440 Shares 3926 views

3D-bake "Delimano": opinie. Wielofunkcyjny piekarnik Delimano 3D

Wśród rosyjskiej kibice gotowania stają się coraz bardziej popularne przenośne urządzenia posiadające funkcjonalne do gotowania, wydaje się dość podobna w formułowaniu i natury składników, które z punktu widzenia tradycyjnych wierzeń kulinarnych, mogą wymagać zupełnie różnych warunkach gotowania. Oczywiste jest, że, na przykład, ciasto gotowane na patelni, a nie gotować zupę w garnku. Jednak urządzenie, które są w stanie połączyć bardzo zróżnicowane warunki naczynia do gotowania, i istnieje rozkład masy. Wśród tych – piec Delimano. Jakie są cechy tego urządzenia?


Przegląd produktów

Popularny wśród rosyjskich fanów domu gotowania Kuchenka 3D Delimano pozycjonowanych jako „rewolucyjny” urządzenia. Jedną z możliwych przyczyn, które – urządzenie pozwala gotować na nim, czyli gulasz, smażyć, piec na grillu lub ćwiczenie bez oleju. Ale jeśli chcesz odpowiedni produkt, oczywiście, mogą być dodawane do żywności podczas ich wytwarzania. Według wielu kucharzy, brak oleju w naczyniu pomaga zapewnić, że staje się bardziej użyteczny i zdrowe.

Niektóre źródła „Delimano» 3D piec jest ustawiony jako kompletny zamiennik do wielu urządzeń kuchennych – kuchenka mikrofalowa, frytkownica, grill, miejsce na grilla, a także toster. Według niektórych użytkowników devaysa, gotowanie z nim jest bardzo szybki, więc piec może być szczególnie przydatna dla osób, które nie mają bardzo dużo wolnego czasu.

cechy terminologia

Dany wyrób jest czasami nazywany „Multi” (prawdopodobnie przez analogię multivarka), mini-piekarnik (prawdopodobnie ze względu na skromne rozmiary) lub cud-kuchenka (najprawdopodobniej jest to ze względu na szereg innowacji technologicznych, które są osadzone w producenta urządzenia lub szczególnie pozytywne doświadczenia użytkownika na fakt stosowania produktu).

Urządzenie jest również często sprzedawany jako piecu „wielofunkcyjnym”. Z tego, co może być podłączony? Prawdopodobnie z obecnością na rynku tradycyjnych urządzeń, które są sklasyfikowane jako „pieca wielofunkcyjnego”. Pomimo faktu, że przedmiot jest unikatowy w pewnym stopniu, ze strony niektórych funkcji może być łatwo zintegrowane z kategorii ogólnej liczby podobnych rozwiązań – tym bardziej wyspecjalizowane, takie jak, na przykład, kuchence mikrofalowej. Ale wielu z kryteriów urządzenie, oczywiście, że jest to unikat na rynku rosyjskim.

charakterystyka

Rozważmy główne cechy „3D” Multi produkowany pod marką „Delimano”. Eksploatacji urządzenia w zakresie temperatur 50-230 °. Zakres ten jest wystarczający do gotowania różnorodnych potraw: ciast, mięsa, ryb, warzyw, produktów kulinarnych. Moc devaysa przyzwoity – 1400 W, pracujący z gniazdka 220-240 V.

Sterowanie piekarnika – elektronicznej, zgodnie z odpowiedziami użytkowników – łatwe i intuicyjne. Jest zegar. Urządzenie obudowa – tworzywo sztuczne, to wprowadziła ochronę wielowarstwową (o tej opcji – trochę później). Wymiary pieca porównywalna do innych urządzeń podobnego typu – 43 x 34 x 27 cm, może wydawać się, że jeśli forma oparta na odpowiedniej wielkości, że niektóre urządzenia do modelu 3D. – piec będzie wyglądać prostokąta. Ale to nie jest – główne urządzenie roboczy – w formie niemal idealnego okręgu. Patrzymy na zdjęcie.

Piekarnik waży 7,68 kg – jest to standardowy środek do wielu urządzeń o podobnym przeznaczeniu.

piec szans

Oprócz możliwości gotowania bez masła, jakie inne opcje godne charakteryzuje 3D piekarnika Delimano? Przede wszystkim w procesie gotowania, nie muszą być mieszane. specjalny mechanizm obrotowy, który zastępuje się odpowiednią procedurę przedstawiono w devaysa struktury. Ponadto, jak wspomniano powyżej, piec może pracować w różnych trybach – smażenia, pieczenia, duszenia. Devaysa mają szereg innych przydatnych funkcji: rozmrażania, gotowanie na parze dania, praca w trybie grill. Urządzenie jest wyposażone w filtr wysokiej technologii, przez które rozprzestrzenia zapach żywności przygotowywana jest w bardzo małym obszarze kuchni. Można zauważyć, że piec jest bardzo łatwe w pielęgnacji: jest idealnie czyste miski w zmywarce. I to pomimo faktu, że wielkość odpowiedniej pozycji – 10 litrów.

