318 Shares 4511 views

Przestają robić to teraz: 20-kosmetyczne błędy

Kobiety mają obsesję na punkcie badania zagadnień związanych z pięknem. Obecnie wokół nas jest tak wiele informacji, że głowa może obejść. Nic więc dziwnego, że w ten sposób jest bardzo ważne wskazówki mogą łatwo zgubić. Mądrość ludowa mówi, że piękno wymaga poświęcenia. Jednak nikt nie zgodzi się wnieść swój wygląd w ofierze z powodu nieznajomości elementarnych rzeczy. Na przykład, to na pewno do korzystania z prawa bronzer? Czy jesteś pewien, że proszek jest dobre dla skóry? Nie myśl, że tylko młode kobiety, aby te błędy przy stosowaniu makijażu. Sam może zrobić je na codzień, ale pozostają w pełnym zaufaniem, że postępuje słusznie. Sprawdź naszą listę 20 rzeczy, i nie rób tego w przyszłości.


Nie czyścić pędzle do makijażu

Z czasu do czasu wszystkie kobiety to grzech. Dlaczego czysty pędzel do makijażu, kiedy można go i cząstki proszku różu wstrząsnąć? Nawet większość wizażystów ujmuje się w tym, że to zajmuje dużo czasu. Ponadto, proces ten jest niekochany krok w całej ich pracy. Ale nawet jeśli nie boją się rozprzestrzenienia się bakterii w twarz, nie można zaprzeczyć, że brudny pędzel zmienia ton stosowanych narzędzi. Kiedy włosie są przeciążone pigmenty, żaden z nich nie spadnie na osobę, jak chcesz. To samo odnosi się do aplikatory do cieni. Kolory nie mieszać, ale efekt końcowy będzie cierpieć.

Zastosować bronzer na twarzy

Jeśli chcesz wyglądać tak, jakby wrócił z wakacji, nie nadużywać bronzer. Odsłonięte obszary reszty ciała, szczególnie na szyi i rąk, zostanie wydany z podrobami. Zamiast tego należy użyć starą sprawdzoną opalania natryskowego. Tylko nieznacznie, stosuje lśniący bronzer na nosie, policzkach, brodzie i czole. Więc można symulować prawdziwą opaleniznę.

Nie testujemy dźwięk, zanim kupisz

Następny urody błędów jest również znane z dobrej połowa kobiet. Kupisz korektor, ale zapomnij użyć testera. I dlaczego należy sprawdzić tego narzędzia pod ręką podczas noszenia go na swojej twarzy? Ta uwaga jest logiczne, biorąc pod uwagę, że kolor skóry na rękach i na twarzy mogą się różnić ze względu na nierównej ekspozycji na światło słoneczne. Ale sprawdzić podstawę, konieczne jest wszystko. Dla doskonałego meczu, spróbuj umieścić tester na dolnej linii żuchwy.

Śpisz w makijażu

Wiesz, przez długi czas, to jest złe. Ale wrócić do snu, nie zmyć makijażu po głośnym partii. I przemysł kosmetyczny dawno temu wymyślił wilgotnych chusteczek. Jednak ta metoda nie barbarzyńskie usunąć makijaż i odmłodzić cię. Jeśli pozwolić sobie iść do łóżka składa się, wiesz, że kosmetyki noc wsiąka porów i wycinków skóry. A rozszerzone pory są oznaką starzenia wygląd. Gdybyś wiedział, że tylko czyste twarz przed snem może przedłużyć młodość i zdrowie skóry, byś regularnie myte, mimo dzikiego zmęczenia.

Niewłaściwe zastosowanie środka maskującego

Można by pomyśleć, że to ma sens, aby po prostu zastosować korektor na cienie pod oczami, ale będzie wyglądać nienaturalnie. Zamiast spędzać linię pod okiem w kształcie trójkąta i wymieszać. Tak więc, ogólny efekt jest tworzony rozjaśnienie.

Stosując kontur warg

Jeśli nadal masz zarysy kontur warg za pomocą ołówka, jesteś beznadziejnie zatrzymany w latach 90-tych. Nawet jeśli stosuje szminka na górze, z czasem zostanie wchłonięta, ale tylko pobyt jasny pierścień na ustach. Albo usunąć metodą torowa całkowicie lub przejąć co najmniej połowa ustach.

Wodoodporny tusz do rzęs na codzień

Dlaczego warto korzystać z wodoodpornego tuszu do rzęs na co dzień, jeśli nie jesteś miłośnikiem wypłakać albo nie robi pływanie synchroniczne? Jej skład jest bardzo wyschnąć rzęsy, dzięki czemu są cienkie i kruche. Dobrze, ponieważ trudno jest usunąć wodoodporny tusz do rzęs, póki jeszcze stracić jakąś część rzęsek.

Nie stosować bazę pod lakier do paznokci

Czy nadal zastanawiam się, dlaczego manicure wykonany w domu, nie zatrzymać się na paznokciach dłużej niż trzy dni? Wystarczy pominięcia stosowania warstwy bazowej. Instrument ten zapewnia silny połysk powierzchni i przyczepność lakieru.

