827 Shares 9982 views

Boczek pieczony w piecu: nawet bezgłośnie jeść!

Salo tradycyjnie związane z Ukrainy i Ukraińców jako głównych fanów i wielbicieli. I choć rzeczywiście, na Ukrainie, nigdy nie straciło na znaczeniu przysłowie: „Salo – to potęga!”, Produkt ten tak popularny w Anglii jako „boczek”, a otrzewna i goleni doskonale wiedzą, jak ugotować w Niemczech.


Ale! Boczek pieczony w piecu z czosnkiem tak, tak z ziołami robić najlepiej, by tak rzec, z ukraińskim akcentem.

Jak upiec bochenek, aby ją miękką

Do pieczenia trzeba wziąć cienką warstwę warstwą mięsa, która jest niezbędna do płukania przed gotowaniem dobrze i osuszyć papierowym ręcznikiem.

W celu nadania gotowemu danie doskonałe miękką warstwę, może być lekko pokonuje się, a następnie wyłączy się rolki.

Rolka trzeba zakasać mocno, jak to możliwe, a następnie pieczone w piecu przyrost tłuszczu wyjątkowej delikatności i smaku.

boczek owijania folią, to jest niezbędne w celu wystarczająco dużo – wystarczającej do „zawijania” w dwóch warstwach i tłuszczu powstałej podczas pieczenia, nie pozostawiają granice „kokonu”.

Kucharz to danie trzeba w temperaturze nie przekraczającej 100 0 do tłuszczu pozostaje soczyste.

W spółce z czosnkiem

Czosnek, gorzki i ostry zapach, cebula – również … Prawdą jest, co chcę zamknąć oczy, gdy w przyszłości istnieje możliwość i wielkie pragnienie, aby wyciąć kawałek miękkiego białego mięsa kanapkę z salsą kiełkować.

Ponadto, istnieją sposoby, aby pozbyć się zapachu: bekon, pieczone w folii z czosnkiem, nie tylko dobrze wygląda, ale pachnie niesamowite. Czosnek, otrzymując obróbce cieplnej traci ostrość i smak i zapach i uzyskuje się aromatyczne rodzaj wyrafinowania.

Ale jest modyfikacja receptury specjalnie dla miłośników czosnku: podczas brązowienie tłuszczu, trzeba pokroić w cienkie plasterki 2-3 ząbki czosnku, smalec nich gotowych rolek i pozostawić „dochód” w piekarniku – dać możliwość być zasilany z zapachem czosnku.

Przepisy na święta i codzienności

Boczek pieczony w piecu wygląda świetnie i rozpływa się w ustach bardzo szybko. W związku z tym przepis na to popularne danie na święto wakacje, i do codziennej diety.

W celu zapewnienia pieczone mięso tłuszczu światło notatki, po zakończeniu gotowania i chłodzenia rolki w czasie umieszcza się w lodówce: chłodzone naczynia i ułatwia cięcia i jego smakowitość poprawie.

Oczywiście przepis na grillowany boczek nie był sam. Poniższy przykładowy – najbardziej interesujące i łatwe.

Pieczone rolki bekon folią

W celu przygotowania koniecznych rzeczą cienkiej tkanki, która może tylko zostać znaleziony (to jest łatwiejsze do wyłączenia) – 0,5 -1kg.

A także: czosnek głowa pół łyżeczki sól, pieprz, koper włoski, dwa liście laurowe, przyprawy.

suchy sól netto tłuszcz i przyprawy do sezonu na wszystkich stronach, czosnek ruszt (jeżeli grubawy – smalec), liść laurowy posypać je pokruszyć i formacja.

Następnie warstwę zwoju spiralnego, ściśle wiązać i zawija w folię.

Piec przez około godzinę w temperaturze 150 0.

Bekon, pieczone w folię – jeden z najbardziej bezpretensjonalny i pysznego jedzenia, która nie wstydzi się ozdobić świątecznym stole.

„Karty”

W tym przepisie, dwa główne składniki i kochany przez ludzi: Wybór ziemniakami i boczkiem. Boczek pieczony w piecu ma wiele odmian, a to – jeden z najbardziej popularnych.

W średniej wielkości ziemniak należy dokonać cięć w środku, ale nie do końca. Szczelina utworzona umieścić kawałek boczku (po ugotowaniu będzie wyglądać, przypominając kartę), posiekany czosnek i przyprawy do smaku.

Piecz przez 30-40 minut, w zależności od wielkości ziemniaków.

„Tabs” – to idealne danie na stół dla dzieci. Taki ciekawy dzieci salsa jeść z przyjemnością.

Jak i ile gotować volnushki?
264 shares 8571 views
Suszone flądry w domu
543 shares 1709 views
"Onion Cafe", Nikitskaya: Opinie
841 shares 5733 views