366 Shares 7241 views

Tele2: Liczba pracowników, klientów, klientów

Spółka Tele2 – jeden z najbardziej znanych rosyjskich marek działających na rynku komunikacji komórkowej. Jednocześnie organizacja niedawno zaczął się rozwijać jako pełnoprawny zawodnik szczeblu federalnym. Po rozpoczął jako operator regionalnym, marka Tele2 doszła do Moskwy, i oczekuje, aby stać się jednym z wiodących dostawców w komunikacji z rynkiem kapitałowym. Jak ocenić jakość usług świadczonych przez swoich klientów i klientów? Jak scharakteryzować pracowników Tele2 swojego pracodawcy?


Opis firmy

Marka dla Tele2, które opinie są często spotykane w tematycznych portalach internetowych, pracuje w Rosji od 2003 roku. Firma znana jest jako gracz na rynku, która wzrosła z skromnym poziomie regionalnym operatorem do potężnej marki narodowej. W 2013 roku rosyjski podział marki dla Tele2, należąca do szwedzkiej firmy o tej samej nazwie, został sprzedany do VTB Group, po którym firma stała się niezależna od centrali w Sztokholmie.

W lutym 2014 roku spółka Tele2 (opinii eksperckich opisać to wydarzenie w bardzo pozytywny sposób) z „Rostelecom” utworzyła nową federalną marki, które mogłyby być uznane za bezpośrednio konkurować z trzech wielkich graczy – w „Beeline”, MTS i „Megafon”. Aktualny portfel licencja pozwala Tele2 do prowadzenia działalności praktycznie we wszystkich regionach Rosji i na budowę, a więc usługi sieci telefonii komórkowej w skali federalnej. Spółka zastrzegła częstotliwości 3G i 4G, który umożliwia ona być konkurencyjna w jednym z najszybciej rozwijających się segmentów usług telefonii komórkowej – zapewnienie dostępu do internetu.

W 2015 roku, dodał obecność geograficzną marki Tele2 Moskwie. Opinie analityków rynku interpretować to wydarzenie prawie jak uczucie – od wielu lat firma była w stanie przebić się do rosyjskiego rynku kapitałowym. W końcu się udało. Obecność marki w rynku Moskwie posiada szereg funkcji – zwłaszcza w aspekcie wykorzystania technologii komunikacyjnych. Przyjrzyjmy się im.

Cechy technologiczne na rynku telekomunikacyjnym w Moskwie

Przede wszystkim, eksperci twierdzą, że marka Tele2 nie jest w stanie pracować na 900 MHz w Moskwie. To znaczy, dopóki operator nie będzie mógł pracować w stolicy, świadczący usługi w standardzie GSM. Jednak faktyczne zapotrzebowanie na nią może brakować – bo, po pierwsze, do budowy nowej infrastruktury GSM od podstaw nie zawsze ma sens, a po drugie, do dyspozycji Tele2 mają szeroki zakres innych częstotliwościach. Takie jak, na przykład, 2,1 GHz i 2,5-2,7 MHz. To sprawia, że możliwe, aby aktywnie rozwijać markę w kapitale w segmencie, zapewniając dostęp do mobilnego Internetu – oparty na technologii 3G i LTE.

Kolejnym zasobem dostępne marki w Moskwie – to kable światłowodowe z „Rostelecom”, które, jak wspomniano powyżej, firma jest bardzo aktywnie współpracuje. Firma dla Tele2, jako analitycy pamiętać, że ma zdolność w procesie rozszerzenia do zainstalowania nowego i zaawansowanych urządzeń w aspekcie technologicznym na rynku kapitałowym. Podczas tych operatorów komórkowych, którzy pracują w Moskwie przez długi czas, nie zawsze mogą sobie pozwolić na modernizację infrastruktury, ponieważ nie zostały spłacone inwestycji w bieżącym sprzętu. Rzeczywiście, w dzisiejszym rynku istnieje cały sprzęt komunikacyjny tańsze i mniej czasochłonne urządzenia energetyczne, oprócz kompatybilny z zaawansowanych technologii komunikacyjnych, takich jak 3G i 4G. Ponadto podmioty te, które są już obecne w Moskwie, najprawdopodobniej, będzie musiał pozostać konkurencyjnym Modernizacja infrastruktury prąd. Podczas gdy w Tele2 jest to dość nowoczesny.

Franchising

Marka rozszerza swoją obecność na różne sposoby. W ten sposób operator może rozwijać sieć regionalną tradycyjną metodą – poprzez otwarcie oddziałów. Ale jest też inna, faktycznie zmienia się główny, metoda poszerzenia geografii Tele2 – odliczeniu. Opinie ekspertów na temat modelu biznesowego oferowanych przez markę są bardzo pozytywne. Jako część firm franczyzowych mogą osiągnąć imponujące wyniki pod względem rentowności prowadzonej działalności, jeżeli w pierwszej kolejności, będzie działać w geograficznym lub społecznej segmentu biznesowego, który nie jest jeszcze nasycony, a po drugie – będą mogli zrobić wystarczająco dużo wysiłku, aby przyciągnąć nowych klientów.

