716 Shares 7983 views

„Ochrona” (mydła): skład, opinie niż niebezpieczne

Od czasów starożytnych, mydło została wykonana z sody i specjalne tłuszcze są głównie zwierzęcych i roślinnych. Producent zaangażowany chłopów we wsiach. Z biegiem lat, został zaprojektowany w technologii online. Teraz mydło włączony do prefabrykacji. Po upływie pewnego czasu, aby to zaczęło dodać inny „chemia”. Szczególnie obecnie powszechne aromatyczne i dezynfekujący dodatek w mydłach gotowania.

Sprawdzony sposób – aby umyć ręce wodą z mydłem kilka razy dziennie, na pewno eliminuje infekcje i wielu chorób. Wiadomo, stwierdza, że nie mniej niż pięć razy dziennie należy umyć ręce: przed usiąść, wracasz do domu z ulicy, po wykorzystaniu transportu publicznego i tak dalej.

„Ochrona”

„Ochrona” – mydło, które zabija około 99% wszystkich znanych bakterii. Jego osobliwością jest to, że ochrona jest kontynuowana nawet po spłukaniu dłonie wodą. Specjalnie opracowane mydła. Dlatego „ochronna” łagodzi skórę rąk przed bakteriami. Tworzy w sprawie ochrony skóry i pielęgnacji skóry. Jako część mydła ma wzór opatentowany ZPT, która przedłuża działanie kompozycji przeciwbakteryjnej i chroni skórę przez pewien czas po praniu.

Przy wyborze mydła, kupujący pierwszy zwrócił uwagę na właściwości ochronne. Zachowania zdrowia zależy od poziomu higieny i czystości, co ma na celu zapewnienie mydła. Współczesne rodziny często wolą serię antybiotyków „Safeguard”. To mydło przeszedł certyfikację w Rosji po kontrolach federalnych ośrodków badawczych. „Ochrona” – dobry środek do mycia, który jest dumny ze swoich skomplikowanych składników antybakteryjnych i czyszczących. Po tym wszystkim, są one korzystne dla zdrowia skóry.

znaki ostrzegawcze

Specjaliści biją na alarm: częste i nadmierne korzystanie z mydłem antybakteryjnym jest szkodliwa dla zdrowia. Dlaczego tak jest?

Ale ostatnio, nie było opinii, że mycie rąk dzieci z mydłem i dodatków przeciwbakteryjnych rozwiązać problem rozprzestrzeniania się SARS w instytucjach. Ale nieco ponad rok temu bakteriologów do ujawnienia informacji, że przynosi więcej szkody niż pożytku. Prowadzili badania wykazały, że podczas epidemii takie mydło nie pomoże nawet najprostsze chorób układu oddechowego. Stwierdzono, że środki przeciwdrobnoustrojowe w mydle tego typu są bardzo agresywne i nie tylko zabijają bakterie chorobotwórcze, ale również niezbędne dla człowieka.

Dlatego ważne jest, aby przeanalizować użytkowników informacyjnych i mydła feedback i zdecydować, jak często można go stosować iw jakich przypadkach.

Słowo „zarazki” w codziennym ludzkim prawie nadużyciem. Jednak większość po prostu nie wiem, co w ludzkim ciele mieszka i pracuje ponad 500 gatunków mikroorganizmów. Spełniają one bardzo ważne funkcje biologiczne w narządach wewnętrznych, i stanąć na ochronę naszego organizmu. Oni nie przechodzą wewnątrz szkodliwych bakterii. Żyją też na skórze ciała (dobre dla większości). Częstym stosowanie antybiotyków drastycznie zmniejsza ilość bakterii i żądany stosunek „dobra i zła” zerwana. Może powinniśmy znaleźć kompromis?

„Interesujące” część

Reklamy wiadomo, że mydło „ochronna” kompozycja jest wyjątkowy. umieścić również w standardowych składników, zawiera triklosan. On ma wiele środków przeciwbakteryjnych przez wiele lat. Jednak przez wiele lat naukowcy starają się powiedzieć, że to jest triklosan powoduje procesy mutacji w niektórych bakterii. Brytyjscy naukowcy zbyt dawno temu udowodnił, że bezpłodność jest śmiertelne dla ludzi (pierwsze ciało poddano poważnych ataki alergii, powinien rozpocząć destrukcję układu odpornościowego).

