233 Shares 4136 views

Magiczne zabiegi pielęgnacyjne: twarzy maski wykonane z żelatyny

Wszystkie kobiety są w pełni świadomi tego, co zdrowe i piękną skórę – jest wynikiem troski o nią. Nie można zapisać zdrową cerę bez należytej staranności, który obejmuje oczyszczenie, nawilżenie i odżywienie.


Kremy, balsamy, emulsje, toniki, żele, etc. – to najczęstsze składniki kobiet torby kosmetycznych, środki niezbędne do pielęgnacji skóry. Również kobiety, które koncentrują się na sobie i swojej skórze, zawsze zadbać, aby zakupić peelingi, peelingi i maski. Każde z tych narzędzi jest przeznaczony dla określonych celów (usuwanie zrogowaciałego obszarach skóry, żywności, oczyszczania). Można je znaleźć w każdym sklepie, należy wybrać odpowiednią opcję dla żądanych parametrów i podstawie cen. Ale nie wszystkie kobiety są odpowiednie kosmetyki Shoplifting, duża liczba przedstawicieli płci pięknej woli stosować kosmetyki naturalne, gotowane własną rękę.

W tym artykule skupimy się na taki produkt własnej twórczości, jak maski z żelatyną. Żelatynowe (cienkie przezroczyste kulki, płytki lub kryształy) – dostępny cenowo i jest bardzo przydatne do skóry, paznokci i włosów składnika. Zawiera ona żelazo, sód, wapń, potas, magnez i jest niezbędny do wytwarzania narzędzi do pielęgnacji skóry, paznokci, twarz i głowa.

Najbardziej popularne jest maska na twarz żelatyny. Ten produkt kosmetyczny pomoże rozwiązać niektóre szczególne problemy ze skórą: suchość, szorstkość, stany zapalne, zmęczenie, itp maska żelatyny przygotowuje się łatwo, najważniejszego etapu – przygotowanie żelatyny. W tym celu konieczne jest, aby rozcieńczyć wodą (bulion ziela, mleko lub sok), odczekać aż do pęcznienia żelatyny i doprowadzić na łaźni parowej aż do uzyskania gęstej masy.

maska żelatyny. Klasyczny przepis.

Gotowane grubości galaretowatej mieszaniny dodano jogurt / kwaśny (1st.l.) i wybór: mąka pszenna (1ch.l.) do skóry tłustej lub mlekiem (1st.l.) i owsiane uziemienia (1ch.l.) do sucha skóra. Doprowadzić mieszaninę do konsystencji gęstej śmietany (można dodać mąkę) i umieścić na oczyszczoną skórę (strefa aplikacja – twarz i szyja). Podsohnuvshuyu maski płukanie zimną wodą.

Maski wykonane z żelatyny mogą być bardzo przydatne dla kobiet, których skóra odzwierciedlają zmiany związane z wiekiem: zmarszczki, wiotkość. Ponadto, żelatyna maski na twarz, aby pomóc uporać się z plamami pigmentu na twarzy, delikatnie wybielić skórę. Owoców i maska żelatyna ma działanie odmładzające i odżywiają skórę.

Owoce i żelatyna maska na twarz.

W celu wytworzenia maski muszą żelatynę i dowolny owoc, który może się zmieniać w zależności od rodzaju skóry (skórę oleiste – cytrynowy, malinowy, grejpfruta, suchy – moreli, melona, persymonkę, normalną i połączenie – pomarańczy, winogron, kiwi).

Żelatyna jest przygotowany zgodnie z instrukcją pakowania, dodać miąższ owoców. Otrzymaną masę rozciera się i ochładza, nakłada się na skórę. Po 25 minutach spłukać ciepłą, wilgotną wacikiem i umyj twarz zimną wodą.

Maska żelatyna dla wszystkich rodzajów skóry ze startego ogórka.

Efekt maski – nawilżający, oświetlenie, uczucie aksamitnej skórze.

Rozpuścić żelatynę spęcznieniu w świeżo wyciśniętego soku ogórkowym. Aby zamocować stopiona masa świeżego tartego gorzki ogórek (1st.l.). Wszystko dobrze wymieszać i ostudzić, umieścić na swojej skórze, zmyć po 20 minutach.

Jednym z najbardziej popularnych maski żelatyny kosmetyczny – odżywczy Maseczka z żelatyny. W celu przygotowania go się żelatynę (1ch.l.), napełnić go zimną wodą (8ch.l.) i pozostawić mieszaninę przez około godzinę. Następnie dodać do spęcznionej gliceryny żelatyny (1st.l.), mieszać i ogrzać ją. Po ochłodzeniu masę zagęszcza powinny być umieszczone w chłodziarce, w którym mieszanina może być przechowywane przez kilka dni. Bezpośrednio przed użyciem należy podgrzać maskę w łaźni wodnej.

Sposób nakładania maski. Szeroki bandaż, podzielone na trzy części, w mieszaninie żelatyny zwilża i stosowany do twarzy przez dwadzieścia minut w kolejności pod podbródkiem, końce opaski wygładzić skronie na czole od zatyczki do ucha. Top ponownie stosuje się do mieszaniny żelatyny (lepiej jest, aby to zrobić za pomocą szczotki). Zmyć maskę ciepłą wodą, nałożyć krem.