423 Shares 2181 views

Wygodny bezprzewodowy zestaw słuchawkowy dla mobilnej elektroniki

Słuchawki od dawna są stałym towarzyszem miłośników muzyki i elektroniki mobilnej. Z reguły urządzenia te są wyposażone w długi przewód, który może zakłócić ruch. Jest to znacznie wygodniejsze w użyciu z technologią Bluetooth, która pozwala zrezygnować z przewodów. Na przykład możesz odbierać połączenia bez wyjmowania telefonu z kieszeni lub torby.


Funkcje urządzenia

W przypadku sportu bezprzewodowy zestaw słuchawkowy nie pasuje do żadnego innego. Słuchawki są bardzo lekkie, dobrze dopasowane, doskonale chronione przed dźwiękami otoczenia. Urządzenie jest kompatybilne z absolutnie dowolną elektroniką: można ją podłączyć do smartfona, tabletu, komputera, telefonu. Na przykład model "Logitech H800" może przesyłać wysokiej jakości dźwięk stereo, a bateria może działać przez 6 godzin. Przyciski znajdujące się na słuchawce ułatwiają wybór nagrań, regulację głośności dźwięku i przełączenie na tryby wyciszania lub wyłączania. Nawet w odległości 12 metrów od urządzenia elektronicznego (smartfon, komputer), bezprzewodowy zestaw słuchawkowy zapewnia doskonałą transmisję dźwięku, ponieważ wkłada nanopriemnik. Słuchawki membranowe mają tuner laserowy, jest korektor. Urządzenie jest użyteczne w podróży. Jest to ułatwione przez składany projekt zestawu słuchawkowego. Jeśli np. Masz problem z mikrofonem, podczas oglądania filmu na komputerze, jego pozycja może być regulowana, przesuwając ją za pasek na głowę. Do ładowania i podłączania do komputera PC dołączony jest kabel USB.

Wygoda mini-słuchawek

Dla właścicieli smartfonów bezprzewodowy zestaw słuchawkowy stał się niezbędnym elementem. Umożliwia słuchanie muzyki o dobrej jakości nawet w hałaśliwym metrze: nie ma "zappingu" i trzeszczenie w transmisji dźwięku. Bardzo dobra izolacja od niepożądanego hałasu. Urządzenie szybko nawiązuje połączenie z urządzeniem elektronicznym, a operacja ta trwa kilka sekund. W podróży bezprzewodowy zestaw mini słuchawek jest przydatny, co pozwala na pozostawienie rąk, a nie odciąganie uwagi od prowadzenia samochodu, a jednocześnie odbieranie połączeń. Takie urządzenie może być wyposażone w jedną słuchawkę. Urządzenie ma kilka funkcji. Na przykład model produkcji firmy Sony daje właścicielowi możliwość odbierania połączeń, a także słuchania muzyki i wbudowanego radia. Po odebraniu połączenia bezprzewodowy zestaw słuchawkowy wyświetla nazwę osoby dzwoniącej. Na wyświetlaczu są wyświetlane nazwy utworów, wiadomości e-mail i wiadomości SMS. Z pewnością docenią takie funkcje, jak zdolność urządzenia do konwersji tekstu na mowę dźwięczną. Urządzenie działa od wersji Bluetooth 3.0. Jest wyposażony w kabel USB, który służy do łączenia się z komputerem. Zestaw zawiera ładowarkę.

Opinie klientów

Stereofoniczne słuchawki pozwalają na bardzo czystą transmisję dźwięku. Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy firmy Samsung, nazywany jakościowym i demokratycznym za cenę, zasługuje na dobre recenzje. Model HM1700 nadaje się do biura i ulicy. Urządzenie wielofunkcyjne ma podpowiedzi głosowe informujące o swoich trybach. To działa przez długi czas. Wskaźnik baterii jest wskazywany przez wskaźnik LED.