763 Shares 4455 views

Przełącznik KVM dla 2 PC (USB, HDMI, DVI, PS / 2, złącza VGA): zasada działania, właściwości i opinie

Przełącznik KVM – urządzenie, które zapewnia duży zestaw urządzeń przełączania między dwoma komputerami. Początkowo model mógłby transmitować tylko sygnały z monitora i klawiatury z myszką. Potem były przełączniki, z przetwarzaniem sygnału. Aktualne modele wykonane są ze wsparciem CEC protokołów. Wszystko to sprawia, że można uniknąć wielu błędów. Wynikają one z faktu, że przełącznik nie jest w stanie odpowiedzieć na wymagania systemowe wyłącznik urządzenia.


Główne parametry modelu powinna zawierać pasma i synchronizację częstotliwości. Ponadto, producent niekoniecznie wskazuje liczbę portów na panelu. Minimalna dopuszczalna temperatura waha przełączniki około -15 stopni. W celu lepszego zrozumienia urządzenie, należy rozważyć zasadę modeli operacyjnych.

Zasada aparatura i działanie

Każdy przełącznik KVM-2 USB komputera składa się z dwóch części. Przede wszystkim ważne jest, aby pamiętać, jednostki mikroprocesorowej. Wspomniany element wchodzi w interakcję za pomocą klawiatury i myszy. Wynika to z przekazywaniu sygnałów z kondensatorów. Ponadto, jednostka jest odpowiedzialna za mikroprocesor emulacji. Bezpiecznik jest zainstalowany w systemie ochrony.

Drugim elementem jest przełącznik wideo. Składa się z bloku tyrystorowego oraz zestaw rezystorów. Za pomocą krótkich impulsów danych są wymieniane. Wszystko to pozwala na zmianę kierunku wideo. W rezultacie obraz na kilka urządzeń systemowych jest wyświetlany na monitorze użytkownika.

Cechy modelu Aten

Przełącznik KVM 2 USB Aten komputer jest wykonana z trzech portów. W tym przypadku minimalna ilość nie więcej niż 4,5 gigabitów na sekundę. Maksymalna rozdzielczość wynosi 1080. reprezentowane przez częstotliwość zegara przełącznik nie przekracza 120 MHz. Różnica poziomów modelu jest bardzo rzadki. Minimalna dopuszczalna temperatura przełącznika wynosi nie więcej niż -15 ° C. Różnica szybkości sygnalizacji w tym przypadku bardzo duży.

Jeżeli konsumenci wierzą, a następnie podłączenie klawiatury problemy są rzadkie. Jeśli weźmiemy pod uwagę niedogodności, ważne jest, aby zwrócić uwagę na niską przepustowość wideo nadawcę. Oceń próg wzorzec częstotliwości dźwięku równą około 80 kHz. Razem modelu w czasie jest w stanie utrzymać nie więcej niż pięć kanałów. Warto KVM-Switch 2 USB PC na rynek w regionie 1300 rubli.

Recenzje D-Link

Przełącznik KVM-2 USB D-Link pozwala na podłączenie komputera nie więcej niż dwóch monitorów. W tym przypadku, siła jest przykładana do systemu ochrony. Minimalna ilość przepustowość urządzenia jest równa 5 gigabitów na sekundę. Wsparcie dla 24-bitowego koloru są realizowane z dużą prędkością. Zdaniem nabywców, błędów podczas podłączania urządzeń są rzadkie.

Rezerwa częstotliwość zegara w 130 MHz. W tym przypadku model jest zdolny do przetwarzania w czasie nie dłuższym niż cztery kanały. Jeśli mówimy o wadach, ważne jest, aby wspomnieć o niskiej rezystancji falowej. Model z podwójną transmisją strumień obsługuje źle. Kup określony użytkownik może przełączyć się w cenie 2200 rubli.

Model Opis Planet IKVM-8000

Przełącznik KVM-powiedział 2 USB-VGA zasługuje Opinie klientów głównie pozytywny komputer. Przede wszystkim ważne jest, aby pamiętać, że jest ona produkowana w trzech portach. CEC protokoły w tym przypadku są obsługiwane. Minimalna wydajność urządzenia jest równa 5,5 gigabitów na sekundę. Zdaniem nabywców, problem z transmisją wideo wysokiej rozdzielczości są rzadkie. Technologia zwrotny kanał jest w tym przypadku przewidziane. Urządzenie do synchronizacji częstotliwości progowa nie przekracza 210 MHz.

Różnica poziomów obserwowano rzadko. Minimalna dopuszczalna temperatura przełącznik -20 stopni. Z dynamicznym modelem wideo synchronizacja robi dobrze. Szczególną uwagę zwraca się układ „z boku”. Po pierwsze, zwiększa prędkość przetwarzania ścieżek audio. I „Side” pomaga podczas odtwarzania ścieżek wielokanałowych. Sprzedaż tego przełącznika w cenie 1700 rubli.

Ustawienia urządzenia Planet IKVM-8055

Przełącznik KVM 2 PC-USB-DVI Planet IKVM-8055 sprzedawany jest z czterech portów. Zdolność przerobowa urządzenia – 3 megabitów na sekundę. W pierwszej kolejności ważne jest, aby pamiętać, że model jest zdolny do przetwarzania strumieni wideo o wysokiej rozdzielczości. Częstotliwość zegara wynosi próg 240 MHz. Problemy z dekodowaniem modelu są rzadkie.

Według właścicieli, pliki wideo są odtwarzane bez pytania. Problemy z sygnałem synchronizacji są rzadkie. CEC protokoły system obsługuje. Minimalna dopuszczalna temperatura przełącznik -15 stopni. Współczynnik oporu fali unoszący około 12 omów. Ważne jest również, aby pamiętać, że maksymalna częstotliwość akustyczna przy 120 kHz. Zakup wspomniany przełącznik na rynku może być za 1600 rubli.

