869 Shares 6439 views

Najlepszym „lekarstwem” dla złamanego serca

Złamane serce – to jest to, co czasami zdarza się każdemu. To część życia, od której niemożliwe do ucieczki. Każda osoba ma swój własny sposób radzenia sobie z tych złożonych emocji, ale czasem chcesz zobaczyć z zewnątrz, aby pomóc nam poruszać się do przodu.


Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zmienić swoje życie. Jeśli w ostatnim czasie rozpadu, znajdziesz je w medycynie.

Dać rzeczy na cele charytatywne

Jeśli masz dom, tam są rzeczy, które zajmują miejsce, zwłaszcza tych, które sugerują, smutne wspomnienia, należy spróbować świetny sposób na poprawę nastroju – Działalność charytatywna. Jeśli niektóre rzeczy nie przynosi ci radość, być może przyniesie radość komuś innemu.

Nie jest konieczne, aby trzymać się przypomnienia o przeszłości, dać rzeczy i wybaczyć sobie na błędy. Otwórz swoje serce dla każdego, kto może okazać się bliżej ciebie. Wystarczy wsłuchać się w siebie i pozwolić sobie na własną rękę ekspert. Wtedy będzie można się nauczyć z twardego doświadczenie czegoś wartościowego i odzyskać.

Odkryj uzdrawiającą moc muzyki

Nawet jeśli zerwać z kimś, z kim masz spędził wiele lat, nadal można odzyskać od separacji. Muzyka może pomóc. Odnosi się ono do tak wielu ludzi. Jeśli wędrować wokół domu sam i nie wiem co robić, starają się tworzyć muzykę (jeśli masz na instrumencie). Wykonanie różnych ulubionych piosenek pomaga przezwyciężyć trudne emocje i daje możliwość relaksu, gdy nic innego nie przynosi komfort. Jest to niezwykle skuteczny i może naprawdę pomóc. Jeśli lubisz śpiewać, możesz spróbować wykonać swoje ulubione utwory, zamiast grać na swoich instrumentach. Ktoś będzie pasować tylko do słuchania muzyki. Słuchaj siebie i robić to, co chcesz dla ciebie.

Angażują się w wolontariat

Po ciężkim rozstaniu można znacznie pomóc ideę pomagania innym. Na przykład, można zacząć angażować się poparciem domach opieki: komunikowanie się z ludźmi, którzy nie mają krewnych, nadają sens swojego życia. Usłyszysz ciekawe historie ludzi dojrzewać w latach, to pomoże Ci wydostać się z poważną sytuacją.

Dni będą zawsze zdarzyć, gdy nie chcesz, aby radzić sobie z problemami innych, ale po prostu trzeba myśleć o tym, co masz ktoś czeka na ciebie, i są w potrzebie. To pozwala uniknąć depresji i pozwala na inne spojrzenie na życie. Metoda ta pomaga odnaleźć sens życia i zmienić perspektywę. Staniesz pozytywne myśli i nie będzie już pojawiać się ofiarą, a ponadto będzie można skorzystać inne osoby, a to jest zawsze bardzo cenne.

uratować nikogo

Można poradzić sobie nie tylko z pracy wolontariuszy. Można zabrać zwierzę ze schroniska. Miłość i wsparcie zwierzęciem jest nieporównywalny z niczym innym. To bezwarunkowe współczucie: nie ważne jak wyglądasz siebie lub czujesz, cokolwiek robisz, zwierzę będzie cię kochać. Wygląd zwierzęcia zmieni swój harmonogram i pomóc wrócić do życia. Zaoszczędzisz siebie. Wystarczy obserwować kota. Oni wiedzą, jak cieszyć się życiem, nie porusza się, nie szukając czegoś, nie unikając rzeczywistość. To pomaga inaczej spojrzeć na życie. Bezwarunkowa miłość kot lub pies pomaga pamiętać, że są cenne. Jest to ważny proces odbudowy po rozstaniu. Jeśli kochasz zwierzęta i od dawna marzył o zwierzę, wielki czas szło zmienić swoje życie i życie kudłatego przyjaciela.