Możliwość piekarnika: Opinie

Stopień, w jakim odpowiadają deklarowanym możliwości pieców rzeczywistych wyników pracy urządzenia? Użytkownicy uważają, że 3D-piekarnik „Delimano” w ogólnej praktyce dość rozwiązuje te problemy, które są świadczone przez jego funkcjonalności. Nie ma żadnych problemów, należy rozważyć entuzjastów gotowania w domu, aby upiec pyszne ciasto przez urządzenie, pieczone ziemniaki lub gotować warzyw delikatność.

Olej, jak zauważono kucharzy, naprawdę nie mogę dodać – jeżeli nie wymaga dania przepis siebie. Zdarza się, że, na przykład, w strukturze wielu rodzajów testów, to musi być obecny – w przeciwnym razie urządzenie nie będzie działać. gotowanie funkcję grillowania na końcu praktycznego zastosowania z nich, uważa się gotowaniem, jest również bardzo odpowiedni wniosek. Jakości żywności – doskonała, czas trwania jest na ogół pożądanym składzie.

Urządzenie technologiczne zalety

Co technologiczne zalety charakteryzują się cud piecu „Delimano 3D”? Spośród tych, – operacji przy użyciu wentylatora, co zapewnia przepływ potrzebnych części devaysa gorącego powietrza, podczas gdy konwencjonalne piece, należące do tej kategorii produktów, wyposażone w lampy halogenowe. Taki mechanizm przyczynia się do poprawy jakości przygotowane za pośrednictwem tej foremki do piekarnika dzięki ich jednolitego pieczenia.

Unikalne cechy pieca: poglądy konsumentów

Weźmy pod uwagę specyfikę najbardziej niezwykłych cech, które charakteryzują się cud piekarnika „Delimano 3D” w aspekcie opinii konsumentów. Powyżej stwierdziliśmy, że najważniejszym zasadnicza różnica z urządzeń analogowych, – obecność w wentylator, który zapewnia przepływ do pożądanej intensywności gorącego powietrza. Opcja ta zapewnia równomierne pieczenie.

Co kucharze mówić o tej unikalnej funkcji, która ma 3D-piec „Delimano”? komentarze użytkowników dotyczące tej niuans + bardzo pozytywne. Oczywiście, mówimy o praktycznych wyników jej użycia, jest doskonała jakość otrzymanych pieczywa. Niektórzy użytkownicy piekarnika zakładamy, że rozważany innowacje technologiczne w pełni przyczynić się do przygotowania żywności, co odpowiada zdrowej kryteriów żywieniowych.

Inną cechą pieca, oznaczonej przez nas – jest obecność mierzei, która obraca się o 360 stopni i działa automatycznie. Zasadniczo, ta opcja może być rozważane w związku z poprzednim, a mianowicie z wentylatorem, tworząc strumień gorącego powietrza w procesie gotowania. To prawda – w „tandem”, ocenia pracę rozwiązań technologicznych, o których mowa, użytkownicy pieców.

Co mówią o trzeciej innowacyjności urządzenia – ochrona wielowarstwowego korpusu, kucharzy, przetestować 3D-piec „Delimano”? Opinii na temat tego opcja – jest również bardzo pozytywne. Fakt, że takie rozwiązanie zapewnia ochronę użytkownika z urządzeniem wpływ temperatury w procesie gotowania.

akcesoria

Konstrukcja pieca, jak wspomniano powyżej, istnieją dwa opatentowane elementu: automatyczne trochanter które mogą obracać się o 360 stopni i aby zapewnić głębokie dania propekanie ze wszystkich stron, jak również technologii wielowarstwowej obudowy ochronnej, przez który urządzenie utrata ciepła jest znacznie zmniejszone, a jego bezpieczeństwo użytkowania – wzrasta. Ale to nie wszystko zauważyć opcja devaysa strukturalny.

Piekarnik wygodnie sterować za pomocą specjalnych elementów cyfrowych. Wśród godne jego funkcji – obecności timera. Jeśli to konieczne, MULTI „3D” z marką „Delimano” można zakupić dodatkowe akcesoria.