Dane techniczne Model Planet IKVM-8090

Planeta IKVM-8090 – komputer USB kompaktowy i niedrogi KVM-Switch 2. Urządzenia Auto Scan z użytkownikami słowy, nie wiele czasu. Często model zakupiony dla dużych korporacji. Przede wszystkim ważne jest, aby wspomnieć o wysoki próg synchronizacji częstotliwości parametr. Fala wskaźnik wytrzymałości w tym przypadku nie przekracza 23 omów.

Po raz pierwszy system jest w stanie obsłużyć aż sześć kanałów. Przełącznik wideo, model jest wyposażony obsługą CEC protokołów. Różnica poziomów obserwowano rzadko. Jednak braki w urządzeniu nadal jest. Pierwsi nabywcy mają niską przepustowość. Ponadto, model ma problem z formatem odwzorowanie kolorów AR. Wspomniany przełącznik jest sprzedawany w cenie 1300 rubli.

Recenzje Edimax EK-PAK2

Wielu klientów mówią dobrze o tym przełączniku. Przepustowość w urządzeniu jest dość wysoki. Należy również zauważyć, że model obsługuje HD strumieni wideo. Urządzenie do synchronizacji częstotliwości próg 120 MHz. reverse technologię dźwięku, model, niestety, nie są dostępne. Jednak problemy z undersampling są rzadkie.

Wskaźnik opór falowy nie przekracza 12 omów. Minimalna dopuszczalna temperatura przełącznik -15 stopni. Szybkość dekodowania jest wysoka. Również tego należy dodać możliwość obsługi wielu strumieni danych. Wszystkie trzy porty modelu przewidziane. Sprzedawane przez cenę jednostkową od 2300 rubli.

Model Opis Edimax EK-PAK3

Przełącznik KVM-powiedział 2 PC USB-PS 2 zdecydowanie zasługuje na uwagę użytkowników. Charakterystyczną cechą tego modelu jest synchronizacja częstotliwości wysoki próg. Ważne jest również, aby pamiętać, że urządzenie zapewnia standardowy zestaw poleceń do przetwarzania sygnałów audio. Odporność postać fali nie jest większa niż 13 omów.

Rezerwa częstotliwość dźwięku tego modelu wynosi 120 kHz. Zdaniem nabywców, problemy z uznaniem jednostki systemowej są bardzo rzadkie. Różnica prędkości sygnalizacji w tym przypadku zależy od obciążenia systemu. Kup ten przełącznik, puszka użytkownika do 2100 rubli.

Ustawienia urządzenia Edimax EK-PAK5

Przełączniki te są produkowane z wysokiej jakości nadawcy wideo. Jeśli wierzyć nabywców, system rozpoznał urządzenie bardzo szybko. W takim przypadku, użytkownik może podłączyć do trzech monitorów. Częstotliwość próg równy urządzenie o synchronizacji Integer 150 MHz. Wszystkie główne formaty kompresji system obsługuje. Jeśli to konieczne, prędkość przetwarzania może być zmniejszona.

Wydajność wspomniany przełącznik – 5 megabitów na sekundę. szybkość dekodowania w tym przypadku zależy od obciążenia systemu. Wszystkie główne formaty kompresji obsługiwany model. Minimalna dopuszczalna temperatura przełącznik całkowitą równą -20 ° C. Rezerwa urządzenie częstotliwość dźwięku jest na 110 kHz. możliwe jest podłączenie przełączników, jeśli to konieczne. Model ten jest sprzedawany w cenie 2300 rubli.

Dane techniczne Model Eusso UKS8102

Ten przełącznik KVM-2 USB PC dokonana na podstawie potężnej jednostki mikroprocesorowej. Zdolność przerobowa urządzenia jest równa 5,5 Mbitów na sekundę. W tym przypadku jeden bezpiecznik ustawiony. Wskaźnik częstotliwości progową synchronizujący jest w 130 MHz. Wszystkie główne formaty kompresji wsporniki urządzeń. Jednak należy zauważyć, że przełącznik czasem problemy z bloków system rozpoznawania. W tym przypadku urządzenie protokół PP nie obsługuje.

Po raz pierwszy system jest w stanie przetworzyć nie więcej niż trzy świecące. Rezerwa przełącznik częstotliwości dźwięku wynosi 80 kHz. Zazwyczaj dekodowanie danych nie zajmuje dużo czasu. Minimalna dopuszczalna temperatura przełącznika w temperaturze -20 ° C. opór falowy z przyrządem wskazującym wynosi 12 omów. Wspomniany przełącznik można kupić w cenie 1200 rubli.

Model Opis Eusso UKS8133

Ten przełącznik KVM 2 PC-USB-HDMI niezwykłe dla jej zwartości. Ważne jest również, aby pamiętać, że urządzenie posiada trzy porty. W tym przypadku problemy reprodukcji kolorów występują rzadko. Przełącznik obsługuje protokoły CEC. Zdolność przerobowa urządzenia wynosi 5 Mbps. W razie potrzeby, urządzenie może być podłączone do przełącznika. Częstotliwość zegara wynosi próg 240 MHz.

Razem modelu w czasie jest w stanie obsłużyć do pięciu kanałów. Problemy z kompresją danych jej są rzadkie. Zdaniem nabywców, proces rozpoznawania urządzenie nie zajmuje dużo czasu. Rezerwa modyfikacja częstotliwość dźwięku jest na 80 kHz. W sklepie USB KVM-Switch dla 2 PC sprzedaje za 2400 rubli.