Zrozumieć przyczyny ich ból

Separacji lub rozwodu może stać się bodźcem do samorozwoju, czy można nauczyć się czegoś z tego doświadczenia. Często ból jest związany nie tylko z samego związku. Może po prostu nie mają zaufania i bez ukochanej osoby, po prostu nie wiem, jak żyć szczęśliwie? Po prostu nie czuję się jak kompletny osoby. To jest problem – nikt partnerem nie poprawi tej sytuacji.

Przecinanie pomoże Ci spojrzeć prawdzie w oczy i zachęcamy na drodze do siebie. Nie poddawaj się bólowi, staram się myśleć o tym, co trzeba w związku, co jesteś nękany przez lęki, jeśli kochasz siebie za to, kim jesteś. Jeśli uznają te ukryte emocje, można stać się bardziej pewny siebie i odważniejsze. Doceniać siebie i swoje interesy, z następującym stosunku, aby nie powtarzać błędów z przeszłości.

Skonsultować otaczający

Kiedy twoje serce jest złamane, można naprawić ból własnej porażki, jeśli zacząć pomagać innym. Niech własne marzenie o silnej rodziny nie działa, uzyskać wsparcie innych ludzi przeżywa rozwód lub separację. zdasz sobie sprawę, jak puste i bezsensowne konflikty. Ponadto, zdolność, aby pomóc innej osobie pozwoli Ci skupić się na czymś innym, aby odwrócić uwagę od myślenia o złamanym sercu. Dlatego skonsultować z innymi bardzo ważne – to jak wolontariat i daje poczucie własnej wartości.

znaleźć hyugge

To duńskie słowa opisują radość z prostych rzeczy w życiu codziennym, możliwość przekształcić je w coś wyjątkowego i znaczącego. To szczególne uczucie, które pomaga żyć z komfortu i ciepła. Nauczyć się prawdziwie docenić najdrobniejsze szczegóły, które was napełni radością. Jest to najlepszy sposób, aby pozbyć się smutku i bólu. Hyugge – uczucie, które przychodzi po długim spacerze w naturze, kiedy można usiąść z kubkiem gorącej czekolady w jej domu. Jest cisza i spokój.

Jeśli chcesz uciec od bólu i cierpienia, spróbuj zadać sobie pytanie, co jest ukrywanie swojego hyugge. Niech natura traktuje cię. Wyjdź na zewnątrz i oddychać świeżym powietrzem, użyj olejki i esencje kwiatowe dopingować się w górę, trudniej zasnąć lub być pełen energii. Siedzieć w pobliżu wody, aby uspokoić i ukoić swoją duszę. Po prostu pozwól sobie robić, co przychodzi do głowy – i na pewno będzie w stanie znaleźć hyugge.

podróż

Czasami trzeba poważną zmianę, która uwalnia od ciemności osiadł w swoim złamanym sercem. Jeśli twój związek się kończy, udać się w podróż. To pomoże ci zapamiętać jak najwięcej ludzi na świecie. A widok ogromnej niebo się podczas startu już wypełnia poczucie, że wszystko w życiu jest jeszcze przed nami. Nawet nie trzeba jechać daleko, aby wiele osiągnąć w życiu. Wystarczy wybrać miejsce, które jest poza strefę komfortu, tam gdzie będzie nowych zapachów, dźwięków i ludzi. Dzięki jasnym emocji ze swojej podróży emocjonalnego rany natychmiast zacznie się goić.

Uzdrowienie złamane serce

Nie ma jednego uniwersalnego sposobu radzenia sobie z bólem w sercu i iść dalej. Każdy jest inny, ale to jest to, co sprawia, że świat taki piękny. Doceniać różnice, próbować nowych rzeczy. Ciężkie doświadczenie pomoże Ci zrozumieć, jakie życie jest naprawdę ważne i co leży siły. Więc stać udoskonaloną wersją siebie. W odniesieniu do złamanego serca, jest tylko jedna rzecz, która jest ważna dla wszystkich: trzeba słuchać siebie i zdecydować, co chcesz. Złamane serce może być bodźcem do rozwoju. zdasz sobie sprawę, że już nie chcą zrezygnować z własnej tożsamości w imię miłości, prawdziwa miłość pozwala być sobą! Po ciężkim przerwie zmiany w duszy, w umyśle, a nawet fizycznie, ale może to być zmiana na lepsze – wszystko w zasięgu ręki.