Opinia na temat składu z

Mydło „ochronne” otrzymanych odpowiedzi często radykalnie przeciwny. Na przykład ci, którzy korzystali z mydła, powiedział, że jedynym Plus – zapach. Skład przeraża nawet laik. Kampania reklamowa ustawione poprawnie, ale eksperci uważają, że jest to tylko chwyt marketingowy.

Etykieta obraz antybakteryjny tarcza, jasnoczerwony gwarancja zbawienia wszystkich znanych bakterii. I jakoś aloes. Podświadomie, kupujący uważa, że wciąż jest dbanie o skórę składnik w składzie mydła.

Na odwrocie etykiety nie pokazuje poziomu dobrowolnej certyfikacji, nie ma danych na temat osób i nawet tego. A to bardzo dziwne, że nie ma nawet cienia zgodnie z normą ISO 9001 (międzynarodowe standardy jakości). To powinno ostrzec potencjalnych nabywców.

siarczany

„Ochrona” – mydła, w których struktura jest lauret- i siarczany laurylu. Substancje te należą do czyszczenia i środka pianotwórczego. Schną skórę do reakcji alergicznych i fatalny, gromadzi się w organizmie i wątroba nie może poradzić sobie z terminalu.

kokoamidopropylobetaina

Kolejnym składnikiem jest nie mniej niebezpieczne – kokoamidopropylobetaina. Ten alergen. W przypadku przekroczenia dopuszczalnego stężenia może spowodować reakcję toksyczną dla skóry i oczu. Dalej: triclocarbanu wciska układ hormonalny. Naraża lokalne podrażnienie – chloroksylenol antyseptyczne i cytrynian sodu. Powrót w składzie i Methylsothiazolinone Methylcloroisothiazolinone, częste ekspozycji, które prowadzą do stałej swędzenie i podrażnienie. benzoesan sodu, oznaczony na etykiecie jako niebezpieczny mydło, środek antyseptyczny, efektu drażniącego. Jest to niepełna lista alergenów i substancji drażniących.

Czy istnieje potrzeba „obrony” przed bakteriami i zarazkami? Ich mydło, oczywiście, zabija, ale przynosi znacznie więcej szkód.

„Ochrona” i pryszcze: korzyści lub szkody

Fakt, że skłonność do wysypek skórnych, ona potrzebuje specjalnego, szczególną ostrożność, że wszystko wiedzą. Łańcuchy apteka i sklepy specjalistyczne oferują szereg nowoczesnych środków do zwalczania trądziku. To prawda, że wielu z nich nie są bardzo łatwo dostępne, gdyż są dość drogie. Jest to łatwiejsze i tańsze, aby spojrzeć na mydło. Antybakteryjne nie działa może leczyć trądzik. Oprócz efektu głównego mydło przywrócenie równowagi kwasowo-zasadowej i bilansu wodnego. Przy czym pory są oczyszczone i zwężone. A ponieważ pory są otwarte, proces zapalny przychodzi do niczego. „Ochrona” – mydło, które nie nadaje się do pielęgnacji ból twarzy. Triclosan, który został zaprojektowany w celu zabicia bakterii, w tym trądzik, mocno wysusza skóry. Nie ma w tym mydła i innych substancji, które nie są przydatne do zastosowania. I wielu z nich (jeśli nie wszystkie) powiedzieć alergii przyczyną. Mydło „ochronna” trądziku na twarzy nie są zalecane. W strukturze są zasady, które są bardzo suchą skórę. Czasami (ostrożnie), jego zastosowanie jest uzasadnione dla skóry rąk i ciała.

Mydło „ochronna” (opinie)

Jak niebezpieczne jest narzędziem, które możemy już znaleźć. Teraz rozważmy opinie konsumentów. Dziś produkty są szybko zyskuje popularność „ochronnych” serii. Opinie konsumentów, którzy mają nastoletnie dzieci, entuzjastyczny. Kontrola nad takim detmi- dość trudny proces, ponieważ ich nadpobudliwość. Dlatego rodzice, dzieci oferują ten produkt do leczenia rąk i twarzy, czuję się spokojniejszy.

„Ochrona” – mydło, który jest przeznaczony nie tylko dla higieny banalnej ręki.

Bardzo lubi tej serii oznacza chałupników i turystów, którzy nawet na zewnątrz czuć się bezpiecznie.

Opakowanie miły mydło do rąk i samego narzędzia ma postać antypoślizgowej. Aromaty odmiany, dyskretny i przyjemnym zapachu. Mydło z powodu ich właściwości pieniących – ekonomiczne. Antybakteryjne mydło „ochronna” do regularnego stosowania, jeśli nie uczulone na jego składniki.