” dostawy do rosyjskiego rynku mobilnej elektroniki jakości, funkcjonalne i, co najważniejsze, niedrogich urządzeń. Użytkownik może uzyskać urządzenie utylizacji posiadający przyzwoite parametry w przystępnej cenie. Jaka jest specyfika najbardziej znanych modeli tabletu z „ou”?

Informacje o marce

Firma EXPLAY – największym w Rosji producentem technologii cyfrowej (głównie smartfony, tablety, Nawigacja GPS, a także odtwarzacze MP3). Firma została założona w 2003 roku, początkowo specjalizująca się w dostarczaniu akcesoriów do telefonów komórkowych, słuchawek, jak i graczy. Z biegiem czasu asortyment marki rozszerzony. Firma posiada również dwa inne znaki towarowe – ProLife i Voxtel. Sprzedanych produktów „ou” w dużych sieciach handlowych i małych punktach sprzedaży detalicznej.

Według szacunków GfK, marka EXPLAY w 2014 roku był trzecim pod względem sprzedaży na rynku rosyjskim w segmencie tabletek. Firma była w pana firmie: w pierwsze miejsce na liście Samsung, na drugim – Apple. I to pomimo faktu, że w 2013 roku marka zajął 6. miejsce. Najczęściej kupowane w 2014 roku decyzja „ou” – Tablet EXPLAY Hit podobny typ urządzenia EXPLAY Tornado, a także urządzenie EXPLAY D8.2.

przewagi konkurencyjnej

Co jest szczególnie godne uwagi modele te urządzenia z rosyjskiej marki? Przede wszystkim fakt, że wszystkie one wspierać zdolność do łączenia się z Internetem za pośrednictwem sieci 3G. Jednocześnie może być używany 2 różne karty SIM, dzięki czemu użytkownik może, na przykład, aby szybko przełączać się z jednego operatora, dzięki której codziennego dostępu online, z drugiej strony, co jest korzystne podczas roamingu. Ponadto, odpowiednia opcja jest przydatna w przypadku różnych producentów różnią się jakością pokrycia w niektórych rejonach miasta.

Nauczmy się więcej najpopularniejszych, według statystyk sprzedaży, w 2014 roku, produkty z rosyjskiej marki. Dowiedzieć się, ile tabletka „ou” w taki czy inny sposób modyfikacji. Ale to nie wszystkie niuanse naszego przeglądu. Najważniejszym aspektem, w którym będziemy zainteresowani co produkowanych „ou” tablet – opinie klientów.

EXPLAY obrażeń: cechy i osobliwości

Urządzenie to należy do klasy budżetowej. Jego podstawowe cechy. Sprzedawane pod marką „ou» Hit tablet model posiada procesor z 2 rdzenie i taktowanie 1,3 GHz. Zarządza system operacyjny Android urządzenia w wersji 4.2. Ilość RAM zainstalowana w urządzeniu, – 512 MB. Wbudowany w pamięci – 4 GB. Jest wsparcie dla dodatkowych kart pamięci, takich jak SD o pojemności do 32 GB. Tabletka zawiera wyświetlacz LCD typu o przekątnej 7 cali i rozdzielczości 1024 x 600 pikseli. Ekran obsługuje technologię Multitouch. Urządzenie to posiada dwie komory – podstawowy o rozdzielczości 2 MP i z przodu – 0,3 MP. Najważniejsze interfejsy komunikacyjne devaysa: microUSB, Wi-Fi, Bluetooth, GPS. Płyta obsługuje również dostęp do Internetu przez 3G. Ponadto, urządzenie może pracować z 2 kart SIM zwykłym formacie. devaysa pojemność baterii – 2800 mAh.

Jakie decyzje projekt zaangażowany, uwalniając tabletkę „ou”? Urządzenie Seryjne – poniżej.

Widzimy, że urządzenie jest w twórczy, a jednocześnie wystarczająco silny koncepcji, co czyni go wszechstronnym dla użytkowników z różnych preferencji w stylu aspekcie osobistym.

Charakterystyka urządzenia w agregacie być konkurencyjny. W ogóle, pozwalają na korzystanie z tabletu do większości zastosowań, typowe dla tego typu urządzeń – dostęp do Internetu, uruchomić podstawowe aplikacje i wiele dzisiejszych gier, takich jak, na przykład, enigMap Online. Urządzenie sprzęt z dwóch kamer zwiększa jego wszechstronność. Tak więc, można nie tylko robić zdjęcia, ale także sprawiają, autoportretów i wygodnie komunikować się przez Skype.

atrakcyjne ceny

Główną cechą, która różni się według niektórych ekspertów, tabletki „mate” – ceny i funkcji. To może być liczony wśród najbardziej atrakcyjnych na rynku dzięki ich urządzeń. Możemy w pełni prześledzić jest także przykładem tego modelu.

tabletka Hit EXPLAY wart około 4000. Rub. W tej samej cenie jest bardzo trudne do znalezienia rozwiązania konkurencyjne, zwłaszcza wśród tych, które są produkowane przez zagranicznych marek.

