174 Shares 7707 views

Jak zapomnieć o faceta, który bardzo dużo miłości? To proste – kochać siebie!

Każda kobieta przynajmniej raz w życiu, w miłości do szaleństwa. Cóż, kiedy uczucia są wzajemne, a jeśli nie? Kiedy spotykasz obojętność, życie może łatwo przekształcić się w koszmar. Jeśli ta sytuacja nie jest zadowolony, a ty zastanawiasz się, jak zapomnieć o faceta, który bardzo dużo miłości, to jesteś na dobrej drodze.


Czy to miłość?

W zasadzie to nie ma znaczenia, czy mają związek z przedmiotem swojej adoracji, rzekł do ciebie, lub może nawet nie wiedzieć, że istnieje. Kluczem jest to, że uczucia wobec niego przynoszą cierpienie.

Na pytanie, jak zapomnieć o faceta, który jest bardzo podobny, trudno jest odpowiedzieć jednoznacznie. Często ludzie, zwłaszcza kobiety, mają chropowatą wyobraźnię i myślenie życzeniowe. Postaraj się zrozumieć siebie. Jeśli właśnie doświadczył rozpadu, jest mało prawdopodobne, że będzie właściwie ocenić sytuację. Poczekać kilka tygodni, a potem emocje umiera w dół trochę w duszy, a może się dowiedzieć, nie trzeba być niczym. Jeśli nie, spróbuj uczciwie odpowiedzieć na następujące pytania: Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się takie uczucia do kogoś innego, można po prostu miłosne natura, która od razu rzuca się w basen z głową? Takie pasje, naturalnie, szybko ugaszony. Tak czy nie od razu powiesić etykietkę „kochanka” dla każdego lubiłem faceta? Hobby – to tylko warunek wstępny dla miłości, to nie zawsze zamieni się wysokim znaczeniu. Ci więc, zanim powie „chcę przestać kochać faceta”, myśleć, i czy go kochasz?

W jakich okolicznościach zacząłeś spotykać? Jest możliwe, że przed spotkaniem z tym facetem na długo byłeś sam, i że objęła go od strachu przed samotnością. A może miał doskonałe poczucie humoru, a on śmiał się z ciebie, gdy byłeś w złym nastroju? Mieć dobry czas razem, niekoniecznie kochają.

Jaki okres czasu byliście razem? Mniej niż sześć miesięcy, związek jest prawie niemożliwe, aby określić dokładnie mężczyznę kochasz prawdziwie czy nie. Nawet jeśli kochasz, radujcie się, że stało się to teraz, kiedy nie „zarośnięte” odpowiedzialności, dzieci i pożyczek. Więc życie przygotowało Cię o wiele lepszym rozwiązaniem.

Zwykle ponad 70% dziewcząt po chwili uświadomić sobie, że czują sympatię, zainteresowanie, pasję sportową, ale nie miłość. I dla nich pytanie, jak zapomnieć o faceta, który bardzo dużo miłości, nie będzie już istotne.

A jeśli to jest miłość?

Po upewnieniu się, że jesteś przeżywa najgłębsze uczucia do konkretnej osoby, sytuacja jest nieco gorsza. Ale nadal nie całkiem beznadziejna. Co robić w takim przypadku, jak przestać kochać faceta? porady psychologa często zastrzegają, że pierwszą rzeczą, którą trzeba zrobić – aby przestać myśleć o ukochanym.

Jak banalnie to zabrzmi, ale swoim cierpieniem żyć tylko w twojej głowie, odpowiednio, niż pomyśli mniej o facecie, tym lepiej czuć. Oczywiście, aby przestać myśleć o tym – jest trudne. Nie spiesz się, aby wypełnić pustkę w zawodzie duszy, które lubisz najbardziej. Wtedy problem jak zapomnieć faceta, który jest bardzo lubiany, zniknie sama.

Na koniec chcemy powiedzieć, że jest to absolutnie niemożliwe, aby zapomnieć jej kochanka, ale można zmienić swoje nastawienie do niego, a co najważniejsze – do siebie. Kochaj siebie, a teraz niech ludzie myśleć, jak zapomnieć o tobie.