Użycie nieprawidłowego wzoru rouge

Ponadto, nie zdziw się, jeśli twój rumieniec wygląda nienaturalnie. Pomyśl o tym, jak to jest czas, aby zmienić formułę. Jeśli używasz suchego rumieniec, przejdź do cieczy, i vice versa. Pamiętaj, że wszystkie kobiety mają inny typ skóry. Co pasuje jedno nie pasuje do drugiego.

Stosować zbyt dużo tonalny ramy

Oczywiście, jeśli miał doskonałą skórę, to nie byłoby więc ponieść stosowania kolorów. Jednak w dążeniu do ukrycia wszystkie pryszcze i szorstkość, tworzenia efektu maski. Zamiast zastosować korektor tylko na obszarach problemowych: T-zone, skóry wokół nosa i pod oczami. Pozostawić pozostałe części niezmienione.

Nie używać podkładu pod błyszczący cień do powiek

Jeśli nie znosisz, gdy kawałki błyszczących cieni kruszyć pod oczami, dokonasz niewłaściwego stosowania. Primer służy jako podstawa do makijażu, jednak w tym przypadku być stosowany do łączenia się cząstek kosmetyków kolorowych. Istnieje kilka rodzajów produktu, można wybrać żel. Sekret jest prosty: na wieczko słoika skropić kilka odcieni kropli do oczu, a następnie chwycić cień do oczu, trzeci składnik jest grunt. Wszystko dokładnie wymieszać. Otrzymaną kompozycję można stosować do powiek.

Nie naprawić korektor

Jeśli uważasz, że można ukryć plamy na skórze i kręgi pod oczami, dotykając korektor, jesteś w błędzie. Jeśli na twarzy i będzie grunt, oba produkty będą wypierać siebie, odsłaniając obszary problemowe. Więc możesz mieć pewność, aby zablokować aplikację przy concealer sypki proszek.

Zwijają rzęsy mascara po nałożeniu

Przed nami jest bardzo poważnym błędem. Nigdy curl rzęsy mascara po zastosowaniu. Poza tym, że będzie zniszczyć ciężką pracę, ale także ryzyko utraty rzęski po połączeniu z kleszczami.

Niewłaściwe stosowanie rumieńcem

Rumienić nie patrzeć dwa ogromne plamy, które są bardziej jak makijaż klauna, pierwszy uśmiech, a następnie przeciągnąć pędzlem wzdłuż policzków aż do skroni. Tylko jest pewien, że kolor położyć równo.

Dodać środki do usuwania lakieru w starej rury farby

Myślisz, mądrzejszy i przedłużyć żywotność swojego ulubionego paznokci, ale tak naprawdę tylko wystawiać manicure szybkiego zużycia. Związki chemiczne, które są stosowane do usuwania, zniszczyć strukturę lakieru. Zamiast tego należy użyć rozcieńczalnika.

Zastosowaniu make-up, gdy złego oświetlenia

Rozważyć siebie jako profesjonalista, który może zrobić świetny makijaż siedząc na brzegu kanapy. Jednak nie są bezpośrednio w jego dążeniu, aby pokazać supernavyki. Zawsze staram się stosować makijaż w dobrze oświetlonym pomieszczeniu przed dużym lustrem. Pamiętaj, że oświetlenie w pomieszczeniu powinna być jak najbliżej miejsca docelowego. Jeśli pójdziesz do urzędu, wówczas nie stosuje makijażu, w zaciemnionej łazience. Zatem twoi koledzy gołym okiem nie zobaczy wszystkie błędy aplikacji.

Zbyt długi czas przechowywania makijażu

Jeśli nadal korzystać z oczu cień, który dał w liceum, nie mają powód do dumy. Nadszedł czas, aby je, a także inne narzędzia, które zwlekał w torebce więcej niż dwa lata rzucać.

Niewłaściwy odcień korektora

Może wydawać się, że wskazane jest, aby używać jaśniejszy odcień korektora, ale w rzeczywistości tylko przyciągnąć większą uwagę na jego brak. Spróbuj korektor, tonu i swojej naturalnej skóry harmonijnie połączone.

Dalsze korzystanie z tuszu do połowy pusta

Kiedy zaczniesz skrobać ściany połowie puste rurki pędzlem farbą, powietrze dostanie się do wnętrza. W rezultacie, wzór wysycha szybciej. Ta sztuczka nie zapewniają bujne gęste rzęsy. W związku z tym iść do sklepu na nowe farby.

Używasz niewłaściwy konsystencja podkładu

W wyborze środków, które będą stanowić podstawę do makijażu, należy kierować się typem skóry. Podczas korzystania z podkładu, na bazie wody, uważnie składniki. Należy unikać mieszania różnych kompozycjach, w przeciwnym razie będą walczyć o miejsce pod słońcem. Na przykład, rozpuszczalne w wodzie Fundament musi być zgodny ze starterem, na bazie wody. Równolegle do podkładu silikonowego odebrać podobna w strukturze fundacji.