EXPLAY Hit: Opinie

Co użytkownicy mówią, kupił wyprodukowany przez „ou” tablecie? Opinie klientów są ogólnie pozytywny ton. Szczególnie pozytywne oceny danej kombinacji ceny i funkcjonalności urządzenia. I to pomimo faktu, że niektóre cechy urządzenia mogą wydawać się skromne – w szczególności, ilość pamięci RAM, tak że nie wszystkie najnowsze gry na tablecie „ou” może zostać zainstalowany, a następnie udanym starcie. Jednak podczas pracy z aplikacjami, jak wspomniano przez wielu użytkowników, znaczne problemy.

Urządzenie jest łatwe w obsłudze – użytkownicy pisać. Naprawdę nie potrzebne, mówili, instrukcja. Tabletka „ou” w tej modyfikacji jest kontrolowana, jak wspomniano powyżej, system operacyjny Android 4.2, interfejs, który jest znany większości współczesnych fanów mobilnej elektroniki. Komfort w aspekcie korzystania z urządzenia interfejsu oprogramowania uzupełnia wygody dotknij jego przycisków sprzętowych – przyciski i ekran dotykowy.

EXPLAY Tornado: cechy i osobliwości

Wyprodukowane przez «» ou tabletki Tornado również pasuje do szerokiego grona użytkowników. Urządzenie jest ustawione jako najlepszy dla mieszkańców dużych miast, które są aktywnie przenoszone z jednego obszaru do drugiego. Tabletka cechuje wszechstronność, funkcjonalność, niezawodność i niskie koszty – staje się zasadniczą cechę produktu rosyjskiej marki.

Urządzenie jest wyposażone, podobnie jak w poprzednich modelach, dwóch komór. Jeden pracuje w rozdzielczości 2 MP, z drugiej – 0,3 MP. Pomimo skromnej rysunku na przedniej kamery, to wystarczy, aby komunikować się przez Skype, a także spektakularne selfie – samodzielnie lub z przyjaciółmi.

Urządzenie charakteryzuje się kompaktową, stylową i silne ciało, a duża pojemność baterii jest wystarczający, co oznacza długotrwałe stosowanie ich bez opłat. Płyta 4 jest zamontowany rdzeni procesora i częstotliwość taktowania 1,3 GHz. Chip odpowiedzialny za obsługę devayse wideo – Mali-400. Te komponenty sprzętowe nadają doskonałą wydajność urządzenia. Może to być łatwe do uruchomienia podstawowych aplikacji i gier. W aspekcie elementów odpowiedzialnych za realizację, Tornado wygląda wystarczająco konkurencyjna nawet w stosunku do urządzeń wyższych kategoriach cenowych.

Charakterystyka płyty więcej.

Urządzenie jest wyposażone, podobnie jak w poprzednich modelach, wyświetlacz o przekątnej 7 cali i rozdzielczości 1024 x 600 pikseli. ekran Matrix technology – TFT. Rodzaj wyświetlacza – pojemnościowy, nie ma wsparcia dla „multi-touch”. RAM tabletki – 1 GB, które jest dwa razy więcej niż w poprzednim modelu. Podobnie – pamięć flash: jego objętość tego urządzenia – 8 GB. Możliwe jest zainstalowanie dodatkowych modułów, microSD do 32 GB. Devaysa podstawowe interfejsy komunikacyjne: Wi-Fi, Bluetooth w wersji 4. Podobnie jak w modelu Hit, urządzenie może przejść do trybu online poprzez 3G-kanałowym, jak również działać w trybie telefonu komórkowego. Można użyć 2 karty SIM jednocześnie. Jest GPS i A-GPS wsparcia. Urządzenie jest wyposażone w przyspieszeniomierz.

Co jest szczególnie godne uwagi tabletki „ou”? Ceny i cechy produktów rosyjskiej marki w bezpośrednim porównaniu z konkurencyjnymi rozwiązaniami mówią same za siebie. Urządzenie Tornado jest nieco droższe niż Hit – około 5000 rubli .. Jednakże, stosunkowo małe nadpłaty użytkownik otrzyma dwukrotnie więcej pamięci RAM, pamięci flash, a odpowiadający „czynnik” w odniesieniu do rdzeni.