Recenzje Tele2

Dowiedz się podstawowe informacje na temat marki, możemy zbadać opinie o tym, wykonanych klientów i usług dla klientów, jak i pracowników Tele2. Te punkty widzenia można podzielić na kilka głównych kategorii:

– opinie, zidentyfikować konkurencyjne taryfy Tele2;

– ocena jakości usług świadczonych przez spółkę;

– opinia na temat poziomu obsługi klienta.

Z kolei w obrębie tych kategorii, można wybrać różne podgrupy opinii – na przykład odnoszące się konkretnie do mobilnego Internetu lub komunikacji głosowej. Odrębną kategorię stanowi opinii oceni marka jako pracodawca – pracownicy Tele2. Rozważmy odpowiedni punkt widzenia operacji marka Tele2, który jest uważany, jak wspomniano powyżej, bezpośrednim konkurentem dla trzech wielkich graczy, więcej.

Recenzje taryf

Taryfy z Tele2 (opinii wielu analityków rynku, klientów i odbiorców marki, aby to potwierdzić) są jednymi z najbardziej konkurencyjnych w tym segmencie. Jeśli mówimy o cenach operatora na komunikacji głosowej, mogą być sklasyfikowane jako najbardziej przystępne. Zwłaszcza jeśli chodzi o cenach w sieci. Niektóre z nich pozwalają na abonentów Tele2 do rozmowy bez ograniczeń w czasie na bardzo niską opłatą miesięczną.

Wśród tych propozycji z Tele2 – Kurs „czarny”. Recenzje sobą wyłącznie pozytywne. Opłata abonamentowa w ramach tej taryfy wynosi około 90 rubli miesięcznie – co czyni go na własny koszt, klienci operatora mają możliwość komunikowania się w sieci bez ograniczeń czasowych. Jak za połączenia do innych telefonów marek – takich jak mogą być prowadzone w bardzo konkurencyjnych cenach. Minuta rozmowy kosztuje około 1-1,5 rubli. W odniesieniu do taryf dla mobilnego Internetu – takich jak technologia 3G, Tele2 (opinie klientów i analityków rynku to potwierdzić) generuje ofert cenowych, na ogół zgodne z oferowanych przez innych wiodących operatorów telefonii komórkowej.

Jak wspomniano przez niektórych ekspertów, na rynku telefonii komórkowej Internet w Rosji charakteryzuje się niewypowiedzianym „monopolizacji” cytatów z konkurencyjnych graczy. Oczywiście, nie oznacza to, zmowy między nimi. Tylko ten segment jest niezwykle bogaty, charakteryzuje się wysokimi kosztami i wymaga długiego inwestycji. Poszczególne podmioty bardzo trudno oferować taryf, zasadniczo niższe niż konkurencja. Wyższe oferty cenowe z kolei powinny być wspierane przez odpowiedniego poziomu jakości usług. Ale szczególne zalety w tym sensie żaden z operatorów rosyjskich nie są dozwolone. Najwięksi gracze na rynku mają niemal równy dostęp do infrastruktury technologicznej i komunikacyjnej. Dlatego ceny dla mobilnego Internetu dla wszystkich operatorów o tym samym.

Jak ocenia proponowane abonentom taryf Tele2? opinie klientów i nabywców marka dotyczące ceny są bardzo pozytywne, o ile takie rzeczywiście można uznać za najniższy na rynku rosyjskim. Jest to szczególnie ważne, jak wspomniano powyżej, tradycyjnych usług mobilnych – takich jak głosowe, wiadomości SMS. Ceny dla Tele2 ofert internetowych, z kolei, porównywalne do tych, które tworzą trzech wielkich graczy – ale w połączeniu z tanią tradycyjnych usług dostępu online używać go z Tele2, jak zauważył niektórych abonentów może być bardziej korzystny scenariusz.

Recenzje jakość głosu

Klienci Tele2, które mówią o jakości tradycyjnych usług mobilnych – Voice, 2G-Internet, SMS? Marka Tele2 (opinie konsumentów usług świadczonych dla nich, aby to potwierdzić) jest znany przede wszystkim jako dostawca usług, koncentrując swoją działalność w dużych osiedli.

Jednak, jak zauważa wielu ekspertów rynkowych, jak i klientów firmy, marka staje się coraz bardziej aktywny – w tempie proporcjonalnym do tych, które są charakterystyczne dla pracy operatorów Wielkiej Trójki – aktywnie rozszerza obecność w odległych regionach Federacji Rosyjskiej. Jakość komunikacji głosowej i związanych z tradycyjnych usług – 2G-Internet i SMS, świadczone przez Tele2 na najwyższym poziomie, niezależnie od geografii abonentów korzysta z usług, które są świadczone przez operatora.

Odpowiedź na jakość Internecie

Faktycznie, jak użytkownik jest proszony o ocenę Tele2 Internet? Opinie klientów spółki w odniesieniu do omawianych usług jest w dużej mierze określona przez danego geografii wykorzystaniem internetowego dostępu do sieci. Fakt, że zmiana infrastruktury dla Tele2, niezbędne do zapewnienia stabilnego połączenia abonentów do sieci Internet poprzez kanały mobilne, obiektywnie nie mogą być prowadzone jednocześnie w całej Rosji.