Takie jak, na przykład do pieczenia, przeznaczone do smażenia lub pieczenia (to jest doskonale dostosowane do gotowania potraw mięso, ryby, ciasta do pieczenia lub ciasta). Wielu właścicieli będą pod wrażeniem wygodnego kosz, z pomocą których można gotować przez kilka (np uszkami lub dania warzywne). Wśród innych akcesoriów zauważyć, że uzupełnienie Multi „Delimano 3D” – Barbecue. Również gotowanie może być przydatna grill funkcjonalne, które mogą być używane do gotowania posiłków w trybie grill. W tym przypadku, zestaw dopasowanych akcesoriów jest przystępna cena – około 1900 rubli, pomimo faktu, że piec sam kosztuje około 20 tysięcy rubli ..

Akcesoria: Opinie użytkowników

Jak scharakteryzować użytkowników z punktu widzenia urządzenia praktyki operacyjne akcesorium, że 3D-bake „Delimano” może być uzupełniona? Odpowiedzi w tym kontekście – najbardziej pozytywne. Każde z urządzeń dodatkowych, już wspomniano, jest w pełni zgodny z celem, jak zauważył miłośników domowej kuchni. Ponadto, jakość żywności, która zapewnia Minipiekarnik „Delimano 3D” za pomocą akcesoriów danych jest oceniana jako najwyższych kucharzy. Jeśli chodzi o grilla, są one otrzymywane z doskonałym smakiem. Te same użytkownicy mówią o gotowaniu posiłków w trybie grill.

Recenzje pieca

Tak więc, w jaki sposób oceniać 3D gotuje piekarnik „Delimano”? Opinie na niektóre jego aspekty technologiczne – dostępność automatycznego Rotisserie, wentylator, wielowarstwowej ochrony ciała, dokonaliśmy przeglądu. Co użytkownicy mówią o jakości żywności, łatwa obsługa devaysa, jak również niezawodność?

Ludzie są bardzo Urządzenie pochwała. Jego cena jest wyższa niż wielu multivarok – nawet nie można przypisać do kategorii budżetu, ale funkcjonalność, łatwość pieca, jak również najwyższą jakość potraw przygotowanych ze to daje powód do mówienia do fanów domowej kuchni, że koszty są tego warte.

Pozytywne reakcje są przestrzegane w odniesieniu do gotowania szerokiej gamy produktów gastronomicznych – pieczenia, warzyw, dań mięsnych. Wielu kucharzy zachwyceni smakiem potraw na bazie ziemniaków. Jako uznany przez wielu entuzjastycznych domowego kucharza, frytki uzyskane doskonałe. To samo odnosi się do tradycyjnych receptur ziemniaczanych.

Fakt, że piec na ogół nie wymaga dodawania oleju w przygotowaniu potraw, sprawia również pozytywną ocenę kucharzy. Uznanych wielu z nich, doświadczenie gotowania w podobny sposób, mieli po raz pierwszy, i wydajność, która jest wyrażona w wielkim smaku uzyskanego żywności byli pod wrażeniem.

Ułatwienia dostępu

Jeśli chodzi o łatwość użycia – 3D-kuchenka do gotowania „Delimano” również szacunkowe entuzjaści dom jest bardzo pozytywne. Według użytkownika urządzenia, sterowanie elektroniczne jest realizowany z oczekiwaniem kucharz z minimalnym doświadczeniem w eksploatacji takich urządzeń – jest intuicyjny, charakteryzuje się logiczny, łatwy dostęp do najważniejszych funkcji piekarnika.

Pozytywny feedback urządzenie użytkownik dotyka faktu, że jest łatwy w pielęgnacji. Ale tu całkiem logiczne, gdyż w procesie oleju nie jest konieczne stosowanie, stopień zanieczyszczenia postaci, w której umieszczone są naczynia, w każdym przypadku być niższe niż w tradycyjnym gotowaniu devaysakh odpowiedniego typu. Zwiększony komfort troska piec promuje także wielowarstwową ochronę ciała, co powiedzieliśmy wyżej: jest ogrzewany nie jest dużo, więc po zakończeniu gotowania, można od razu usunąć ślady żywności z jej powierzchni.

Łatwość projektowania

piekarnik wielofunkcyjny „Delimano 3D» jest również chwalony za jego łatwość konstrukcji, która sprawia, że jest łatwy do umieszczenia w nim niezbędne akcesoria, które rozważaliśmy powyżej – do pieczenia, rożen, kosz do gotowania na parze, lub grill na grillu. W tym sensie, operacja devaysa pocieszyć widoczne w różnych aspektach – nie tylko, na przykład, w ramach elektronicznego sterowania, ale również w odniesieniu do jego cech konstrukcyjnych.