EXPLAY Tornado: Opinie

Jak scharakteryzować użytkowników danego produktu „ou”? Tablet opinii, które są wspólne dla dużej liczby portali tematycznych, charakteryzujące się bardzo pozytywne. Wynika to głównie ze względu na jego pojemność. W tym przypadku, urządzenie jest wyposażone w 1 GB pamięci RAM, a to pociąga za sobą znaczne możliwości w aspekcie gry nośnych i aplikacji, zgodnie z właścicielami tabletu. Jest to ułatwione, zgodnie z nimi, jest również procesor wysoką wydajność z 4 rdzeni.

Subiektywne element – design, wygoda zarządzania, kolory – tablet charakteryzuje się również w pozytywnym tonie. Uczestnicy podkreślają jakość montażu obudowy, wysoki poziom to stosowane rozwiązania konstrukcyjne, a także łatwość funkcji zaangażowanie devaysa.

EXPLAY D 8.2 3G: cechy i osobliwości

Ta tabletka może być również dobrze przypisać do kategorii budżetu, choć jest droższy niż w dwóch poprzednich modeli. Teraz jego cena – około 6900 rubli. Rozważmy podstawowych cech technologicznych jednym z najbardziej popularnych tabletek z „ou”. Urządzenie jest wyposażone w procesor z dwoma rdzeniami i 1,2 GHz. RAM – 512 MB. Urządzenie posiada 8 GB pamięci flash, który można zwiększyć przez zastosowanie dodatkowych kart do 32 GB. Płyta jest wyposażona, jak poprzedni wzór dwie komory – pierwotnej rozdzielczości 2 MP i przednie – 0,3 MP.

Podobnie jak w przypadku trafienia i Tornado, urządzenie może przejść do trybu online poprzez 3G kanału. Gadżet Obudowa jest wykonana z tworzywa sztucznego, zawiera ona również metalowe elementy – na plecach. Charakterystyczną cechą urządzenia – pojemność baterii, jego życie – 4200 mAh. Największa różnica od modeli devaysa Hit i Tornado – większy ekran. Jego przekątna – 8 cali, a rozdzielczość – 1024 x 768 pikseli. Technologia wytwarzania matrycą – TFT IPS dotykać typ ekranu – pojemnościowy.

EXPLAY D 8.2 3G: Opinie

Jakie są poglądy na temat tego urządzenia z „ou”? Tablet, którego opinie są przedstawiane w szerokim zakresie na stronach sklepów internetowych i portali, elektronika entuzjastów telefonii komórkowej, znamienny, gdyż jest konkurencyjna w swoim segmencie. To nie jest z pewnością najbardziej wydajny procesor i największą ilość pamięci RAM, użytkownicy mówią. Ale to jest w pełni kompensowane, uważa się, że właściciele urządzenia, zwiększenie ekranu i zrównoważonym urządzeniem roboczym. Mimo stosunkowo skromnej wydajności, tablet radzi sobie z uruchomieniem popularnych aplikacji i gier. Ponadto wielu właścicieli devaysa wrażeniem długości jego życia baterii. Który jest prawdopodobnie ze względu na sam fakt, że tabletka jest zainstalowany pojemny akumulator i moc przetwarzania – nie największy.

Co jest ważne dla użytkowników?

Dla wielu użytkowników po prostu jeszcze ważniejsze dłuższe życie baterii urządzenia niż ich wydajność. Oczywiste jest, że nowoczesne, żądając „żelazo” gra nie jest przeznaczony dla tabletów w przedziale cenowym budżetu – nawet jeśli chodzi o produkty wiodących marek.

Dlatego wielu użytkowników zdaje sobie sprawę, że ich urządzenie – jest przede wszystkim narzędziem do uzyskania dostępu do Internetu, Fotografia, prowadzone użyteczne aplikacje nie zwracać uwagę na wyposażenie części urządzenia, określa jego szybkość i możliwość uruchamiania wymagających wydajności produktu.

Potężny gracz na rynku

Po zapoznaniu się z informacjami o tym produkcie jest najbardziej popularna tabletka „ou”, opinie i ceny zupy, możemy dojść do wniosku, że rosyjski rynek elektroniki mobilny został utworzony potężny gracz, dostarczając swoim klientom doskonałej jakości sprzętu. Że, co do zasady, dowód statystykach sprzedaży w 2014 roku. Powszechnym standardem, według którego wielu użytkowników wybiera tablet „ou” – cenę. W połączeniu z pewnymi cechami stawia nam oglądane Zupa z najbardziej konkurencyjnych na rynku. Jednak pod względem funkcjonalności i wydajności tabletek rosyjskiej marki jest bardzo dobry.