W niektórych regionach, operator z powodzeniem przeniósł swoje linie na 4G standardów, w drugiej – aż główny ruch przechodzi przez 3G-kanałów. Dlatego też opinie użytkowników z różnych podmiotach Federacji Rosyjskiej dotyczące oceny prędkości dostępu do Online będzie oczywiście różna. Ale jeśli chodzi o te aspekty dostępu do online, jak stabilność związku, czas trwania pingu, równomierność prędkości pobierania danych, – usługi Tele2 są oceniane bardzo pozytywnie.

Odpowiedź na jakość obsługi klienta

Najważniejszym warunkiem pomyślnego rozwoju każdej firmy – wysoka jakość obsługi klienta. czy zapewnia ona spółce Tele2? opinie klientów na temat usługi – różne iw dużej mierze subiektywne. Odpowiednie widoki użyteczne podzielone na kilka głównych kategorii:

– te, które odzwierciedlają doświadczenie interakcji abonentów operatora z ekspertami marki w biurze i przez telefon;

– te, które charakteryzują jakość usług Tele2 swoich klientów za pośrednictwem Internetu.

Przestudiujmy je szczegółowo. W odniesieniu do off-line i interakcji telefonicznej pomiędzy marką a jej klientami – opinie sugerują, że ludzie doceniają poziom fachowca Tele2 jako wysokie. Pracownicy firmy, jak zauważono przez rosyjskich abonentów wykazują wysoki poziom profesjonalizmu, zaangażowania do wyjaśnienia wszelkich interesujących szczegółów na temat taryf dla niektórych usług i funkcji, które świadczą.

W Tele2 Online, podobnie jak wiele innych znanych marek są również aktywnie zaangażowany z klientami. To była bardzo aktywna komunikacja między marki i klientów dla swoich usług, w szczególności za pośrednictwem sieci społecznościowych. Te eksperci, którzy przeprowadzają komunikację z klientami za pośrednictwem odpowiednich kanałów, może napisać komentarz na każdego przeglądu lub wysłać prywatną wiadomość do abonenta z niezbędnymi wyjaśnieniami.

Informacje zwrotne od pracowników na Tele2

Co jest napisane na temat portali internetowych osób pracujących w Tele2? Opinie pracowników firmy, przede wszystkim należy odróżnić od tych, które zostawić ekspertów wynajętych przez franczyzobiorców. Zrozumiałe jest, że specyfika pracy w branży marki, charakteryzuje się specjalnym kultury korporacyjnej, wysoce konkurencyjne warunki wynagrodzenia i perspektyw zawodowych, może różnić się od działalności w spółce, która współpracuje z Tele2 w ramach franczyzy.

Jeśli mówimy o pracy specjalistów bezpośrednio w stanie organizacji – ich opinie, chociaż czasami subiektywne, ale odzwierciedlają pozytywne nastawienie ludzi do warunków pracy w Tele2 i perspektyw rozwoju zawodowego z firmą. Wielu ekspertów przyznaje, że szczególnie lubi pracę w firmie o wysokim potencjale wzrostu, z ambicji. Tele2 – marka, która ma konkurować z doświadczonych i silnych graczy na rynku. Operatorzy Wielkiej Trójki w wielu elementów – takich jak na przykład wielkość bazy abonenckiej, tak daleko od Tele2. Informacje zwrotne od pracowników sugerują jednak, że wielu młodych, jak i doświadczonych specjalistów, którzy przychodzą do firmy na wiele sposobów, z powodu chęci uczestniczenia w rozwoju długoterminowej działalności.

streszczenie

Jakie wnioski możemy zrobić, aby uczyć się najbardziej niezwykłych faktów o stosunkowo nowej narodowej marki rosyjskim rynku komórkowym, a także poglądy klientów i klientów firmy? Czy Tele2 naprzód głównie w aspekcie technologii wiodących operatorów telefonii komórkowej? Tele2 (Liczba klientów usług ekspertów firmy i rynku potwierdź) praktycznie nie daje żadnych poważnych graczy na rynku pod względem technologicznym lub w aspekcie wykorzystania narzędzi, aby rozwinąć swoją działalność. Marka aktywnie rozwija się w formie oddziałów, w ramach długoterminowego franczyzy.

Jeśli mówimy o cenach – są to najbardziej konkurencyjne pod względem tradycyjnych usług komunikacyjnych. Jednak te opłaty, które Tele2 oferuje segmentu Internet mobilny może być również postrzegane jako wystarczająco atrakcyjne. Zatem federalny rynek komunikacji komórkowej w Rosji, nowy potężny gracz – operator Tele2. Opinie o nim – zarówno wśród specjalistów, jak i klientów we Wspólnocie, w ogóle, jest bardzo pozytywny i odzwierciedlać wszystkich technologicznych i marketingowych zalet charakteryzujących nową markę.