440 Shares 4773 views

Rozwód i nazwisko panieńskie matki, ani dlaczego ludzie opuszczają swoje żony?

Przyjaciele! Ile w naszym świecie opuszczony nieszczęśliwych żon i porzuconych dzieci, które dorastają w rodzinach niepełnych! Psychologowie i socjologowie nie wiem co o tym myśleć: wydaje się, dużo ludzi bez wyrzutów sumienia po prostu zostawić swoje „gniazdo rodzinne”. Ale czy to zawsze tak jest? Są powody, dla których ludzie idą z ich domów, leżą tylko w siebie? Powiedzmy to zrozumieć. Musisz zrozumieć, że każda rodzina, cokolwiek to może być, po prostu nie rozpadnie. To nie zdarza się, że wczoraj były w porządku, a teraz mój mąż bez powodu w ogóle zebrał swoje rzeczy i wyszedł z domu. Każda kobieta, która twierdzi, że wszystko było tak, po prostu nieszczere – do wróżki nie idź! Istnieje opinia, że człowiek zawsze będzie trzymać do końca. I tylko wtedy, gdy cała rodzina będzie bardzo źle, i nie będzie „awaryjna” w obliczu innej kobiety, zostawia rodzinę. Co powinno się zdarzyć? Dlaczego ludzie wychodzić z domu na zawsze?

Jeśli gwiazdy świecą …

Pamiętaj, człowieka – nie jest głupcem. Zanim zastosuje się taką drastyczną akcję, to jest tysiąc razy wszystko ważyć i rozważenia. A gdyby zdecydował się opuścić, oznacza to, że sytuacja jest w impasie. Fakt, że kobieta jest najpierw wywołał uczucia, a dopiero potem – umysł. Jeśli jesteśmy biedni, nie możemy udawać, że jesteśmy dobrze: jeśli żona wzrosła zimno do męża (lub ona pojawiła się druga), wówczas małżonek jest łatwe do zrozumienia. Ma również dumę, to już nie będzie spędzać życie na który stał się obojętny. Istnieje jednak druga strona „moneta”, dlaczego ludzie odchodzą od swoich żon. Co? Teraz możesz dowiedzieć! Kilka powodów, dla których ludzie opuszczają rodzinę

Na dwóch frontach

Większość mężczyzn są tak skonstruowane, że nie można żyć tylko z jedną osobą. Faceci wolą podwójne życie – mają zarówno żonę i kochankę. Ten „triple alliance” nadal istnieje dokładnie tak długo, jak jedna ze stron nie zgłosi „zamieszek”. Ale ludzie, nawet w tym przypadku, nie odważył się zerwać związek, będą czekać aż do ostatniego … Clever kobiety korzystają z taktyki, cierpliwości i miłości, rozwiązywanie problemu w ich korzyść. W wyniku jednego z nich odchodzi, a prawo „trójkąt miłosny” to zawsze żona.

Inne powody dlaczego ludzie zostawiają swoje żony

  1. Utrata zainteresowania rodziny. Jeśli mąż jest stale „piłowanie” wyrzuty i skandali, jeśli zamiast miłością i uczuciem widzi tylko jedno upokorzenie, aby mieć pewność, wkrótce droga do rodziny zostanie zamówione.
  2. Brak miłości. Pamiętaj, kiedy ty i twój mąż po raz ostatni rozmawiał pan z serca? A kiedy go przytulił, pamiętasz? On chce być kochany i jedyny! W przeciwnym razie, wszystko to odbywa się w drugim domu …
  3. Bytovuha. Relacje między mężem i żoną, może prowadzić do nałogu. On czuje, że nie jesteś już taki ciekawy i tajemniczy jak to było wcześniej. On się nudzi i chory … On będzie zacząć szukać nowego i młodego towarzysza, który znowu dadzą te intrygujące momenty pierwszego spotkania, że kiedyś miałem z wami.
  4. "Koshel" walking. Najczęstszą wyjaśnienie dlaczego ludzie opuszczają dom, opiera się na … finansów. Nie, nie mówię o braku pieniędzy, i vice versa. Człowiek staje się interesujący z żoną, gdy czuje „torebkę” w dłoniach. Całego fakt, że będzie on na nią odpowiedzieć „wzajemności” Od teraz żona – to jest coś, co może być wyrzucony, kup sobie nowy i „nepotrepannuyu” zabawkę.