675 Shares 2499 views

Style tatuaże i ich różnorodność

W nowoczesnym społeczeństwie, jeden z trendów w modzie jest ozdoba jego wytatuowane ciało. Ale ten, kto zdecydował się wzór dokonać wyboru biorąc pod uwagę nie tylko znaczenie, ale także piękno jego stosowania. W celu ostatecznego ustalenia rodzaju i kształtu obrazu, należy najpierw zbadać style tatuaży. Jest ich wiele. Jednak najczęściej jest etnicznych. Ten styl zawiera w swej przynależności szereg różnych podgrup.


Najbardziej popularne są obrazy, zapożyczone z plemion Majów i Azteków. Należą one do stylu indyjskim. Obrazy, które dotarły do nas przez wojowniczej Majów gloryfikowania osiągnięć bojowych. Tylko niektóre z tych tatuaże zostały wykonane przez Indian do celów religijnych.

Rysunki na ciele Azteków były hołdem dla ich bóstw. Ci ludzie wierzyli, że pochodzą od ciała niebieskiego. Dlatego wspólna tatuaż rysunek z „The Sun Azteków”. Bardzo popularny obraz „pierzasty wąż”, który był bogiem pogoda i „Eagle”, wychwalany przez tych Indian jako boga wojowników. Rysunki te charakteryzują się dużą złożonością wykonania, związanym z dużej liczby małych elementów.

Polinezyjski stylu tatuaże wykorzystuje motywy odnoszące się do maoryskich plemion Nowej Zelandii. W tych obrazów, zgromadził dużą liczbę wzorów, wirując w spiralę, a także rozbieżności w postaci promieniowania, fal, wstążki i linie. Przy stosowaniu takich wzorców jest ważne, aby obserwować ich symetrię.

Etniczne style tatuaży zawiera podgrupę słowiańskich i rysunków. W przeciwieństwie do innych rodzajów rysowania obrazów na ciele, to w etapie tworzenia. W tym stylu to tatuaże, które służyły jako motyw epickich i rosyjskich podań ludowych. B opiera się na wzorcach w postaci rhombuses, krzyże, kropek i przecinków.

Broad popularne i Wschodniej style tatuaży. Są one reprezentowane przez obrazów zapożyczonych z narodami Chin, Indii i Japonii. Najczęściej stosowane do ciała różnych bóstw i kwiatowe wzory. Popularne i napisy w sanskrycie, znaki chińskie, smoki i samurajów.

Nowoczesne style tatuaże są obrazy anime. Rysunek na ciele skopiować kod z popularnej kreskówki. Zgodnie z takim tatuażem, co do zasady, jest to cytat z ulubionego anime.

W kategorii obrazów fantastycznych zawierać rysunki bohaterów dzieł literackich i obrazów wykonanych w tym stylu. Głęboko zrozumieć ten temat jest czasami stosowany w tatuażu motta sindarinskiego lub quenyę.

Kilka odmian podzielony obraz w stylu gotyckim. Przedmioty istniejących różnych podgrupach. Te style tatuaże, zdjęcia można znaleźć w Internecie związanych z tematem wilkołaki, wampiry, etc. Liczby gotycki styl jest stosowany w postaci obrazów do księżyca wyje wilki i nietoperze. Może on być również tatuaż w postaci egipskiego krzyża z piórem lub krzyża celtyckiego. Gotyckie malowidła mogą być reprezentowane przez obraz w stylu rock, a także symbole wiecznego życia lub śmierci.